• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: už si nepamatuji, jak se to jmenovalo. Ale zjistila jsem, že existují takové druhy lidí, které jsem si ani neuměla představit. :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: To jsem si myslela také - kdysi. Ale když na mě začal hulákat pán, že jsem podvodníce, která si nechá zaplatit 30,-kč za džus a potom s ním odmítne jít do křoví....... pochopila jsem, že ne každý to tak chápe.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RIMSAK: Z jakych seznamek mas zkusenosti? ;o)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: :))))))))))
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: :))) Já ale chtěla upozornit na mužský nešvar, že po obdržení jedné kávy je žena povinna se nechat osahávat.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RIMSAK: Jedna za druhou ne, 50/50 odchazim i ja. Nohy v tom nehraji roli, si myslim. ;o)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: Tak ty stojíš na místě na svých krásných nohou a dívky od tebe odcházejí jedna za druhou?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RIMSAK: Ale ja opravdu mam hezky nohy, to ses trefila. ;o)) Aspon to zatim kazda ex rikala.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Jen ho pozvi :) Až bude upejpavě srkat svůj vinný střik, řekni mu: "máš hezký nohy, fešáku" Stála bych o záznam výrazu jeho tváře při odpovědi. :))))
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Jděte na rande spolu. Obraťte společenský úzus a útratu zaplatí Zuuluu.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Ja myslim, ze je real, neco takovyho se neda vymyslet ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Tak REBORNA no ;o) Vysvetlovala, ze po rande nechce mit financni zavazek. Mimochodem jsem ji chtel nekam pozvat, at ma taky trochu radosti ze zivota a ona uz sem nepise... Myslite, ze se zase vrati?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Jo jo, tento nazor zde zaznel, nevim, neco na tom asi je. Vyvracela jim to tu REBORNA. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Koneckoncu z kratkeho kafe, se muze stat i velka opijecka, to jsem uz taky zazil. ;o) Slecna se zlila jak dan na moje naklady, ale pak uz neodpovedela.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: OK, tak to zustanu u tech kavaren a vinaren. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Ahaa. ;o) Tak to zkusim nekdy taky. Prijit, pozdravit a otocit se. Evidentne to druhou stranu tak znejisti, ze si rekne "Tohle je ten pravej protejsek". ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Takze jsi jenom pozdravila a sla zas domu? To je taky slusnej vykon. ;o) Co na to druha strana? I kdyz... to je vlastne jedno. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Jo, to udelala kamoska, nez sla na rande na slepo, ze si dala par sklenek vodky a pak na to rande vubec nedosla a skoncila v naruci uplne nekoho jinyho. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Ale tak to ja bez vina z baraku zatim vylezu. ;o) Navic, ted si davam uz jen strik 3/2. Ale asi je opravdu lepsi si dat rychle rande v kavarne. Nebo rovnou na prochazku, spojit to s navstevou Krale Brabanta (to je stredoveka knajpa ve stylu Detenic u prazkeho hradu, jak tam na tebe rvou). ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Jo, asi to priste budu smerovat jen na to kafe, dobrejch kavaren je v Praze dost.
    ZUULUU: Tak in vino veritas ze? ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam