• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Nepodceňuj to, na tý roli se můžeš solidně udělat!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PSYCHO: naopak, to je jednoducha role - naucis se par vet a pak jen dokola nesouvisle improvizujes na dany tema:p
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    uff, uz sem se lek, ze reborna skoncila s psanim....
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: jenze kdo by dobrovolne hral Rebornu?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    INSEQUI: Kdepak, stálý ansábl to tu má už nastudovaný, já bych se nebála ochotnický šňůry po kulturácích.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: Ja mam maly vydavatelstvi a tata pise pohadky a pribehy, ale tenhle roman by asi nedal. ;o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Hele nechcete to vydat knižně?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    AVATAR: Ok, kazdopadne je to pribeh jak z Nebezecnych vztahu ;o)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: scenare jsou ruzny, ale pokud mam vychazet z toho, co tu psala, tak jsi mimo.

    fact check:
    reborna chtela od taty byt. Ten ji rekl, ze ma dluhy a potrebuje ho prodat. Ona na to, ze mu da milion za byt v praze. Ten milion pochopitelne nemela, takze to pozadovala od partnera (evidentne subik, neschopnej se ji branit). Poslala ho za tatou, aby to zaridil.

    Co se stalo tam se asi nedozvime, ale podle mne je docela pravdepodobny, ze si tam snoubenec poklepal na celo, proc by mel buchte, kterou chce poslat k sipku, kupovat byt a nic z toho nemit. A tata si poklepal na celo, proc by mel prodavat byt za milion, kdyz ma ctyrnasobnou hodnotu. Proste a jednoduse, prodej bytu reborne byl vyhodnej pouze pro rebornu.

    Kazdopadne subik vedel, ze by ho R sezrala (agresivni hysteraky jsou u ni dennim chlebem), tak se po anglicku vyparil, doufaje, ze uz R nikdy neuvidi.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TRAILER: To nadobi si ale musi mejt sam, to ona jen zkontroluje cichem bilkoviny pak.

    Tvl. Tohle je cim dal vetsi bizar.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Musíš si projít ještě tak 2-3 kola, aby ses v tom opravdu orientoval. Vydrž :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    MOODYCAT: Je ti teď lépe? :D
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OVERWATCH: to je uplne vedlejsi, ptz duvody a pocity snoubence nikdy nikdo neresil.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    _BENNY: Ona mu podle vseho nabizela i byt, ale tatik se se snoubencem sesel a jasne mu rekl, ze byt nebude. Vypocitavy snoubenec si to akonto toho rozmyslel a do 14ti dnu bylo po snoubenci. To je podle me scenar.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Reborna holt chtela mit s chlapem dite aby mela dite a byt a klid atd, a chlapovi by za to naoplatku nabidla ze by s ni mel to dite. a to se vyplati!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: Do pici, ty vymastena kravo, ZADNEJ BYT uz nikdy nebude, tak se s tim kurnik sopa srovnej a zvedni tu svoji linou prdel a jdi do prace. Jestli nechces bydlet v najmu, porid si hypoteku.
    A hlavne uz DRZ HUBU.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    GIOMIKY: jo tyjo máš pravdu, že se tu setkávají vlastně dva naprosto rozdílné kmeny. Co z toho asi vznikne a vznikne vůbec něco? Nabízí se mi moznost, že po zkříženi těchto dvou kmenů se z Reborny stane emancipovana žena, co nechce minise, buduje kariéru a ve svých 50 podstoupí umělé oplodnění s anonymnim dárcem spermatu. Toť můj názor zemského znamení se značně velkym prvkem nestálosti.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: To je pak tezky, to znameni by me zajimalo, ne tedy ze bych na tom lpel. Kazdopadne bych se byt Tebou nebal, ze Te bude nekdo tam fotit, tam Te nebude nikdo znat, nevim jestli do FAMU chodi nekdo koho znas a kdo Te zna, to by musela byt velka nahoda.
    Bral bych to jako nezavazny setkani na drink, ne rande. ;o)
    Tak aspon at to dopadne dobre na ty policii...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Od čeho by tedy měl tebe, když ani peníze bys domu s těmi čtyřmi pracovními dny měsíčně nepřinesla?" ... NE 4 PRACOVNÍ DNY MĚSÍČNĚ, ALE TÝDNĚ...4 PRACOVNÍ DNY TÝDNĚ, TEDY MĚLA TO 3 PRACOVNÍ DNY TÝDNE Z PĚTI A BYLA TAM V NICH POLOVINU PRACOVNÍ DOBY....

    POLOVIČNÍ ÚVAZEK BY BYL 20 H TÝDNĚ A TO BY BYLO ZA O NĚCO MÉNĚ NEŽ POLOVIČNÍ PLAT NÁS OSTATNÍCH...

    10 h týdně by bylo za čtvrtinovej plat.

    Ona ta s tim malym miminem měla 12 nebo 14 hodin týdně a to za třetinovej plat, asi 10 nebo tis. hrubýho.... a jelikož bydeli asi ve vlastním, jako jsem mohla já a platila z toho jídlo, tak, jí to stačilo...

    Co já vim, tak ještě před 12 lety to byl čistej plat DĚLNÍKA, ale změnu cen brát v potaz nelze - mateřská už jí běžela a pak se jí na tom dalším změna cen netýkala: MLÍKO JDE Z PRSU A STOJÍ POŘÁD STEJNĚ = NIC....

    ..TEDY JEJÍ VÝŽIVU, ALE TA JDE PŘECI Z JÍDLA Z MATEŘSKÝ, VE KTERÝ SE ODRÁŽÍ RŮST PLATŮ A MNĚ KDYSI NA JÍDLO FAKT STAČILA TROJKA MĚSÍČNĚ A DOST I NA KOJENÍ BY BYLO...ale hapruje položka: byt a pleny...

    Já měla bejt ve svym... a pleny by platil DJ a progáč... takže tehdy to bylo: no stress...já mohla dítě mít a zkrátit úvazek a mít klid.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam