• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    INSEQUI: hele toe jako, dyz sem tady psal o tom kamosovi. prej, ze si psal s jednou holkou,ale odepsala mu hrozne zvlastne. tak sem na to kouknul a ona to byla Renatka :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TRAILER: Kráva z Tinderu
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Hele to je ona! Ta jede slušnou diskoteku
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    naroky na chlapa byly,aby mel rad jeji kocku a koukal s ni po vecerech na tv ci co ;)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    odspoda! :D
    pardon za upravu.nahazel sem to z mob!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    PSYCHO: buď v klidu, já si toho taky většinou nevšimnu, protože ty chlapy vnímám jako kamarády a nic v tom nehledám :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DAPHNEE: Ja jsem takovej ignorant, ze si toho vetsinou ani nevsimnu. Tudiz otazka nema odpoved, ja se nenechavam lovit, ja totiz ani nevim, ze jsem loven. :D
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    PSYCHO: a teď by mne zajímalo, výjimečně je to i k tématu, když se takhle necháš ulovit, taky děláš drahoty, a děláš zagorku, nebo ne? :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DAPHNEE: Ja zadnej pardal nejsem, mne vzdycky vicemene ulovila slecna, ne ja ji :D (s asi jednou vyjimkou)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Stydliví? Takoví pardálové? :) není možná :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    BOBESH: Per to sem :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PSYCHO: stydlivej a za me este linej :D

    INSEQUI: hezky! mam ulozenou konverzaci,tak to sem asi odpo nahodim. pro pobaveni a estli to nahodou nebude ta sama :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MOODYCAT: Na rande ani nedošlo, takže nepruď :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Ne, ne, vadilo, myslel jsem plnohodnotnou rodinu. I kdyz ta jedna, ktery ted bylo 40, uz prohlasila neco v tom smyslu, ze by ji mimono stacilo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    INSEQUI: Jestli ti je 22, tak chapu, pokud vic, tak - to mas z toho, ze chodis na rande s detma :D.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    BOBESH: ne linej, stydlivej :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    BOBESH: Hele to by mohla být ona
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jo, to jo. S temi se ty moje kamosky uz taky setkaly. Ale ty chteji rodinu a byt v OV. ;o)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    INSEQUI: hele nemela takovou fotku,jak cumi do trouby? :D

    za me Tinder..."modelky", rusky, asiatky
    Badoo....boubelky, maminy, rusky

    real furt asi nejvetsi sance. jen clovek je linej oslovovat nekoho na ulici,ale ta konverzace by byla imho jednodussi nez na vsech tehle seznamkach dohromady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam