• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: OK, rict jenom Ahoj, to se mi libi, kdyz nic neprijde tak nic, ale ocekavej ze kdyz reknes Ahoj a pak prijde interakce. Takze odpoved v lepsim pripade treba Ahoj, my se zname? No a ty reknes, ted uz jo, kam mas namireno? A mas to. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jinak tedy s bývalým jsme jezdili Troja směr Kralupy...což pro mě byla změna.

    Já dřív P-5 před údolí a tak.

    Černošice jsou daleko docela, tam asi hrozí mimoopražský, nevim

    Já mám na ráně nejfrekventovanější cyklostezku, tak, že je to až o strach, že do sebe narazíme.

    Ale já se tu už ptala, jak mám oslovit muže někde.

    Přitočení se na párty bych zmáklý celkem měla...viz úryvek o skejťákovi a vlasech.

    Nebo byla taktika vyčíhnout DJe, přes známý nebo jinak zjistit, kdo to je, zjistit jeho vkus a napsat mu (viz bývalej snoubenec), kdyby to nebyl ten náš styl, ale třeba tekno, tak jedinýho, co se mi nějak víc líbil, abych si ho googlila, jsem pak vyštrachala, napsala mu, to už tu bylo a má holku.

    ALE JAK OSLOVIT MUŽE NA KOLE, NA VÁCLAVÁKU (šel tam krásnej vyhublej tmavovlasej anarchista, co určo nebyl cizinec ani fetka a já jen čuměla a nezmohla se na slovo), v bazénu....

    V metru...na to jsem se tu ptala..

    Prej mám říct: ,,Ahoj."

    No a co dál jako??!!

    To jako řeknu ahoj, ty chlapi na kole se na mě otočí od toho stolu,...ale co jako DÁL??!! Co jako říct dál??!!


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Hlavu vzhuru, na nyxu je vsehovsudy ted aktivnich 601 lidi, to zas neni tak velkej svet. To se nejspis smali necemu co s Tebou nesouviselo a tys v ty dobe byla na nyxu vic nez je zdravo, tak sis to spatne vylozila. To se stava, nic neobvyklyho pokud zijes i ve virtualnim svete...
    Jinak ja jsem si spis vsiml, ze tam na tu cyklostezku jezdi mladsi, ale maji helmy, takze nevim jak to meli s vlasama ;o) Nicmene proc to tam nezkusit, kdyz ted budes jezdit...?
    Na pokadeny bikery asi kasli ;o))
    Ty jim nerikej nic, on Te oslovi sam. Maximalne se muzes na toho kterej se Ti libi usmivat. ;o)
    Nic jdu pomalu spat, posledne jsi poslala na dobrou noc pisnicku, tak posilam taky jednu. ;o)

    Zion Train - Dance of Life
    https://www.youtube.com/watch?v=QVgF4EpnQWw


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:
    REBORNA:

    Na kolo se dá ještě na začátku prosince, pak Vánoce stačí úklid, pak taky plavání a od ledna párty zase a lyže...únor cvičim doma, no a od března zase kolo a Alpy-lyže.

    Do fitka nechodim.

    V jedný firmě jsme mohli vedle do fitka zadarmo a užila jsem si to za ten rok dost.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Já jezdím na kole na jaře a na podzim, když není vedro - teď to naopak začalo, čtyřicítky opadly, není to na koupání, začlo to být na běh/kolo! A taky mám oblíbenou osvěžovnu, pár jich tam jezdí.

    Buď jsou na mě trochu starý, pak jezděj s manželkama a dětmi, pak jsou tam takový ty starší v závodnickym, ty vyplešlý už - takový ty 45-55.

    Hlavně tedy co mě jako zajímalo: tam jezdí mladší bajkeři ty zabahněný jak kdyby se pokadili schráničema na kolenou :)

    Ten s nejhezčí postavou a hadrama má bohužel širokej nos, jako hodně.

    Většina z nich je tak o deset let mladších, tak to nic.

    Pak jsou tam i ty tak o 5 let mladší, vždy se vynoří po pěti, tak se stydim, nevim, co jim mám říct.

    Jak mám jako samotná ženská oslovit týpka se šesti kámošma??!!

    Navíc mě tam ty lidi znaj, ta obsluha a je mi to blbý...jako jo, srát na obsluhu...

    Už tam mám i známýho, ale ten zná jen ty starší, co maj manželky.

    Ty mladý asi nezná...že se chci seznámit ví..ale nepomůže mi s tim asi.

    Jo a pak jsem zaznamenala, že nějaký se mi tam smáli, to bylo nepříjemný a jiný mě cestou pomlouvali, když mě dojeli..nějaký urážky, o čem mluvil na toho kámoše? No jsou na nyxu :(

    Jeden se mi zrovna líbil, i když je malej, ale je na nyxu. A ví tady o tom, co mi tu provedli, tedy na tý akci a celkově to tu četl. Škoda.

    Ale stejně je zadanej asi, tak je to jedno.






    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Kdyz jezdis na kole, tak treba do Cernosic vede cyklosteska a v Radotine u tenisovych kurtu je stanek U Sary. Tam se osvezuji cyklisti, tak si davej trasu Praha - Cernosice a tam se zastav na nejaky nealko. No kdyz tam budes jezdit casteji tak se treba s nekym seznamis tam. Nekdo kdo tam taky jezdi cesto Te treba oslovi. Akorat tohle jsem Ti mel napsat pred letem, ale to jsem tu jeste nebyl. V zime bych zkusil kardio zonu ve fitku. Jenze to je draze placeny. Takze narazime na praci, tu najdes. Ale to ted a tady nema smysl a nechci rozvadet.
    Hospody nebo vinarny, kde se hraje hudba, ale tech moc neni, proto jsem psal, zkus FAMU a nekdy Sud, kdyz pretrpis, ze se tam nekdy kouri. Vino tam imho je snesitelny.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Tak do hospod chodí asi i mladý.

    Když B. psal něco o místech, kam prej ty v uvozovkách normální lidi chodí po práci na pivo/víno....

    Snow. psala totiž:

    ,,Borec, kterej si přivede domů totálně najebanej neméně najebanou holku, co sebral někde na kalbě"

    Jako že mě balil na párty, už jsem měla vínko sama a pozval mě na další a pak byl panáček ráno na zahřítí po přesunu na after na lodi Aletenburg.

    A ostatní taky, že prej často od seznámení na párty lze čekat seznámení neseriozní.

    Tak já vyjmenovala, jakej je problém s jinými místy. [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]

    No a pak tedy jsme řešili, kde se ti volní muži krom kolektivních sportů nalézají.

    Kolektivní sporty totiž jsou často podle pohlaví, tak tam to asi nemá smysl - chodit hrát volejbal s holkama, když chlapi choděj v jinej den, že...

    A na florbal přímo asi nejdu, i když na základce jsem ho hrávala, jako kroužek po škole, ale nejdu tam. Na fotkal a hokej nebo já nevim co taky ne.

    Do firem cizích jít lovit nemůžu bez vstupní karty.


    Takže nám z toho vypadlo, kde se jako po práci nalézají, nebo o víkendu po večerech ti volní muži 29-třeba 37, do 44 let.

    No a B. psal o těch podnicích s pivem a vínem.

    TAKŽE TO MÍSTO, záhadné a pro mě neznámé a neprozkoumané, KAM JE TŘEBA ZAVÍTAT, KDE NEBUDOU JEN 26- nebo kedry nebo teplouši.

    ...Budou k mé nelibosti, když nepiju pivo - HOSPODY! :(((



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No na kole ne, myslel jsem to tak, ze treba ten milovnik vina nebude kdyz jde na kolo vubec potrebovat pit jakykoliv alkohol. ;o) Vino se musi vychutnavat ve vinarne. To nejde pit nekde u stanku. Teda jde, ale neni to vetsinou dobry vino. Takze to jde jen tezko. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    No to má 8-15, tak to už na kole vůbec ne.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No tak to je jasny. Ale jedno maly bys mu treba nakonec povolila, si myslim. To by mu nijak neuskodilo. Pokud by teda pil pivo, treba narazis zrovna na milovnika vina. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:


    No ale já bych ho tahala na kolo a pivo mu zakázala tam, aby nenaboural - jezdim stylem, že opilej by spadl leda do pangejtu.

    A cyklostezky jsou tu tak narvaný, že fakt nejsou pro opilý ne-koordinovaný lidi.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    OVERWATCH: Nebo chodit do hospod blizko posiloven a kardio zon. A doufat, ze se tam nekdo, kdo byl predtim na kardiu zastavi na jedno na doplneni energie. Nevim.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Proč?

    Nějaký pro pracovitý slušný, ale B. mi asi neporadil, asi se zamyslel a došlo mu, že chodí mezi horší, než jsem popsala ty kedry a teplouše v tom klubu, teplouši některý jsou náhodou slušný, nekouřej, maj dobrý vlasy a voněj. Některý můžou bejt bi, ale jeden z nich vždy ZLE na mě kouká.

    A ani ne jako že žárlivě ten pasiv ženskej, co se mi líbí - subák hubenej prostě s hezkym xichtem v undroš kalhotech (nějakejch drahejch future-style), to oni s v módě vyznaj a maj vkus...to naopak ten druhej, zlejší, vždy kouká, má instinkt, že nějaká stará píča ze zadu pozoruje, jak pařej a čumí mu mlsně po ,,kámošovi".

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Do hospod chodej vetsinou ti pupkaty. Pivo slachovitou postavu fakt nedela.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    "V jeho pidi-garsonce ne, ale protože v nájmu my stínil barpult, měla jsem vytvořenej ZRCADLOVEJ systém (otočný stojící zrcátko nastavený směrem na velký zrcadlo), ve kterým jsem z gauče v odrazu pozorovala, jestli po mym vaření pečlivě myje a oplachuje nádobí.

    Když jo, jen jsem pozorovala trenýrky a přikyvovala a periferně čuměla na Simpsons nebo Spoudkyni Barabaru.

    Jakmile se mi to nezdálo, zpozorněla jsem a když to dělal lemplovitě, vstala jsem a čuchala, zda z toho neucítím stopy neumytejch bílkovin nebo jar, když jo, tak to musel mýt znovu...ještě že jsem neplatila za vodu."

    Po takovym partnerovi kazdej touzi.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Pobavilo ;o))
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *Jako ani nemusí mít ten 1. ty svaly, jen aby byl tak hubenej.

    Tan 2.?? Nejhorší jsou na tom asi ty stehna :)

    Jak žába :D :D

    Ježiš ble. Ještě vypadá trochu jak Ukroš nebo Rus...bléééééééé :)

    :D

    Na to se muset dívat je pro mě skoro horší, než když sem sem dala ty kondylomata :/

    A fakt už jsem dostala žádost od takových.

    Tak to by čuměl..na prvním rande: ,,Omez proteiny, zákaz posilovny tak minimálně na 5 let, dieta, na kolo pudeš šlapat a běhat! Kardio vole, kardio!! Aerobic a kalby tak max!"

    Takovou postavu měl totiž ten pojišťovák, co mě sbalil v pátek v tom klubu, jen když jsem byla opilá jsem si toho nejdřív nevšimla, to až doma, když si sundal bundu :/

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Btw v tech hospodach to fakt nezkousej ;o))
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Odtvarnela, kdyby opravdu chtel, tak hubnout se da i pomerne rychle. 7 kilo za 2 mesice, dle vlastni zkusenosti.

    REBORNA: Jo, to je pravda. Ale ve FAMU jo. A nekouri se tam.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    U Sudu se netancuje.

    A občas se tam kouří :(

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam