• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,A dospělí lidé se je snaží více či méně úspěšně řešit - jen děcka dupou nožičkou a "ne, ne, ne a ne!"

    Ale to vůbec ne, ale zdráhání a:

    viz níže

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Co důkazy?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,, i kdyby byly hepatologické problémy spouštěčem "

    Čeho??

    Rasismu? Nebo plodnosti? Nebo potřeby bytu? Mimina?

    Nebo potřeby jet stanovat do kempu na vzduch za muzikou a tak se chtít seznámit s fešným Pražákem a místo toho bejt napadená...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY: ,,protoze se proti tobe mozna spiknul cely svet, a tedy i ja. "

    A proč by se proti mě spikával svět nebo ty?

    A krabičák nepiju..kluby zavřený, dopila jsem... ale před týdnem to byl MUŠKÁT! Sedmička... a nejen to..přeci jen to byla poslední celonoční párty....tak přišlo i na tajný zdroje, co jsem dostala před dvěma měsíci od jednoho mladíka z dnb...asi mě chtěl omámit a oslouložit, ale bohužel, nic z toho nebylo...já to pak aby ,,TO" nezvětralo chtěla jako dárek použít, ale to se nedělá moc, tak jsem se posilnila sama..,.


    Bájo...ale až moc... 14 let jsem nic tak dobrýho ani nic podobně dobrýho neměla ani vlastně tohle neměla, hnus, ale mňamka...jsem čuměla jako... HMMM, DÁREK...

    ...ale příště snad radši ten krabičák, ten jsem taky 14 let asi neměla... i když v klubu čepují taky krabičák, ale lepší....

    No nic. Centrála, ne asi.. máme hodnoty a leda krabičák už!! Nebo teď abstinence...

    Každopádně:

    A proč by se proti mě spikával svět nebo ty?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,A až si přiznáš, že to skutečně nebyl jen PMS"

    No nebyl!

    To jsem taky psala.

    Jaká je ženská reakce na ztrátu práce, co člověk dělal dobře, chápal, měl v minulosti praxi, i ze studií i z ní se mu vše dovybavilo a sotva se to naučil a začal dávat levou zadní 90 %, ještě i opravoval ostatní, se vrátí nějaký individuum po měsíci z dovolený, jen chce člověk se ujistit o jedný věci nebo dvou, který dle hovoru evidentně chápe, má dobře uložený a jen následovala matoucí komunikace od kolegyně, co něco napsala blbě, ujištění, že já to mám správně, ale jen nejstota a konverzace, aby to příště bylo už dobře rychleji a lépe...

    Prostě šlo jako po másle...

    ...ale paradoxně následuje nepoichopení nebo naschvál, ale jinde ok, ale v tomto případě, divný..

    Kor když nadřízená si mě chtěla nechat a vše bylo na dobrý cestě, už jsme na to tam konečně po měsíci byly zase dvě a tak by vše bylo přeci ještě lepší, pohodička.

    Ale místo toho vyhazov??!!

    Tak jaký jsou ženský rekace na ztrátu práce vim od jedný bývalý kolegyně...

    A já měla asi spíš tu typicky mužskou:

    To jsem dávala do mailu jak bývalýmu snoubenci, tak tátovi + že mě zvali na pohovor tehdy na skoro lepší práci a že vše bude fajn..nebylo, už se nevrátil a táta převod bytu neodvolal a já se zhroutila a ještě i ten pohovor pokazila:

    Ale bylo to to:

    ,,Manžel přišel o práci, není s ním, k vydržení - mám se rozvést?"

    Odpověď odborníka:

    ,,...podpořit...než najde jinou práci a trpělivost...

    Až svou bitvu vybojuje, bude zase fajn jako dřív."

    Našla jsem asi 20 dalších příkladů.

    Ale když se bývalý snoubenec po 3 měsících ozval kvůli odečtu vodoměrů a že zrušil v nájmu smlouvu a zda už vim, kam půjdu bydlet, tak když jsem MU PLAKALA DO TELEFONU, ŽE HO MILUJU A MLUVILA O TÝ REKACI NA PRÁCI A AŤ TO NAPÍŠE TÁTOVI, ŽE MĚ TÁTA OBTĚŽUJE A ŽE MI NEDAL TY PENÍZE NA JINEJ BYT ANI PODÍL, tak reakce bylo jen skákání do řeči, že je majitelka bytu nervózní (no on byl nervózní, nechtěl do bytu, kde jsem na něj doufaje čekala nešťastná já), protože jsem ho milovala moc,...měli jsme se brát a před tou ztrátou práce bylo vše fajn...a tak, že řekl, že se vezmem...

    ale on pak řekl o rodišti: ,,Mám to tam blíž domu..."

    a ,,Tvoje práce mě nezajímá."

    Ale já nemluvila o práci, ale o tý reakci, na ztrátu práce a proč jsem byla na něj ty dva dny taková.

    A plakala.

    A volala tátovi a řvala na něj do telefonu, co jako bývalýmu snoubenci řekl a co mi to psal a co se nám do toho montoval...

    Ten mi jen položil telefon, maje už několik měsíců peníze z prodeje bytu, co jsem měla po mámině mamince dědit já a založit tam rodinu a s ním komunikovat vůbec nechtěla...

    ..ani aby komunikoval s bývalým snoubencem: řekla jsem předtím vyděšeně do telefonu, že on není doma: ,,Zavolej mu, ane vlastně nevolej mu..."

    A předmětem hovoru bylo jen, aby stopnul prodej toho bytu, že bývalý snoubenec není doma a že se možná budu muset stěhovat...

    Předmětem hovoru nebylo, aby se do toho montoval a vytvářel o něčem, u čeho nebyl - to bylo ztráta mý práce a moje reakce doma v PMS na to během spánkovýho deficitu a rytí do mě bývaloým snoubencem nevhod ptákovinama o nějakých dojmem, že bych snad v práci něco udělala špatně nebo s paní z metra, so mě podráždění a nevyspalý po víkednu a pak návratu z práce...

    ...předmětem hovoru bylo stopnutí prodeje bytu, NE ABY TÁTA VYTVÁŘEL O NĚČEM, U ČEHO NEBYL, NĚJAKÝ DOMNĚNKY, NĚCO MI RADIL A psal mi maily.

    Já nechtěla maily, já řešila BYT A PENÍZE, převod účtu A MOJE připadné stěhování...vztah a rozchod bych si pořešeila pak sama.

    To je něco, do čeho se neměl mezi nás montovat...pak byl automaticky spolu-viníkem...a už nejen tím, že muj poslední telefonát s bývalým snoubencem, když mi ještě bral telefon, byl o tátovi a co mi volal táta k babičce, ale pak i spolu-viníkem tím, ŽE MĚ TÁTA PAK ZADRŽOVÁNÍM PENĚZ NUTIL KONTAKTOVAT SNOUBENCE MÍSTO PROSTÝHO ČEKÁNÍ NEBO CESTY NA MORAVU AŽ PO ČASE, až by vychladl...

    místo toho bylo na popud zadržení peněz a obtěžování mě místo peněz maily tátou a 300 mailů přeposlaných bývalýmu snoubenci...

    ...že si táta vymýšlí věci, u kterých nebyl a na základě toho mi zadržuje peníze a že mu může něco napsat bývalý snoubenec, že se jinak nepohneme...

    Že já čekám na peníze a táta psal nesmyslná ultimáta, aniž by mě viděl, tedy krom vyhrožování mě ať vypadnu od babičky, ale předtím nic o odborníkách NEPSAL, ANI POTOM, KDYŽ JSEM MU VOLALA, ŽE BÝVALÝ SNOUBENEC ZMIZEL...

    ...ale že náhle mi začal zadržovat peníze na stěhování a psát mý rozzuřený matce ultimáta, že mi dá moje peníze, co jsem měla dostat místo mýho bytu alespoň, jen když navštívím odborníka, ALE MY SE HO PTALY:

    ,,Jak to souvisí z bytem a jakýho odborníka myslíš??"

    A on to asi 3x změnil a doteď to nevíme.

    Proč a kam jsem měla kvůli čemu chodit.

    Protože já mu psala, že PMS se léčí antikoncepcí, ale ŽE MĚ GYNEKOLOG VAROVAL, bál se o mě zda nekouřím a že matka byla kdysi na jednotce intenzivní péče, ALE ŽE VZHLEDEM K TOMU, ŽE V DEN, NEŽ NAPSAL SMS O BYTĚ JSEM ŠLA POSLEDNÍ DEN Z PRÁCE PLAVAT NA PŮL DNE A BYLA UŽ VESELÁ...

    svěžila mu i, že ten sex zabral a že mě zvali na pohovor a já se jen těšila do Itálie a bývalý snoubenec věděl, že moje nadávání o bytě BYLO JEN POBOUŘENÝ..

    ...JAKO ŽE KDYŽ JÁ MUSLEKA SOULOŽIT S BÝVALÝM PŘÍTELEM NA SCHODECH VE SKLEPĚ, ŽE CIZÍ PANI BYLA V TOM MYM BYTĚ A TÁTA ŽE UŽ TAM PAK NEBYL...A ŽE ONA SE MĚ JEŠTĚ PTALA, PROČ NEJSEM SAMOSTATNÁ, PŘITOM JÁ NEMOHLA, PROTOŽE ONA S TÁTOU POŘÁD ZACLÁNĚLI V TOM MYM DRUHYM BYTĚ PO MÁMINÝCH RODIČÍCH, K NÍŽ SE TÁTA PŮVODNĚ NASTĚHOVAL...

    Tak bývalý snoubenec mi jen řekl, že neví, proč mi táta píše ty SMS, ŽE JSEM HO NAŠTVALA, že se mám podívat do katastru...

    ...a sám věděl, že nic divnýho na tom už nebylo, na tý reakci, ŽE UŽ TO BYLO PO PMS A ŽE JSEM POSLEDNÍ DEN Z PRÁCE PŘIŠLA Z BAZÍNU KLIDNÁ..

    ,,,klidně rozesílala životopisy, jen zjišťovala tu mateřskou...

    ...a smířila se s tím, že se přestěhuju do toho mýho bytu s ním už bez práce, než počneme budu muset jít třeba do horší práce...do lepší jsem si myslela že bohužel až letos v roce miminka, co tedy teď není, ale jinak už mělo být..

    ale už smířená..

    ...tak jen bývalý snoubenec věděl, že na tý mý reakci nic divnýho už nebylo, mohl to tátovi napsat, aby mi ten dal ty peníze...

    ...ale neudělal to....nevím proč, asi to nějakou dobu ani nečetl... nebo myslel, že jsem s tátou mluvila a že si to táta myslí, ale tátovi jsem do telefonu řekla už předtím, že PRÁŠKY NA UKLIDNĚNÍ NA TU KOLEGYNI JSEM NEPOTŘEBOVALA, ŽE JSEM V PRÁCI TY POSLEDNÍ TŘI DNY JEN SEDĚLA, KOLEGYNĚ BYLA JINDE...

    ...že mi i řekli, že kdyby mi to nebylo příjemný tam být, že nemusím, ale já chtěla těch pár tisíc za ty poslední dny..

    ...no a sama jsem psala, že jsem jen řekla v metru, že bych pak seděla jinde, ne vedle tý kolegyně, že by se mých dotazů už bát nemusela, že vše chápu a měla jsem to dobře...

    ...a jen podrážděně nebo trpce, že je kráva,...fakt jsem v tom metru nic bláznivýho nedělala, ta paní si jen chtěla číst...

    Ale stejně, s bytem to nijak nesouvisí... DĚDĚNÍ PO MÁMINĚ MAMINCE, CO JE PO SMRTI A MOJE PMS A dědění a podmínění dědění po babičce z máminý strany tátou o PŘEDÁNÍ PENEZ Z BYTU??

    To je o voze a o koze přeci!!

    Táta se mnou pak i mluvil při stěhování, nutil se, že bych to sama nezvládla - JAK TO? koupit si jinej byt a najmout dodávku bych zvládla, proč jako ne??! ... vždyť už jsem se stěhovala 2x a bez něj... byla jsem klidná, ale stejně mi ty peníze nedal a byt žádnej...

    Tak je to jasný.


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Hepatologie je to poslední, i kdyby byly hepatologické problémy spouštěčem, ty potřebuješ jinou odbornost - riaps.

    REBORNA: A dospělí lidé se je snaží více či méně úspěšně řešit - jen děcka dupou nožičkou a "ne, ne, ne a ne!"
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,A padesátkrát jsi minula, protože tvůj problém je daleko hlubší, než jeden nepovedený PMS"

    To je, nějaký problémy jsou, každej nějaký má.

    A tady?? Jde o to jaký a jen je otázka, zda to je problém MŮJ.





    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    ,,plodnost neni to stejne co rozharanost a emocni nestabilita."

    To není.

    emoční nestabilita je to anglický PMS mood swings, z toho videa...

    A jelikož PMS se vyskytuje den před krvácením (někdy až několik dní před krvácením), u mě asi 4 x do roka den před a někdy doznívá i celý týden, kdy ale po započetí následuje emormně dobrá nálada - výskok z postele, zpěv, veselí, ale zase někdy únava a křeče...tak je to různý.

    Sice ne, PMS a krvácení není nutným důkazem plodnosti, ale je jedním z přepokladů.

    Tak to už jsme probrali, zase stačilo.

    Ale co já vim, tak mě tu posílal taky do blázince na oddělení HEPATOLOGIE.

    ,jsou jen tvé obranné reakce na něco, co si nechceš přiznat. Přiznání je prvním krokem k uzdravení."

    A tam, na hepatologii, je ,,uzdravení" pojmem nepřesným a vzhledem, že v době zavření klubů jsem 4 měsíce nepila, (bývalý snoubenec by třeba mimo jiné pamatoval, jak ani nic několik měsíců třeba v čase dovolený a honičky v práci a pak zase po měsících až na jednom větším festivalu a zase do zimní sezóny a asi tří návštěv klubů jsem nic nepila, pak tam jen trocha vína - asi dvě skleničky...je jasný, že asi ani alkoholička zralá na hepatologii nejsem.

    Takže je jasný, proč to tu bylo, ale tys to nepsal.




    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: A sla jsi s tim co se Ti stalo na policii? Jestli jsi nesla, pak proc? Vzdyt by to museli vysetrit a treba bys i ta sama pak mela jasno, jestli to souvisi tady s nyxem nebo ne... ?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:


    ,,nemuzes cekat ze se Ti kazdej bude dvorit. "

    To já ani nečekala.

    Tady to bylo o diskusi o seznamování, ne seznamka, ta je vedle.. tak jsem nečekala domněnky, hodnocení, zkreslování a ani útoky... byla ,,přítel", od vidění... nebo jen v diskusi...

    Ale já měla na mysli moje napadení v reálu. Ne hejt nebo útoky na základě toho v týhle síti.


    ,,nemuzes cekat ze se Ti kazdej bude dvorit. "

    A o to mi nejdřív nešlo..já tu někoho naopak považovala tak max za budoucího kamaráda, jen od vidění matnýho jsem ho znala a mohli jsme se pak seznámit i v reálu, ale jako kamarádi, ale teď naopak jeho snad nenávidím, jeho taky, i když nevím, jak v tom figuroval.

    I když nenávist, to je složitá věc a já jsem v něčem shovívavá, nad věcí, s tím se zápasí, nepřítel, nenávist, zvláštní slova, co jsem neznala a neznám...

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: protoze se proti tobe mozna spiknul cely svet, a tedy i ja. takove ty bubaky v hlave co mas kdyz si vypijes svuj krabicak, to taky muze byt moje prace, pozor na to!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Takže něco jako to údajné šíření drog přistěhovalci mezi úplně obyčejný mladý kluky, ze kterých chtěj udělat nemohoucí vygumovaný pasivní dementy, zapomínající, sofistikovanější práce neschopný, možná ještě impotentní a zabrat pak jejich byty a mít mimísy s jejich holkama? Hm.

    Ale co píšeš je divná verze.

    A KDYBY? Proč zrovna JÁ??

    ,,rozhodl ze znicim uplne obycejne pohodove mlade sportovni vsemi oblibene nerasisticke holce co chce jenom mit svuj byt a mimisa zivot"

    Takových slečen je víc. Tak kdyby, proč já?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A až si přiznáš, že to skutečně nebyl jen PMS, tak tady máš kontakty na poradnu, kde si o tom s nimi můžeš promluvit - žádná divná ID z internetu, žádní tajní stalkeři na technoparties, žádní indové z Crossu:

    O poradně https://www.csspraha.cz/krizove-centrum-riaps-krizova-intervence-a-psychologicka-podpora
    Kontakt https://www.csspraha.cz/prazska-linka-duvery
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Máš tam jak vyhazování z bytů na základě rasy (rasismus)" - ALE TAM ŽÁDNEJ AFRIČAN NEBYL!! Ona psala mně něco o nějakým černochovi nebo jak by řekl někdo ,,negrovi"

    ...ale tam žádnej NEBYL !!

    Byl tam Ind a my tancovali.



    ,, tak mlácení lidí popelníkem (agresivita)"

    Ale to je OXYMORON!

    Ten klub JE PŘECI NEKUŘÁCKEJ A ŽÁDNÝ POPELNÍKY TAM TUDÍŽ NEJSOU, PROTOŽE JE TO VEVNITŘ A TAK SE TAM NESMÍ KOUŘIT, to leda venku a tam my nebyly.

    ,,šermující cigárem kolem miminka"

    To byl jen dotaz, zda tol bylo to ,,ruské individuum, který jsem nezdravila a nechápu, proč by mě tudíž měla potřebu komentovat nebo na mě bezdůvodně útočit a přidat se k nějakým grázlům ještě, což by se leda musela jako žena stydět...nebo to druhé ruské individuum, který jsem vždy mile zdravila a pak leda bych to pochopila, ale od ní, ale ta to nebyla a stejně nevim, já ji vždy mile zdravila.

    A ona moc dobře VÍ, že jediný, co kde bylo, že jsem holkám nešla přímo říct, ať nekouřej a jen to opile na ně zavolala, ať si jde jejich kámoška kouřit do Moskvy.

    Protože já bych je nebonzovala Security, sama jsem moc nadšená nebyla, že so když SUKoš přestavěl Matrix po letech na Storm tam objevili a už byl s nimi problém nejen v jinym klubu, ale i tam...

    A známej se mě zastal, že jsem byla opůilá, po rozchodu a jen jsem nechtěla, aby to od holek, co na akci patřej, jasně, na naši akci, to odkoukal DAV MLADEJCH UCH, PROSTĚ TÝPKŮ, který na mou milou výzvu šli kouřit ven, ale když u holek uviděli cigára, zase NÁS ZAČALI VYKUŘOVAT ASI V 10 LIDECH,

    A TĚHOTNOU NEBO UŽ MIMÍSOVOU ŽENU JEDNOHO ČLOVĚKA TAKY.

    Jenže já byla dezorientovaná po víně a naštvaná a nenapadlo mě nic lepšího, než obvykle...nadívat jim...jedinej kontakt, krom cesty z Ovy, ale tam co vim, jsem byla naopak veselá, přátelská a 80 % času v pohodě. A co jsem řešila s mým partnerem na akci byla moje věc, ne její, po tý akci on nic ŠPATNÝHO NAOPAK NEŘÍKAL!!

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: A padesátkrát jsi minula, protože tvůj problém je daleko hlubší, než jeden nepovedený PMS
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: plodnost neni to stejne co rozharanost a emocni nestabilita. znam hromadu holek co jsou periodicky v hajzlu a deti mit nemuzou.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: a mezitim veskere lidstvo doufa ze tvoje plodnost asap vyexpiruje... btw opravdu vis ze jses plodna? co kdyz nejses?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,jsou jen tvé obranné reakce na něco, co si nechceš přiznat. Přiznání je prvním krokem k uzdravení."

    ALE JÁ TO PŘIZNALA!!

    Já tu asi milionkrát přiznala nebo konstatovala smutně, že jsem MĚLA PMS.

    Bylo ti tu asi 50 x ??!!

    Já to nemusím přiznávat ani bránit!

    To je naopak DŮKAZ, ŽE JSEM , TEDY VELMI PRAVDĚPODOBNĚ JSEM PLODNÁ!!

    Od toho to je - uvolní se vajáčko, projde vejcovodem, výstelka, není oplodněno, následuje krvácení, ZMĚNY HLADINY HORMONŮ, - TO JE SNAD BIOLOGIE ZE ZÁKLADKY, NEBO Z GYMPLU...

    + PRO TOHO, kdo měl už někdy holku a co měl i slečnu, co toho času nebrala HA nebo snoubenku, co chce pracovat po svatbě a přepisu bytu na mimísovi......tak ještě více: změny nálady a/nebo fyzický obtíže - KŘEČE A DALŠCÍH ASI 20... vč únavy, bolesti hlavy... každěj chlap, co neni gay a chce partnerku by měl alespoň matně znát jeho ženu...to my se o chlapy a jejich stavy a psychologii zajímáme snad víc a jsme snad nějak tolerantnější a empatičkější a chápavější nebo některý ženy snad dokonce míň sebestředný a sobecký a víc se zajímaj jsou chápavější a vnímavější- což SUB. psala ÚPLNĚ PARADOXNĚ MNĚ...ne jemu...

    Pak se to prolíná SE SEKCÍ SORTIMENTU, která se nazývá PERSONAL CARE... bývá často v reklamách, kde modelky poskakujou V BÍLEJCH KALHOTEK A SCHVÁLNĚ RŮZNĚ MĚNĚJ POLOHU.

    Přiznávám: Když dojdu do skříně, jsou tam: TAMPÓNY A VLOŽKY...

    Ano, není mi 60 !!

    A jsou tam.

    Ano. Nejsem MUŽ, JSEM ŽENA, PŘIZNÁVÁM.

    a VŮBEC SE TOMU NEBRÁNÍM.

    Jsem!

    Mám ji, mám dělohu, nebráním se tomu, mám ji a 1x měsíčně krvácí a mám občas PMS a nebráním se tomu!

    Nechci to léčit.

    Naopak že mi to někdo LÉČIL, DO JINÝHO STAVU JSEM KVŮLI ABSENCI BYTU NEPŘIŠLA, dokonce by mě museli z nějakých důvodů vykuchat...

    Že mě by vykuchali, že nemám byt, zatímco NĚJAKÁ, co se tu nenarodila, by tu měla byt a mimíse, zatímco já ne...a mě by vykuchali dělohu...

    ...a že BY MĚ VYLÉČILI Z TOHO PMS, TO NECHCI, NECHCI UZDRAVENÍ PMS a vykuchat dělohu.

    Chci JI MÍT!!

    I když vzhledem k přírodě 1x měsíčně krvací a 4x do roka mi dělá pláč jeden den nebo podrážděnější rekace na podnět neoprávná ztráta práce a do toho jakýkoli rytí do mě, PO TOM,

    CO JSEM NA TÝ AKCI, KTEROU ODLOŽILI O PÁR HODIN, SPALA SOTVA 4 H ZA CELEJ VÍKEND A CHTĚLA TAMTO PONDĚLÍ PO PŘÍCHODU Z PRÁCE SE JEN POMILOVAT, vyspat a radši nic neřešit a asi 10 x naznačila něco typu: jsem přetažená, podrážděná, nch už mě bejt...Nechte už mě kolegyně, co mě připravila o práci, i ty ohledně pani z metra a navážení se do mě o práci, kde jsi ani nebyl, BEJT...

    ..jasně dost přetaženě a ještě v PMS.

    + tátovy SMS, co přištály, když už jsem byla klidná, SMS, že nemůžeme odjet o hlídání a když jsem odpovídala, ať řeší spíš byt...těšící se na miminko a svatbu hned po stěhování z bytu nějaký cizí ženský, co býv. sn. dojila o 18 tis./měs. za nájem 2+kk, co jsem mohla mít svý na miminko...tak SMS tátova, že se nemám zajímat o byt po máminých rodičích, co jsem pak zjistila, že skutečně prodal...

    Býv. sn. vyklouzl druhý den, když jsem jela k babičce řešit hlídání zvířete, abychom mohli i bez ohledu na tátovo monotvání se do toho, abychom mohli i tak v klidu odjet a zvíře nezahynulo hlady a šla se jen babičky zeptat, proč svýmu synovi nedomluví, když ví, že se on kdysi přistěhoval k mý mámě a že už chci mimino, že ve 34 nemůžu čekat ani na smrt mámy nebo její, že sama ale ví, že táta pak bude byt dědit po ní, tak ať ten muj a ségry po mámě nechá bejt, že ho chci na založení rodiny a chtěli jsme mu ho doplatit skoro celou částkou, tedy krom peněz od nájemníka, co tam byl stejně léta místo mě...

    PO PADESÁTÝ!

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No na internetu nemuzes cekat ze se Ti kazdej bude dvorit. To je moc anonymni svet. Dobry je se snazit nerozjizdet zadny flamy a radsi si jak rikam "sednout na ruce, nez psat". Ja si to ted vyzral v jednom klubu, dozvedel jsem se o sobe, ze vypadam jako ubulenej otloukanek. ;o) Ale tam se s tim, ze budou i negativni reakce pocita. Asi tak na ty fotce vazne vypadam. ;o) No co uz, tak jsem na to nereagoval. Vic mne porazilo, ze me tam nekdo porovnaval s jednim psychopatickym ID odtud, ze vypadam jako on. Takze jsem taky dopadl jako sedlak u Chlumce. ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: proc? to muze byt zcela jednoduche - proste jsem se rozhodl ze znicim uplne obycejne pohodove mlade sportovni vsemi oblibene nerasisticke holce co chce jenom mit svuj byt a mimisa zivot, aby to tady mohla ovladnout cizinecka mafie a vykoupit nam vsechny nase byty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam