• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Od čeho by tedy měl tebe, když ani peníze bys domu s těmi čtyřmi pracovními dny měsíčně nepřinesla?" ... NE 4 PRACOVNÍ DNY MĚSÍČNĚ, ALE TÝDNĚ...4 PRACOVNÍ DNY TÝDNĚ, TEDY MĚLA TO 3 PRACOVNÍ DNY TÝDNE Z PĚTI A BYLA TAM V NICH POLOVINU PRACOVNÍ DOBY....

    POLOVIČNÍ ÚVAZEK BY BYL 20 H TÝDNĚ A TO BY BYLO ZA O NĚCO MÉNĚ NEŽ POLOVIČNÍ PLAT NÁS OSTATNÍCH...

    10 h týdně by bylo za čtvrtinovej plat.

    Ona ta s tim malym miminem měla 12 nebo 14 hodin týdně a to za třetinovej plat, asi 10 nebo tis. hrubýho.... a jelikož bydeli asi ve vlastním, jako jsem mohla já a platila z toho jídlo, tak, jí to stačilo...

    Co já vim, tak ještě před 12 lety to byl čistej plat DĚLNÍKA, ale změnu cen brát v potaz nelze - mateřská už jí běžela a pak se jí na tom dalším změna cen netýkala: MLÍKO JDE Z PRSU A STOJÍ POŘÁD STEJNĚ = NIC....

    ..TEDY JEJÍ VÝŽIVU, ALE TA JDE PŘECI Z JÍDLA Z MATEŘSKÝ, VE KTERÝ SE ODRÁŽÍ RŮST PLATŮ A MNĚ KDYSI NA JÍDLO FAKT STAČILA TROJKA MĚSÍČNĚ A DOST I NA KOJENÍ BY BYLO...ale hapruje položka: byt a pleny...

    Já měla bejt ve svym... a pleny by platil DJ a progáč... takže tehdy to bylo: no stress...já mohla dítě mít a zkrátit úvazek a mít klid.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,výživu a potřeby mimina by obstarával jeho tatínek, tedy milý pan DJ a programátor"

    ,,Od čeho by tedy měl tebe.." .... no on tedy nevim, to mě nezajímá, ale mimís by měl měl od kojení a že bych mu třeba uvařila a starala se o něj....to určo bere nějakej potenciálně pracovní čas...kolik hodin denně z těch 8,5 h práce strávenách z části v práci/ z části staráním se o mimíse, by to bralo, to nevim, ale dost hodin.... tak 6 h z těch 8 h by podle mě mimís časově bral, zda by na práci zbyly z těch 8,5 h nebo bez obědový pauzy z těch 8 h po odečtení času na dělání něčeho kolem mimíse 6 h a na práci by tak zbylo 2 h a poskládalo by se to za týden do těch alespoň 12 h práce v oblasti a divizi nemimísové, to nevim, ale typuju to....


    ...když byla pidi-garsonka psaná na bývalýho a už jím pronajatá, PROKLAMOVAL muj táta, že ,,SE má postarat tatínek." Ale z dostupných vstupních informací od bývalýho bylo taky: ,,Já tě živit nebudu." = starej se o sebe sama, to jsem se snažila a pak dále by to bylo případně ,,starej se o sebe sama, tj. o sebe z (mateřský) sama"...

    Takže mě ne, ale dítě by ubytoval a platil mu vše za doby soužití se mnou, pak už by se vidělo.

    ,,Od čeho by tedy měl tebe.." .... takže: kojení a že bych mu třeba uvařila mimísovi a starala se o něj.. taky jako to měnění plen čas zabere..pak jsou další činnosti i další roky, to pak i při tom part time, ale pak bych asi šla zase do práce a asi na ten plnej úvazek a nevim tedy, kdo by se pak o mimíse staral tim 4. rokem....Já bych fakt chtěla zase pracovat na ten plnej a co pak??

    Dítěti by nebylo ani 5 let, ale já bych pracovala a tak bych nic doma zase nedělala, protože bych byla v práci celý den, že, do večera, že....celých těch 8,5 h a s cestou 10,5 h....

    On by taky byl v práci, jako já, tak bych po něm nemohla chtít, aby dělal doma zase pro změnu vše on.

    Kdo by to dělal tedy nevim, oba by jsme byli v práci, pak přišli domu večer a tak dále vše spolu, zkoušela bych i kopírovat jeho činnosti, abych o něco nepřišla náhodou.

    Oba by jsme pracovali, ale doma by bylo malý dítě??! Tak co ale pak?? Kdo by se o něj staral, když já už bych zase pracovala do večera??

    ...no ta školka a moje matka a bývalý snoubenec taky a já bych POMÁHALA taky, jako NEPOMOCT VLASTNÍMU DÍTĚTI BY NEŠLO, NE, I KDYŽ DOST LIDÍ TO TAK DĚLÁ, PŘIJDOU PO PRÁCI DOMU A VLASTNÍMU DÍTĚTI ANI NEPOMŮŽOU A NEDĚLAJ PO PRÁCI DOMA NIC!...je jasný, že když přijde člověk z práce v těch 18/19 h, neni to brzo, pak nějaká hospůdka tedy pardon, u mě vlastně párty, už jsem psala, že hospody po práci jsem neprovozovala, TO BY MĚ NEBAVILO, pak to kolo, tenis ani golf ne tedy, ALE JE JASNÝ, ŽE BYCH TAKY POMÁHALA, já jsem měla večery po práci, že jsem byla fakt aktivní a i o víkendech byly některý zakaboněný, že jsem leda uklízela, NO JASNĚ, ŽE SICE BYCH ASI PAK ZASE ZAČLA NA PLNEJ ÚVAZEK DO PRÁCE CHODIT A PRACOVALA, tak po 4 letech, max pěti asi, takže někdy v těch 41 asi...ALE TO NEZNAMENÁ, ŽE BYCH DOMA NEPOMÁHALA, vlastnímu mimísovi/-e nebo milovanýmu muži? Proč bych jako nepomáhala, vždyť tý práce tolik neni v tom bytečku..
    .... A POMÁHAT BY MI NEVADILO.

    Každopádně k tý stránce finanční:

    Poskytnutý vstupní informace byly:

    Když jsme spolu 3 roky žili a už to byla vážná známost, tak stále platil statement od mého druha, později tedy bývalého snoubence:

    ,,Já tě živit nebudu."

    Pak táta, když jsem si chtěla doplatit ten byt a pak už se měla vdávat a už to vypadalo na happy end s mym zapsáním do alespoň půl metru nějakýho katastru, tedy dokonce 2+kk a početím, říkal už předtím na muj argument: ,,Byt neprodávej! A co kdybych měla dítě?!" (to do telefonu z bytu nějaký paní, do kterýho si mě dal bývalý snoubenec, pidi-garsonku už měl pronajatou SK páru... pak jsme se měli brát, ale když v bytě zrušil pak smlouvu, ve který jsem byla i já, ale dlouho bych pak těch 18 tis./měs. už neměla, tak paní byt nechala jejímu synovi)..

    Takže už předtím jsem říkala tátovi, proč by byt prodával, a ,,co kdybych měla dítě..."

    On na to:

    ,,No SNAD SE POSTARÁ TATÍNEK!"

    On se sice nastěhoval kdysi k mý mámě a pak byl dál po rozvodu v jednom z jejích dvou bytů vzniklých rozdělením z jejího původního velkýho bytu v centru, ale v dnešní době, kdy je zákon, jak je, že když byla pidi-garsonka psaná na bývalýho a už jím pronajatá, PROKLAMOVAL muj táta, že ,,SE má postarat tatínek."

    Takovej systém PŘEHAZOVÁNÍ HORKÝHO BRAMBORU.

    Sice možná by vnouče chtěl, sice možná bývalý snoubenec o dítěti mluvil, že ,,vždyť je mi skoro 40" a pak už mu bylo 42...

    Ale kdo TO JAKO ZAPLATÍ A NAPÍŠE NĚJAKEJ PAPÍR, KOLIK JAKO ZA TO A KDE BYCH PAK PŘÍPADNĚ BYDLELA A MOHLA DÁL BYDLET, I PO HODU KORUNOU TYPU PANNA/OREL = bude ROZVOD A JSI MATKA SAMOŽIVITELKA HOMELESS A STAREJ SE/ nebude rozvod a bydlíš s mimísem dál....

    ...KDO TO JAKO ZAPLATÍ, TO JASNÝ NEBYLO...

    Ale z dostupných vstupních informací:

    ,,Já tě živit nebudu." = starej se o sebe z mateřský sama

    +

    O DÍTĚ PAK kdo by se staral: ,,Svuj byt nepotřebuješ...(dělam hodnýho, ale chci byt prodat a dát z jednoho z bytů po rodičích tvý mámy, cos měla dědit a mít tam mimino, část peněz mý přítelkyni, co ani neznáš, protože párkrát zapla sporák a troubu, protože já jsem se to nebyl schopnej naučit a odmítám raw stravu, aby mi někdo párkrát uvařil a za to dostal část peněz z prodeje dědicky tvýho bytu, že párkrát zapnul sporák, a to aby tys pak neměla kde mít dítě a kde miminu zapnout sporák ani troubu)...Snad se postará tatínek."

    =

    O SEBE JSEM SE MĚLA ASI TEDY Z MATEŘSKÝ A PAK PÁR LET PAR TIME JOBU POSTARAT SAMA (mě by neživil manžel...)

    ...ale že tatínek se má postarat = TATÍNEK BY DJ a progáč NEbyl přeci muj, ale toho dítěte a měl by se postarat, tak by PLENY a vše pro dítě i jeho ubytování (TY POPLATKY V MYM BYTĚ) platil on...

    Pak bych případně řešila já, kam půjdu, kdyby zmizel na Moravu, ale to už pak zase jen za sebe.

    A jelikož předmanželská smlouva typu:

    ,,Za každý dítě náleží manželce ta a ta částka, při případném rozvodu byt." Je leda tak v Sexu ve městě a ne v ČR, tak já řešila zase sebe, kam bych šla pak bydlet, zřejmě už i s mimísem.
    Takže ten svuj byt jsem chtěla doplatit a pak bych to zvládala se o sebe plně postarat = při mateřský i pak při tom zrácenym úvazku a později už úplně...

    Tak jsem před početím a svatbou řešila ten byt.


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: "výživu a potřeby mimina by obstarával jeho tatínek"

    Od čeho by tedy měl tebe, když ani peníze bys domu s těmi čtyřmi pracovními dny měsíčně nepřinesla?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    ,,a zbyde na plíny pro mikronauta, pokud je nebudeš měnit častějš než obden?"

    PLENY?!!

    Už tu přeci bylo, že výživu a potřeby mimina by obstarával jeho tatínek, tedy milý pan DJ a programátor.

    Co je za dvanáctku?? Poloviční úvazek by byl 5 dní v týdnu na 4 h = 20 h týdně, Což je to samý jako 3 dny v týdnu na necelých 6 h, ale za třetinovej plat = 12 tis. hrubýho, ta mimíso-kolegyně chodila JEN 3 DNY V TÝDNU NA 4 H... to jako jen pár let, jasně....Takže je to na to jídlo... poplatky v bytě by platil progáč/ jeho náhradník, kterýho si mám prej místo něj najít.


    JENŽE PROBLÉM JE TEN, ŽE KDYBYHC TEĎ POSLALA NA SCHŮZKU O DOPLACENÍ MÝHO BYTU DO MILIONU JINÝHO, aby to tátovi vysvětlil, ať si dá on rakev pak do vejminku 150 km za Prahou a do tý rakve třebas ty suchý brambory se zelím, ale že já ten byt potřebuju, že chci dítě a proč tedy táta, pokud by se mu tedy později nelíbilo s jeho přítelkyni v bytě ve vlastnictví, kde bydlej a neplatěj tam taky nájem, pak nejde do bytu k jeho mamince, což byl byt vyměněnej za byt, ze kterýho se on nastěhoval do bytu k MOJÍ MÁMĚ, co se pak dělil na dva, z nichž jeden měl být MŮJ, že jsem chtěla dítě, ten NÁHRADNÍK, TEN JINEJ, CO SI MAM NAJÍT, by mi poskytl k mým penězům na to půjčku 200 tis., aby byl byt muj (tedy s matkou jsme tehdy tátu mohli vyplatit i bez toho, ale to je jedno), TAK BOHUŽEL UŽ MOŽNOST MÍT TEN BYT ZA MILION A MÍT V NĚM DÍTĚ NEMÁME.

    Protože na tý schůzce s tátou byl milý pan DJ a programátor a tomu to bylo jedno, protože on jeho pidi-garsonku měl a dokonce už pronajatou SK páru a chybělo mu málo, aby byla jeho... před svatbou nabytá jím (a po případnym rozvodu bychom z ní já ani mimís/a neviděly asi ani metr, tedy pokud bychom si pak nepronajaly na festivalu chatku, nevyčíhly si ho tam, hodem mimísem bych ho nesrazila do rybníka a tajně neutopila nebo nesestřelila brokovnicí zapůjčenou od Pa. z obytňáku....pak bych část tý uňouňaný garsonky s mimísem mohla dál obývat a vyplatili by mě část její hodnoty, ale jen kdybych v ní bydlela, což jme už nebydleli - byla pronajatá...)

    ...takže jeho to, v jakym bytě si JÁ CHTĚLA POŘÍDIT DÍTĚ, ABYCH V TOM BYTĚ MOHLA PAK DÁL BYDLET, TAK NETRÁPILO...

    ..Takže to jaksi víc nehrotil, na schůzce, kde byl s tátou místo mně, jak rozhodli oni.

    Takže ten jinej, kterýho jsem si měla údajně najít a kterýho jsem si už mohla za ty dva roky do toho bytu nastěhovat, aby mě zbouchnul a zaplatil tam poplatky

    (třeba podobnej jako jeden ten Rakušák asi, co teď vedle mě pařil 6 h na festivalu, takovej sice do blond trochu a dready mu trochu smrděly, ale nos úzkej, sice trochu krátkej, ale úzkej pěknej a fakt LATINÁŘ, sice potetovanej na těle, ale jasnej LATINÁŘ!!
    ... nebo ten českej koloušek, kterýho jsem pronásledovala z chill outu po cestičce a když mi řekl, že jde spát, ale že ho můžu obejmout a já tedy ho objala, ale vzhledem k opilosti jsem to jedním vrzem vzala i s hlazením pod trikem na zádech a mačkáním prdelky pod kalhotama, pak se mu tedy omluvila, že za to nemůžu, jak jsem děsně opilá, což jsem ale až tak nebyla a promyšleně si ho vyčíhla, půl hodiny poočku pozorovala a pak pronásledovala, že...a vypadal, že zatím byt nemá a že by do nějakýho i rád), UŽ NA ŽÁDNOU SCHŮZKU S TÁTOU NEMŮŽE A PLATIT POPLATKY V BYTĚ, CO BY BYL MUJ, ABYCH MOHLA MÍT DÍTĚ, NEMŮŽE...

    ...PROTOŽE TEN BYT UŽ JE PRODANEJ!

    ,,a zbyde na plíny pro mikronauta, pokud je nebudeš měnit častějš než obden?"

    Takže: PLENY?!!

    Už tu přeci bylo, že výživu a potřeby mimina by obstarával jeho tatínek, tedy milý pan DJ a programátor.

    Já psala, že bych se o sebe postarala jak z mateřský, tak po ní.

    Plíny ale nenosim, inkontinenci nemam, snad ještě tak 40/50 let mít nebudu, plíny by se týkaly potomka pana DJe a programátora a TY BY MIMO JINÉ FINANCOVAL TEDY ON... max tedy půlku plen bych platila, ale to už samo v době po mateřský a to už dítě 3. ROK pleny nenosí. To už se ani nebatolí a začíná chodit a leze na nočník.

    Tedy co vycházim od sestry a sebe, sestra dokonce ve 4 letech už chodila a četla. Nou plíny!


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *zbouchnul ** z porodnice
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Vždycky, když si na tenhle klub vzpomenu. A potom ho otevřu. Tak se mi furt dokola vybavuje jediné. Sorry
    Monology vagíny
    http://www.monologyvaginy.cz/
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Zjistime. ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: podle me bys mela jit na prochazku do lesa a vzit si s sebou provaz
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Ha, a o cem to vypovida? ;o) A jaky znameni je REB vime? Uz to tady padlo?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Nejsem, jsem ryba, plavu sem a tam. ;o) Tak nevim jestli to je dobre, nebo spatne.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: V to oboji jsem doufal a doufam ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Aby se tu nakonec neporovnavaly nosy ;o))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PSYCHO: počkej na podzimní reprízu!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NAVARA: Ty jo, tohle cely jsem uplne nejak prosvihl :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PSYCHO: Místní ID, pražák, hubenej s nosem a bytem, co jí chtěl vozit autem a princezna už tu plánovala, jak auto prodá aby měli na mimíska víno a kalby pro princeznu, že budou jezdit MHD / kole / brusle… Nějak to nedopadlo.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Kdo je Ivan?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    REBORNA:

    A K TOMU AUTU??

    Ivanovi jsem NIC O PRODEJI AUTA NEPSALA, sama jsem psala, že my si auto na týden v roce půjčovali, že bych auto měla klíďo ráda pro případ nouze nebo párty nebo nemoci dítěte, že taxi ne vždy je v dosahu, ale tady je prostě, psala jsem, zda jezdí autem přiměřeně, fakt jen, když je to nutný a nejde to jinak a zda se mu to na těch pár jízd a dní volna vyplatí, držet si auto. Že to neni levná záležitost.

    Tedy pokud bydlí v Praze nebo kus za Prahou a běžně jezdí jen do práce přeci a ne delší vzdálenosti nad 80 km třeba. A jak se staví k emisím z lítání - že já radši ten týden lítam přeci jen, že emise ano, CO2 ano, ale že zase koukat na ty všechny auta a čuchat je, je šílený, horor prostě.

    Fakt nechutný muset vidět ty miliony vypatlanejch buranů, co tu projížděj a hlučej a smrděj přes naše město, škoděj a ohrožujou, fyzicky i rakovinou a rušej, denně a denně.
    Jedou jak dementi a jedou jak úplně omezený snad úplně vypatlaný dementi a já zírám, kdo jim to dovolil mi to tu tak ničit a tohle dělat a kdo je to naučil.

    Že když porovnáváme míru toho ZLA AUTA vs. letadlo, je to složitý a že já si ráda občas někam zalítnu - je to zážitek a rychlí a bezpečnější, než tu mít rok auto, pak použít jen ty dva týdny volna v roce...

    ...pak se prostě stane, že lidi zešílej a jen proto, že to auto maj, s ním prostě JEZDĚJ, HAJZLOVÉ A KRÁVY VESNICKÝ Z BURANOVA TOXICKÝ NEBEZPEČNÝ SMARDLAVÝ NECHUTNÝ TUPÝ.

    Maj ho, tak fakt do toho sednou a jedou prostě, jako by se nechumelilo, unbelievable! No oni se zevnitř neviděj a neslyšej, jak to tu zvenku vypadá a hlučí a ,,voní", že...



    No kdo to tu má čuchat, koukat na to, běhat kolem toho, jezdil na kole, procházet se, mejt 20 x okna a ta rakovina, že...

    A jak by to pak zvládal s placením dítěte, zda by bylo i na auto... to jsem se jen ptala v rámci rozpočtu vlastní byt, v něm žena, živit dítě...

    A celkově....tady se zase míjíme obory.

    Já se tedy zase nechci vytohovat, i z pitvy jsem se ulila...přijímačky na lékařskou fakultu jako ano, ale taky expert nejsem, nevim toho moc, nejsem doktor.

    MOŽNÁ BY POMOHLO DÁT SEM JEŠTĚ TOHO TOPÍCÍHO SE LEDNÍHO MEDVĚDA, alá global warming, ale to je starý a neúčelný.

    Já bych to zjednodušila, aby to pochopili třeba i idioti nebo nevzdělaný pojišťováci, co si myslí, že biologie je věda o kytčkách a šnečcích a ani by z Biochemie nebo anatomie neřekli přesnou definici a myslí si že organická chemie je chemie lidských orgánů, natož pak cokoli dál, ale ty prej jezděj už stylově - MHD s kufříkem nebo občas Boltem.

    Já jsem ještě zažila dobu, kdy to bylo ještě daleko horší - do teď mám v těle prej nakumulovaný olovo z olovnatýho benzínu.

    Ale všechno škodí, to je jasný, i ty bezolovnatý, ale to asi nenapíšou na ten auťáček nbo benzínku, že. Proč by to dělali, když z toho chtěj mít zisk a za chvíli zhebnou a co my jim bude jedno. To samý jako s cigárama ne asi.

    Ale jak to vysvětlit i pro TUPCE, proč ta auta pokud možno omezit.

    Nač se tu pouštět do chemických rozborů pohonných hmot prošlých motory, splodin a jejich vlivu na lidský buňky, vyjádřim to jednoduše obrázkem:

    AUTA?? - RAKOVINA? Už se mi to nelíbí. Mažu si Vás z přátel na FB.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    ARMADA: Je léto, opakujou starý díly.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    uteklo mi několik sezon seriálu, mohu poprosit nějakou dobrou duši o shrnutí?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    ,,...nebo jsi chtěla Ivanovi nařídit prodej auta. Jak příjemné ti bylo, když tě matka komandovala? "

    Matka mě komandovala, protože jsem byla na VŠ ona na tu vodu neměla a já ji neplatila.

    Já bych komandovala preventivně, aby na tu vodu pak bylo... já se klidně umyju z flašky pod pumpou, ale jak by tohle viděla sociálka dělat s mimísem? V dnešní době? To by neprošlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam