• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ZUULUU: To bylo po tydnu na lodi, to se nepocita.

    A vubec, clovek sem hodi jednu fotku za 1/4 roku a vzdycky se najde nekdo, kdo ji na mne vytahne. Zacinam chapat Koudyho.


    Nicmene k tematu: na tebe by na prvnim rande typek pijici redeny vino z pullitru nejak pozitivne zapusobil, nebo spis by to s tebou neudelalo nic, pripadne ti to prislo nehezky? (navic ti v Praze ten strik vetsinoj udelaj do pullitru bez ucha a to je fakt hrozny)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Tohle mi prijde zrovna jako malickost, co muzu udelat a vyzkouset. Jinak stejne jde vetsinou o to jakym smerem se ubyha rozhovor. Otazka ale je, zda mne vubec 1/1 nekde nalejou. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: OK, vidis to me nenapadlo, tak priste zmenim strategii a zkusim 1/1. Dik za radu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Jinak teda zenska nejsem, nijak posh taky ne, ale jestli si na rande davas strik 3/2 z pullitru, tak bych rekl, ze to neni uplne to pravy, co ti da nejaky plus body, ale za to hodne minusu.

    Aspon ja bych to tak bral, prislo by mi to buransky. Kdyz uz strik tak 1/1 ze sklenky na vino, ale 3/2 vypada hrozne.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Jj. Nakonec z toho byla svatba ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: V jedny z Etiket nedoporucovali si davat k obedu, nebo veceri na rande spagety ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Takze vlastne dobry, ne?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Jako v nejaky lepsi restauraci? No, je lepsi na sraz / rande chodit do normalni kavarny, nebo vinarny. Uvolnenejsi a neni to tak strojeny. na ty svatbe to byl ulet vseobecne. ;o) Ja svatby nijak zvlast nemusim.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: No ja mam zazitek ze svatby, meho potencialniho svagra. Ktery to slavil na jednom zamecku a byla tam cela 50ti clenna rodina moji ex. Jsem v ty dobe nejedl maso, a tak mne objednali smazeny kvetak. Jenze cisnik se rozhodl, ze jidlo dostanu jako prvni a prvni co bylo, po obradu, ze az si vsichni sedli na zadek k jidelnimu stolu, tak zenich s nevestou se svazali ubrusem, jako ze budou jist spolecne polivku, ale vylezl cisnik s tim silenym kvetakem a zakricel na celej sal "tak kdepak je ten vegetarian?". V tu chvili vsechny zraky na me. A samozrejme teticka z Prostejova se musela zeptat nahlas, proc ze to nejim to maso? ;o)) No odpoved jsem tak nejak sesumiroval, ze kvuli zdravi. Ale celkove etiketa uplne vedle. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: pry to funguje tak, ze poda muzi penize pod stolem a plati vzdy muz.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: honosná restaurace, za tebou špalír číšníků, bojíš se, že když omylem sáhneš na nesprávnou vidličku dostaneš od vrchního pohlavek. :))))
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: mám obavy, že by owerwatch se mnou na rande nešel. Nemám ani vychování ani hezké nohy :(
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RIMSAK: Nejaky zaklady mam ;o) Etiketu mam komplet, a je to muj oblibeny serial. ;o)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: :) pán ráčí být vytříbených mravů.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: v některých zemích je nabídka zaplacení oběda brána jako nepřípustné harašení. Kamaráda málem utloukly dvě Francouzky :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Jedni známí se seznámili tak, že do sebe narazili hlavami v bazénu. :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Tak treba v restauraci na obed/veceri to patri k etikete, ze plati muz. Daval jsem sem odkaz. ;o) Vyjimkou jsou obchodni setkani.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: tak buď si radši zaplatit kávu sám. Nebo předstírat, že chceš do křoví a včas utéct okénkem na WC.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: už si nepamatuji, jak se to jmenovalo. Ale zjistila jsem, že existují takové druhy lidí, které jsem si ani neuměla představit. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam