• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SIBILLE: Jo tyhle všechny více nebo méně šílené teorie zahruje "mozek pod tíhou ublíženosti, dojezdu a blbosti pak vykonal svoje" A přijde mi že příběh časem nabobtnává :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    INSEQUI: Jo,to chápu. Ale nepochopila jsem to, že to byl údajně plán lidí z nyxu.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SIBILLE: podle mě se někde opila, zase někomu hrábla pod triko, ten ji voprcal někde v pangejtě a ona si hovno pamatuje, mozek pod tíhou ublíženosti, dojezdu a blbosti pak vykonal svoje a příběh je na světě.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SNOWWHITE: Je pravda, že já už jsem taky trochu zapomnětlivá, ale mám pocit, že to znásilnění tak nějak přišlo časem.. že původně se někde jen opila, poblila, někdo jí někam položil.. a pak terpve přicházely teorie o ketaminu jehlou do zadku, pak se k tomu postupně přibalovaly další domněnky (když si nic nepamatovala, mohlo se vlastně stát úplně cokoliv).. nebo to je jiná historka, kterou jsem totálně propásla?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SNOWWHITE: To mas pravdu. ;-/
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    OVERWATCH: Myslím, že v dohledný době by si novej klub nebo bar otevíral jenom blázen.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SNOWWHITE: FAMU konci? Tak to je skoda. No snad holky otevrou neco jinyho.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Vypravěč jedině Alfréd Strejček
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYCHO: ja bych to chtel slyset od jirinky bohdalovic
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PALEONTOLOG: K tem postum by to chtelo nejakej solidni voice over. Myslim, ze v AJ by to mel delat Morgan Freeman
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIBILLE: do fondu podpory bezdetnych matek v tizive situaci bez bytu
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PALEONTOLOG: A mohla by to být nakonec i charita. Výtěžek by šel na nějaký help centrum.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYCHO: rebornu by nehral nikdo, byla by ustrednim motiven na scene, krabice s tapetou ikonky, a kolem by se jen mihaly postavy a udalosti. jeji forma by symbolizovala nemennost postoju, ktere vytrvale demonstruje a jeji krabocoidni mlceni kontrast s nekonecnymi vylevy. ty by se jen promitaly na platno na pozadi.
    jako slo by to udelat docela napadite.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Nepodceňuj to, na tý roli se můžeš solidně udělat!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PSYCHO: naopak, to je jednoducha role - naucis se par vet a pak jen dokola nesouvisle improvizujes na dany tema:p
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    uff, uz sem se lek, ze reborna skoncila s psanim....
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: jenze kdo by dobrovolne hral Rebornu?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    INSEQUI: Kdepak, stálý ansábl to tu má už nastudovaný, já bych se nebála ochotnický šňůry po kulturácích.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: Ja mam maly vydavatelstvi a tata pise pohadky a pribehy, ale tenhle roman by asi nedal. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam