• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *jimi
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,To dáme :) Vejdou se ještě některé další §§§?

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ] - §184
    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ] - §352,§356 "

    Až na to, že ten Segej není na nyxu...

    A to druhý?? Až na to, že ten Ind není negr a ani tu byt asi nemá a po palici jsem ho neflákla...CLOWNZEPPA je co mi posílal svoje fotky, možná jen z jiných důvodů, je Čech, jak poleno.

    Je t o plastický operaci nosu Čecha!! Ne toho, jak vy jste psali o Indovi, ,,NEGRA" - já to jen ZOPAKOVALA PO VÁS.

    A to, že jsem nechtěla rezidenci Zahálka místo Pokojíčku a že tu NECHCEME I JINOU VÝSTAVBU, protože pak se tu nebude dát HNOUT A VŠUDE AUTA SMRADLAVÝ, JE HOLEJ FAKT.

    Viděla jsem ji už 2x a ničím nepraštila.

    A ta část o ribjonech a jak vy jste napsali o Indovi, se kterým jsem tančila, ,,NEGRECH"?

    Tak já nemám potřebu to slovo používat a musím i říst, ŽE ČERNOŠI, I KDYŽ ZÁJEM O MIMINO S NIMI NEMÁM, že TĚCH TU JE DALEKO A NĚKOLIKANÁSOBNĚ MÍŇ, než některých dalších národů.

    ČernochŮ jsem za poslední ROK VIDĚLA VŠEHO VŠUDY TAK MAX 10 A NEMÁM, FAKT NEMÁM POTŘEBU JE URÁŽET.

    To slovo jste psali vy.

    A co se týče výroku o BYTOVCE PRO RIBJIONKY??

    Že tu nějaký a další STAVBY NECHCI?!! Offici a další objekty a rezidenci Zahálka místo Pokojíčku?? a přeplněnou cyklostezku...no tam jsem na žádnou tu Španělku s kočárkem neútočila a objela ji.



    No A KLIDNĚ SI POČKEJTE - AŽ rezidenci Zahálka dostaví, MŮŽETE SI TAM ZAJÍT A PODÍVAT SE, JESTLI TAM NĚJAKÝ PŘISTĚHOVALVCI BUDOU..


    Se můžem vsadit.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Jestli places kvuli temhle vecem, tak to je problem. A ten by se mel resit. Tady (virtualne) se vyresit neda, mas nejakej napad jak to vyresit?
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    REBORNA: to mi neříkej že tyhle věci píšeš za strizliva.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Zitra vyrazim do prirody se svym smartfounem a neco nafotim. ;o) Jinak jsem zjistoval, ze profi fotograf si bere za vyfoceni ofiko fotek v prirode 2000 czk... To bych jeste unesl, ale zkusim to napred sam.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,že koupení nemovitosti a bydlení není zaclánění, ale právo. "

    No heuréka!

    Tak by bylo konečně na čase ten ZÁKON ZMĚNIT.

    A ne bejt tupý stádo ve městě, co obsadí lidi z celýho okolního světa, zatímco CLOWNZEPPA a já bychom neměli kde počít mimíse.

    A ještě bych zdůraznila, že ani o šikmookých v tom příspěvku nic nebylo.

    Jenže prostě někdo nechápe, ŽE KDYŽ ONI JAK UŽ BYLO I V JEDNOM RAPU:

    ,,OJEBALI VÍZUM A VYSMÁLI SE FÍZLUM" to o šikmookých, ale je tu národů víc, ne..

    Že pak, když tom tu stát blbě hlídal a reguloval a POLICIE špatně kontrolovala a při sčítání lidu se oni ještě zapírali a schválně nevylejzali, ŽE TY ŠPATNÝ KONTROLY A ŽE SEM PROKLOUZL kde kdo A PODPLÁCENÍ ÚŘADŮ jimy TAKY, prostě zločin,

    že to právě vedlo k tomu, že jich je tu těch 20 %, COŽ UŽ VADÍ SKORO KAŽDÝMU, a to právě pak vede k tý nenávisti a nesnášenlivosti!!

    To je ten paradox, to ví každej.

    Kdyby tu stát kdysi víc kontroloval, kdo sem leze, BYLO BY JICH TU SUMA SUMÁRUM asi jen 5 % a ne 20 % a žádná nesnášenlivost by nebyla.

    Společně s tim zákonem regulujícím BYTOVÝ hospodaření, nemyslim OPBH, ale nějaký kontroly alespoň, kdo co kupuje,

    by tu byla pohodička a nesnášenlivost žádná.

    To není muj názor! TO JE HOLEJ FAKT! V í to tu všichni, ale vy jen šplháte.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Rozmazaný
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    nicmene je jasne ze z cesty ke dnu uz neni uniku. ta troska je uz vyrizena, ted uz si musi jenom odduvodnit proc je to tak spravne, popr. kdo jiny za to vsechno muze. a pak si tim samozrejme nijak nepomuze, takze to bude muset stupnovat a stupnovat az ji proste jednou da nekdo ranu a bude po vsem. tady uz neni co vymyslet, leda to resit s policii.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SADY:

    Není. Podívej se třeba na zvonky někde od Anděla až po Butovice a Stodůlky a svez se metrem od Zličína směr Anděl.

    A na ČM jako taky nic moc...

    Není to FOBIE, TEDY NEODŮVODNĚNEJ SRACH, ŽE BY TU BYLI A BYDLELI !

    Je to reál, ONI TU JSOU!!!


    Takže až mi bude někdo tady nadávat do XENOFOBŮ, TAK ať se jde podivat do Prahy do zmíněných lokalit, kdo tam je v bytech a všude na ulici, rozhlídne se, zaposlouchá a PAK AŤ MĚ UDÁVÁ ZA NĚJAKOU XENOFOBII !

    Ona mě tu urážela, znevažovala, zesměšňovala několika příspěvky. Ženu, co opustil skoro-manžel a pak ještě nějakej zmrd napadl, což tedy nevím, jestli v tý době věděla.
    Ale ženu, co se tu mohla chtít seznámit, nebo na těch akcích, kam leze v mym městě i ona, taky.

    I když to ona nezačla, tak tu na mě útočila a zesměšňovala mě, aniž já bych jí kdy cokoli udělala..vlezla do debaty o seznamování a pomlouvala několika příspěvky MĚ, i když ona už seznámen je.

    Tak já jen hledám motivaci, proč to dělala.

    Třeba jak tu psali něco o Red Lightech nějakejch, tak začla debata o prostituci - ukrajinských a ruských prostitutkách taky.

    A EJHLE, v návaznosti na to se objevila ona a třeba, že v mym příspěvku něco četla, tak se naštvala a taky proto měla potřebu mi psát, co mi psala..

    ..klidně to pak najdu a paragraf by na to byl taky!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SNOWWHITE: Zitra vyrazim do prirody a nafotim tam nejaky dalsi fotky. Pak se o tom poradime. Jeste nemam presny zneni inzeratu, takze i to bude asi zajimavy vyresit. ;o)
    Dik. ;o)
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    OVERWATCH: Zkus se trošku narovnat, neschovávat se tak mezi skleslými rameny a nepředsazovat tolik hlavu dopředu. Držení těla dělá strašně moc, zkus se na to někdy zaměřit ;).

    Držím palce se seznamováním, v ideálním případě mimo toto auditko :D ♥
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    OVERWATCH: Hele...proste o slunecnym dni vem svuj smartphone, nasad normalni vyraz (doporucuje se lehky sympaticky usmev znacici svetle zitrky) a BUDE TO DOBRY!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NEI: tak je tam snad dam tuhle z detstvi a pak uvidim ;o) Ne chce to se asi nechat vyfot nekym kdo focenim ma zkusenotst. Fotka kde se smeju a je rozmazana je smula. Klasika. ;o)

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: A co tahle na profilovku?

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: podle me bys prave mela lezet v komatu s hlavou otisknutou od popelniku. jses odpad.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: A vazne si nechces zajit k nejakymu terapeutovi? Vzdyt by tam docela snadno ty deprese a stavy co mas "prej ať nepláču a ať si ze zlejch hlášek na netu nic nedělám" pomohli odstranit...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA: To je vubec nejhorsi kombinace imho. Takhle opravdu neni pomoci. :-/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: A zkombinuj to s tím, že Reborna má taktéž rozjetou paranoiu, ale žádný kamarády
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA: Ok, u nas bylo nejtezsi ho presvedcit osobne ze tam jedem, povazoval nas za agenty, ale nejak mu dochazelo, ze to je divny, pac se zname tolik let a nikdy jsme mu jako agenti neprisli... Takhle virtualne podle meho neni mozny presvedcit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: Odvoz tu Reborně nabízelo několik lidí, ale je pořád ve fázi popírání
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam