• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Vidis a to jsem myslel, ze anarchisticky hnuti po smrti Jakuba Polaka skomira. A tady je mlada krev online... ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Anarchisti nejsou zrovna známí svojí intolerancí drog"

    A co třeba JÁ??!! :) (ale je fakt, že v mnoha věcech jsem ,,konzerva" )


    ,,spíše naopak patří mezi největší fetky " - tak to je dobrý házení nás do jednoho pytle.

    Ne, je tam hodně lidí, co drogy neužívaj, někdo je neužívá a toleruje, někdo je neužívá a u ostatních netoleruje...

    Já jsem názoru, že ano, ale ať nekouřímě vevnitř a že v rámci svobody by fetovat neměl nikdo, že se pak nebude moct s námi seznamovat.

    Takový anarchista může být okolím poučen, nebo třeba po tý třicítce (tomuhle bylo asi 32/33 ) už může být dávno odnaučen...

    Navíc to byl třeba anarchista asi tak, jako já jsem anarchista a bajker.

    Jen měl prostě undoš hadry a černý širší číro. Prostě spíš ten rádoby anarchista, jako že lookem.

    Že by lítal někde s molotovy na Mekáč na MMF nebo šel s námi někdy DIY, asi ne e.


    A co se týče rasismu, jen jsem chtěla své dřívější známé nebo přátelé upozornit na ten paradox, že jsme proti rasismu, ale mělo by to mít meze a teď úplně.

    Pokud tu tedy nechceme žít ve městě plnym přistěhovalců/-kyň a cizinců, kde se nebudeme mít s kym seznamovat/bydlet a mít děti.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: A co mu treba normalne rict, ze ma dobrej styl? Nevim. Ale stat mezi dvema bazenama a usmivat se, to fakt ne. To bys ani z toho plavani nic nemela. Modelova situace na tohle asi neni. Prijde mi dobry to s Ahoj, jak jsem psal predtim. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Přečti si to zítra pořádně.

    Kam si tam mám jako stoupnout? Jako stát a čumět mezi dvěma bazény a neplavat a usmívat se?? Tam je jen ulička a nemůžu tam stát a usmívat se...

    Takže jedině ho dojít, až vyleze z bazénu, jít za nim a oslovit..

    Což je trapný.

    Nebo jak to udělat??



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jeli po tý mý cyklostezce a z tý mý oblíbený osvěžovny, znaj tam i jiný možná...

    A tohle bylo asi 5 km od toho, když mě dojeli, slušelo mi to, měla jsem kraťasy a tílko, koukla na jednoho z nich se zájmem a slyšela jsem, jak se o mě bavěj.

    Takže tam už asi nic, ale šance nebejt kreténů a grázla z nyxu by byly předtim.

    Takže od tý doby už jsem se tam nebavila s nikym.

    Jen s tim známym.

    A když jsem tam potkala týpka, co jsem ho potkala i na akci, tak mi došlo, že to asi ví leckdo.

    Že mě tu ty svině tady úplně všechno zkazili i mezi ostatníma lidma.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No musis spolehat na to ze kdyz se budes usmivat, tak ze Te oslovi on. Modelovy situace na seznameni nejsou, da se jen nasmerovat.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jeli po tý mý cyklostezce a z tý mý oblíbený osvěžovny, znaj tam i jiný možná...

    A tohle bylo asi 5 km od toho, když mě dojeli, slušelo mi to, měla jsem kraťasy a tílko, koukla na jednoho z nich se zájmem a slyšela jsem, jak se o mě bavěj.

    Takže tam už asi nic, ale šance nebejt kreténů a grázla z nyxu by byli předtim.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jinak tedy tady domácí úkol na zítra.

    Na kole je to složitý.

    Usmívat se můžu zkusit.

    Ale co se týče seznamování přes léto a mimo párty:

    TAKŽE KOUPÁK JE PLNEJ PŘISTĚHOVALCŮ...MINULE SE NA MĚ PŘIPLAVAL PODÍVAT TÝPEK, ALE PŘEKÁŽKA BYLA, ŽE VIM, ŽE LEZL DO TÝ VODY NAHEJ A POD TOU VODOU BYL NAHEJ.

    ALE HLAVNĚ:

    BAZÉNY:

    Ano, krom maminek s dětmi jsou tam z 90 % jsou Ukrajinky, Rusáci, Romajzlové + všemožní cizáci.

    ALE:

    Jsou tam i Češi, mladý a hezký, každej může být zadanej, s tim se musí počítat.

    Ale modelová situace:

    Plavu mezi lidmi, mám bikiny, sluší mi to.

    Chlapi bazénujou v drahách.

    Když nemam umytý vlasy a s nima plavu v dráze, nehodí se je rušit. To prostě jede tempo a nesmí se zaclánět.

    Ale co mimo bazén??

    Jak MÁM PROBOHA OSLOVIT TY MUŽE, CO JDOU ZE ŠATNY DO DRÁHY NEBO Z TÝ DRÁHY Z BAZÉNU ZPĚT DO ŠATNY.

    Ta cesta má asi jen 10 m na kterých bych je měla oslovit.

    A jak mám čuchat, kdy z toho bazénu půjde?

    Když vyleze, jsem třeba na druhý straně..


    Ale když na tý jeho?

    To mám JAKO VYBĚHNOUT Z TOHO BAZÉNU, SLEDOVAT HO K TÝ ŠATNĚ, DOBĚHNOUT PŘED ZRAKY VŠECH PLAVČÍKŮ A CO MU JAKO ŘÍCT??!!

    Šílený, to fakt nejde :(



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Aha, chapu, to je docela blba nahoda teda. Predpokladam, ze jsi se sbalila a jela pryc?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Ne, přímo mluvili o tátovi a o bytě a jiný řekli na moje jméno nějaký urážky.

    Přímo řekl jeden i přezdívku člověka z nyxu.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Odjedeš trasu, třeba na některém z těch meetupů a na zastávce pro osvěžení se usměješ na a pozdravíš některého z těch, co taky dávají oraz
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Anarchisti nejsou zrovna známí svojí intolerancí drog, spíše naopak patří mezi největší fetky - zda je to příčina nebo následek nevíme :) Odpor vůči drogám mají spíše náckové…
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Treba Ti pod to kolo nekdo spadne. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jezdim bez helmy, hezky vlasy volně a pády zkoušet nechci.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    OVERWATCH:


    A na tom kole mi nějaký říkaj to ,,ahoj", když projížděj...

    Ale to ty, co mě asi znaj z tý osvěžovny, tak jen pokejvam kolegyálně hlavou a ,,šlapu" dál...

    Zafunim, pokejvam, a šlapu a von proti-šlape, zafuní a nic...

    Jezdim s muzikou totiž.,..

    Ale když se mi někdo líbí a blíží se, někdy si ji vypnu.

    JAKO HLAVNÍ BALICÍ GESTO TĚCH MLADŠÍCH JSEM ZAZNAMENALA:

    že si

    1. ODPLIVNOU

    2. Pustěj řidítka.

    3. Postavěj se na zadní kolo a jedou na něm..

    Jeden tohle udělal, asi jen machroval..

    Pak se začal otáčet a pak na tom zadním kole jel už jako dlouho a víc se otáčel..

    Jenže sjel ze stezky, já jela jinudy, pak jsem to otočila a začla ho sledovat, UŽ JSEM JAKO I MĚLA PŘIPRAVENOU SEZNAMOVACÁ VĚTU: POCHVALU, ŽE MU TO JAKO POCHVÁLIM, ŽE TO PĚKNĚ UMÍ A JAK SE TO JAKO DĚLÁ...

    (že nabídku k sňatku a na mimíse si nechám zatím pro sebe)..

    Jenže on někam ZMIZEL A UŽ TAM NEBYL :(



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tady máš nějaké cyklisty, s kterými můžeš jezdit na výlety a pokud se ukážeš jako osoba společenská, třeba ti časem někoho dohodí / najde se někdo přímo tam

    https://www.meetup.com/Prague-Social-Cycling-Meetup nebo https://www.meetup.com/pragueadventures či pěší https://www.meetup.com/Czexplorers
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: OK, rict jenom Ahoj, to se mi libi, kdyz nic neprijde tak nic, ale ocekavej ze kdyz reknes Ahoj a pak prijde interakce. Takze odpoved v lepsim pripade treba Ahoj, my se zname? No a ty reknes, ted uz jo, kam mas namireno? A mas to. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jinak tedy s bývalým jsme jezdili Troja směr Kralupy...což pro mě byla změna.

    Já dřív P-5 před údolí a tak.

    Černošice jsou daleko docela, tam asi hrozí mimoopražský, nevim

    Já mám na ráně nejfrekventovanější cyklostezku, tak, že je to až o strach, že do sebe narazíme.

    Ale já se tu už ptala, jak mám oslovit muže někde.

    Přitočení se na párty bych zmáklý celkem měla...viz úryvek o skejťákovi a vlasech.

    Nebo byla taktika vyčíhnout DJe, přes známý nebo jinak zjistit, kdo to je, zjistit jeho vkus a napsat mu (viz bývalej snoubenec), kdyby to nebyl ten náš styl, ale třeba tekno, tak jedinýho, co se mi nějak víc líbil, abych si ho googlila, jsem pak vyštrachala, napsala mu, to už tu bylo a má holku.

    ALE JAK OSLOVIT MUŽE NA KOLE, NA VÁCLAVÁKU (šel tam krásnej vyhublej tmavovlasej anarchista, co určo nebyl cizinec ani fetka a já jen čuměla a nezmohla se na slovo), v bazénu....

    V metru...na to jsem se tu ptala..

    Prej mám říct: ,,Ahoj."

    No a co dál jako??!!

    To jako řeknu ahoj, ty chlapi na kole se na mě otočí od toho stolu,...ale co jako DÁL??!! Co jako říct dál??!!


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Hlavu vzhuru, na nyxu je vsehovsudy ted aktivnich 601 lidi, to zas neni tak velkej svet. To se nejspis smali necemu co s Tebou nesouviselo a tys v ty dobe byla na nyxu vic nez je zdravo, tak sis to spatne vylozila. To se stava, nic neobvyklyho pokud zijes i ve virtualnim svete...
    Jinak ja jsem si spis vsiml, ze tam na tu cyklostezku jezdi mladsi, ale maji helmy, takze nevim jak to meli s vlasama ;o) Nicmene proc to tam nezkusit, kdyz ted budes jezdit...?
    Na pokadeny bikery asi kasli ;o))
    Ty jim nerikej nic, on Te oslovi sam. Maximalne se muzes na toho kterej se Ti libi usmivat. ;o)
    Nic jdu pomalu spat, posledne jsi poslala na dobrou noc pisnicku, tak posilam taky jednu. ;o)

    Zion Train - Dance of Life
    https://www.youtube.com/watch?v=QVgF4EpnQWw


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:
    REBORNA:

    Na kolo se dá ještě na začátku prosince, pak Vánoce stačí úklid, pak taky plavání a od ledna párty zase a lyže...únor cvičim doma, no a od března zase kolo a Alpy-lyže.

    Do fitka nechodim.

    V jedný firmě jsme mohli vedle do fitka zadarmo a užila jsem si to za ten rok dost.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam