• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SUBVERSION: neser se s ni, stejne je to pro jeji dobro
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Reborno, pokud nechceš mít ten ban tak mě tu raději už nezmiňuj. Myslíš že by to šlo?
    Ptá se mě na to admin, nakolik mi to vadí. Což vadí, ale nevím co bys bez toho nyxu dělala. Tak pls spolupracuj trochu.
    With kind regards,
    Sub
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    .... to už v tom může být i Jirásek ,,Proti všem,, se špetkou SPD ... ( v podstatě mínusy vidím jen u jejích příspěvků) ........ zajímavá je ta kombinace nenávisti a návštěv psy akcí,zajímaly by mě reakce lidí co tam chodí,když jim začne něco vykládat ....... ................
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Reborna mi cim dal vic pripomina Thomase Bernharda.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Jenže cizinci nemůžou za tvůj posranej život, za to si holčičko můžeš sama.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: a) je spravne ;o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Je to real, ONI TU JSOU! Jsem tu správně ve vegetě?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    ,,ty tady v tomto klubu na nyxu rozhodne tisice let nejses. nalezla jsi sem, nikdo te tu nechce ani opichat, natoz se s tebou osobne bavit. a hlavne - neda se te zbavit."

    Tak za prvé - toto je klub o seznamkách, ne o tom, kdo mě nebo tebe chce z lidí, co jsme tu psali skutečně původně o seznamkách a našich potížích na seznamkách.)

    Odě mě tu těch příspěvků bylo až až - bez diskuse!! A byly v tématu...

    Do toho ovšem spousta komentářů a zkreslených dojmů jen k jednomu mýmu příspěvku, co si někdo asi blbě přečetl a vyložil, DOJMŮM o důvodu toho, proč jsem se nevdala za snoubence a proč jsem sama a seznamuju se...

    Jak jinak jde ŘEŠIT V DISKUSI NA NETU, KDYŽ JSEM BYLA OBTĚŽOVANÁ ZKRESLENÝMI NÁZORY NĚKOHO, KDO MĚ ANI NEZNÁ, NEŽ TO BUĎ

    a) IGNOROVAT a držet se dál tématu

    b) suše na vše odpovědět, dojmy vyvrátit, nechat trolla nebo zlé jazyky přečíst, počkat až přestane nebo když zareaguje, znovu to objasnit, napsat jak to bylo opravdu no a vrátit se k témetu...

    Pak tedy IGNOROVAT KONKRÉTNÍ LIDI A DRŽET SE TÉMATU NEBO JIM ODPOVÍDAT, DOŘEŠIT, POČKAT, AŽ TO TROLLOVÉ A UTOČNÍCI V DISKUSI VZDAJ A NEBUDOU MI DO NÍ UŽ PSÁT NIC NEGATIVNÍHO, i když diskuse s takovými trolli nebo dokonce člověkem, co patří do kriminálu, může být zdlouhavá, než to takový člověk, co sem k nám do diskuse nepatří, vzdá A ODEJDE DO DISKUSE CO SI ZALOŽIL NEBO SEM PŘESTANE ÚTOČIT NA LIDI A ZAČNE BÝT V TÉMATU...a no a pak pokračovat zase v tématu


    Já vím, že jsem si Vás měla DÁT DO IGNORE.

    Ale člověka, u kterýho chci vidět, co tu píše, jsem si tam bohužel nedala.



    Taky tu byli nějaký lidi, co vídám, chodím mezi ně reálně...takže jsme možná nechtěli mít za zadkem v diskusi zločince nebo trolla, ale mít normální diskusi -já nebyla ten, kdo někoho napadl a znásilnil, já nebyla ten, co by se tu první do lidí píšících o seznamce navážel a obtěžoval je...a story o bytě byla až potom...

    To totiž mělo souvislost - MOJE POSÍLÁNÍ K ODBORNÍKOVI TÁTOU po mailu OPRAVDU VZNIKLO AŽ POTÉ, CO ZMIZEL BÝVALÝ SNOUBENEC A AŽ PAK, CO MI MĚL DÁT TÁTA PENÍZE Z PRODEJE BYTU, KDY JÁ SI CHTĚLA KOUPIT JINEJ, KDYŽ TAMTEN UŽ BYL PRODANEJ, KDYŽ JSEM SE MĚLA STĚHOVAT..

    Tak začal kruh: někdo sem napsal něco o terapii nebo psychice nebo mě odkázal na hepatologii do Bohnic, tak já kontrovala na příspěvek o psychice tím, proč jsem byla posíláná tátou v mailu k nějakým odborníkům, jak v tom figuroval muj rozchod s bývalým snoubencem kvůli ztrátě práce a po SMS o bytě a že mě tam pak posílal táta ne jen maily, ale i po tom, co jsme se viděli a jen mi měl dát peníze a věděl, že jsem zcela normální...

    Tak že jsem mu vysvětlila, jak to bylo s PMS a ztrátou mý práce a proč odešel bývalý snoubenec tátovi a tady všem taky.


    A už to mohlo skončit, ale dorazila SUB., pak ještě byly další kometáře o odborních a tak moje, proč jsem kvůli odchodu bývalýho snoubence a prodeji bytu tátou, byla jím posílána za odborníky, aniž by mě viděl a mluvil se mnou, ŽE TO BYLO AŽ PO TELEFONÁTU O PENĚZÍCH Z BYTU A AŽ PO ODCHODU BÝVALÝHO SNOUBENCE, A ŽE JÁ OPRAVDU NEVÍM, JAK TO VZNIKLO, ZDA TO BYL NÁPAD SNOUBENCE, CO ZMIZEL ALE NA MORAVU ZA JEHO TÁTOU, NEBO ZDA TO BYLA PRVNĚ DOMNĚNKA NEBO ZÁMĚR MÝHO OTCE, CO MĚ ANI NEVIDĚL...

    ...no nevim, ale s bytem to souvisí a souviselo - tak tu byl kolotoč s příspěvky o bytě, JAKO ABY BYLO JASNÝ, ŽE MNĚ NIC NENÍ A NEBYLO, ŽE ŠLO O BYT, ŽE TU ŘEŠÍME BYT, KVŮLI KTERÝMU SE AŽ V MOMENTĚ, KDY JSEM SE MĚLA STĚHOVAT, VZNIKL DO MAILŮ MNĚ NĚJAKEJ NEKONEČNEJ MAILOVEJ SPAM O NĚJAKÝCH ODBORNÍCÍCH, ALE ŽE TAM NEŠLO O MUJ PSYCHICKEJ STAV, ALE O BYT...

    BYT!

    Byt a peníze na byt, co jsem jí řešila a nic mi samozřejmě nebylo, jen jsem truchlila ze ztráty skoro-manžela, co zmizel blíž rodišti, že tam má tátu..

    ...a moje reekace na ztrátu práce a jeho dloubání do mě a rytí nevhod byla přehnaná kvůli PMS, nevyspání, vedru, zneuznání, no všemu, co se po tý ztrátě práce stalo...

    ale pak jsem fakt byla veselá, přišla poslední den z práce veselá a jen organizovala odjezd do Itálie a pak jen nadávala o tátových SMS o bytě, ALE DOST RACIONÁLNĚ!! Určitě ne bláznivě!!

    Takže tématem o psychice v mým případě byl a zůstával byt, protože to byl muj problém tehdy, ne nic s psychikou...

    Popsala jsem vše.

    Pak nějak bylo to moje napadení...

    Já nevěděla, že to vzniklo tady...

    Celý léto 2019 tu nebyla.

    Debata se otočila ZNOVU K SEZNAMKÁM... celej listopad v tématu snad.

    Ale do toho obtěžování nějkejma lidma i ženskejma o nějakých terapiích, no jak to vzniklo, je jasný..

    Pak tedy JAK MI TU PSALI, ŽE SI JEDU SVOU A NEREAGUJU NA NĚCO A PÍŠU O SEZNAMOVÁNÍ, NO PROČ, protože to jediný tu mělo co dělat...

    A člověk, co tu ani není ADMIN A MÁ SVOU DISKUSI A MOHL SI JI UZAVŘÍT A PSÁT SI TAM S CHLAPAMA O TOM, JAKÝ JSOU ŽENSKÝ STIHAČKY...

    ...A DÁLE MOHL JÍT ŠMÍROVAT DO AUDITKA PLNÝHO EXHIBEK, ZE KTERÝCH NEVIM, KOLIK Z NICH TU DAJ NĚKDE JAKO MĚ ZDROGOVAT, NAPADNOUT A ZNÁSILNIT..

    ...MOHL si jít šmírovat tam...

    Dokonce si i mohl VYTVOŘIT DALŠÍ DISKUSI, KDE BY SE UZAVŘEL S JEHO ŠMÍRÁCKÝMI KAMARÁDY, DO TÝ DISKUSE PŘEMISŤOVAT FOTKY NAHATEJCH HOLEK, PSÁT SI TAM, KTERÁ JE JAK STÍHAČKOVÁ...

    No ale on psal nám sem... neustále.

    Tak jsme se vrátili k seznamkám.

    Pak ale jsem vyjádřila to s tím bydlením - jak jsou na tom kolouši kolem 29 s byty..

    Na to smršť negací toho, ŽE BYCH MOHLA SNAD MÍT NĚJAKÝHO MLADŠÍHO PARTNERA, ŽE BY MĚ DOZAJISTA ŽÁDNEJ Z TĚCH NA SEZNAMCE NECHTĚL...

    ...NO JAK TO TEN ČLOVĚK MŮŽE VĚDĚT A CO JE MU DO TOHO, ale budiž....

    No a když jsme se vrátili k tématu...

    Pak zase SUB., její diskopříběhy, pak nějaký moje pomluvy...

    Tase zesměšňování a urážení mě...

    Tak jsem si od toho na chvíli odpočinula...

    Ale pak zase místo ping.-pongu jak jsme na tom na seznamkách, TU NA MĚ ZASE NĚJAKÝ ŽENŠTINY ÚTOČILI, KDYŽ MĚ ANI NEZNAJ, NEBO MĚ 15 LET NEVIDĚLI, O JEJICH NÁZORU NA TO, JAKÁ JSEM V VZTAHU, NEBO NĚJAKÝHO HODNOCENÍ, KDYŽ U NÁS DOMA NEBO S POSTELI NEBYLY...

    ..JENDA LEDA TAK VIDĚLA EXTRÉMNÍ SITUACI NA PÁRTY, podle toho soužití a jak to vypadalo u nás doma, nelze posuzovat a stejně jsem na tý akci ani tedy v autě, o čemž ona psala, nedělala nic, co by on pak on negativně hodnotil, NEBO CO BY MU VADILO - NIC PAK DOMA NEŘÍKAL.

    Takže jsem to vysvětlila...

    Pak část mě naštvala do běla a na uňouňaný malý akci jsem sice byla naštvaná o bydlení a pak tam plakala, ALE PO TOM, CO MI ONA SEM NAPSALA,,


    JSEM MĚLA ZKAŽENOU VELIKOU AKCI, KDE JSEM DOCELA MYSLELA NA TO, CO SI TU KDO JAKO DOVOLUJE A PODLE TOHO SE TAM VÍC OPILA A CHOVALA FÁÁKT DIVNĚ!!

    Ale ne sama od sebe, ale kvůli Vám tady a tomu co mi kvůli několika dementům a sviním tady ona psala, ať už jako svině, CO TU CHTĚLA PŮSOBIT JAKO KAZIŠUK ANEBO JEN SI DĚLALA LEGRACI...těžko říct.

    Pak tedy o bytě to bylo dlouhý, ale to jsem reagovala na starý příspěvky, co tu naopak v listopadu chodily mně...s kravinama!

    Moje matka by dostala velmi výhodně nájemní 4+1 másto toho jejiho bytu, kam se táta přistěhoval k ní a on by neměl nic, byt mámy se rozdělil na dva, pak po odchodu ségry už táta tam byl jakoby cizí nájemník a byt byl de facto druhej mámy byt = dědicky MUJ A SESTRY a sestra půlku baráku má a byt nepotřebovala, tak měl být můj!! Ona si pak mohla skásnout zčásti ten po mámě, až by umřela máma, ale moje vaječníky už jaksi déle na byt čekat nemohli... tak jsem chtěla ten první volnej, ale táta ho drze prodal...


    Ale to tu nebyly nějaký lidi, co si ani něco pořádně nepřečtou nebo se nedoptaj, než zareagujou...

    No a pak jsem přišla na ten útok a vše, tak to se ubíralo jiným směrem, to je jasný, tam by být v tématu bylo těžký..

    Pak já tu psala o bytě, pořízení mimina a bytí po letech práce chvíli v domácnosti a jak vyřešit s tátou čórku a zpeněžení bytu.,co provedl a jak to pro mě napravit...


    ..ale na to ZASE HROMADA DOPORUČENÍ, JAK SI MÁM MÍSTO POŘÍZENÍ MIMINA BRÁT PŮJČKU NA NĚKOLIK MILIONŮ (HYPOTÉKU) A PRACOVAT DÁL DO NEKONEČNA A DO TĚCH 40 ZA PÁR LET DÍTĚ NEMÍT..

    ..TO JSOU FAKT RADY...

    No a teď tu zase řešíme týden od minulýho tejdne jedinej muj příspěvek starej asi dva měsíce, co byl reakcí na tebe, NE NA SUB. a taky patřil Clownzeppovi a reakci SUB. nebo někoho na něj, o kterou jsem se taky neprosila..

    ...ani nechtěla kvůli tomu mít zkaženou další párty a trčet abych to vysvětlila v krásnej den někde nebo tady psaním, NEŽ ABYCH ŠLA NA KOLO...

    ..ale na akci jsem včera byla, to jo...a něco psala opravdu opilá, to jo.

    A proč si tě nedám jednoduše do ignoru??

    No nevím, asi si myslím opravdu, že jsi v tom jel s nimi, nebo NEMYSLÍM??

    Tak koho si dám do ignoru a koho ne a když na mě reaguje, tak já zareaguju, je moje věc.

    I když vím, že jsem si Vás měla dát do ignoru, jasně.. že pak já nemůžu být v tématu, protože reaguju na to, co mi tu píšete, místo na věci k tématu..pravda.


    Ale když tu někdo něco mně napíše, mám právo na to reagovat, i když to pak není v tématu..

    I když to pak vede k tomu, ŽE NEJSEM V TÉMATU A PROTO MĚ TU NĚKDO TŘEBA NECHCE... chápu.


    Ale ŽE SE ZROVNA TY VYJADŘUJEŠ K TOMU, CO TU CHTĚLI LIDI A JÁ, KDYŽ TY JSI TEN TROLL, CO TO TU TAKY SMĚŘUJE MIMO TÉMA...


    A že se k tomu vyjadřoval JEŠTĚ SPOLU-PACHATEL DOMLUVY TRESTNÝHO ČINU SPÁCHANÝHO NA MNĚ, CO TO TU VEDL PAK PROTI MNĚ A MIMO TÉMA TAKY...

    To je zrovna zajímavý..


    SI RADŠI ZALOŽ TROLLÍCÍ AUDITKO, PAK SI TAM POZVI I TOHO HAJZLA A JE TO, NE?!!

    Nemusíš mě otravovat jako všude kam vlezu...ani v diskusi o muzice, ani tady.

    Ale ty na mě reaguješ, tak já reaguju, na to mám právo, i když bych se na to měla vyprdnout, dát si vás dva do ignoru a pokračovat v psaní o seznamkých...

    To je jasný.

    To jsem ale zkoušela, ale pak jsem se vrátila, ODIGNORLA VÁS, ZAČLA PSÁT O SEZNAMCE, ALE DO TÝDNE TO BYLO ZASE O TOM SAMYM DO KOLA...







    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,A víš, že až tě za ty paragrafy pošlou za mříže, tak vylezeš a budeš po menopauze? A že budeš velmi pravděpodobně sdílet celu s nějakou Ukrajinkou či Ruskou - spešl servis pro rasistky? :o"

    V příspěvku, co mi tu znovu předhazujete a tak reaguju viz níže... no to asi bude tím, že ten příspěvek byl spíš taky o nějaký drzý votravný píče a pak SLIZOUNOVI, CO MI NEJDŘÍV POSLAL FOTKY DO POŠTY, ALE PAK MI SEM DÁVAL NĚJAKÝ SPROSTÝ OBRÁZKY.. a co si to jako celkově ty lidi dovolujou??

    No a to napadení?? A ještě to takto komentovat??!! I kdyby za to nenesl zodpovědnost..Takto to komentovat - to může leda úplnej vymletej hulvát nebo prostě svině, nevim co z toho...

    No a o tom útoku ani nemluvě.

    REBORNA: * takže jak jdou v pomstě prej ,,cígáni" člověku po hodnotě... v pomstě nebo, aby měli navrch to bude asi tim, že na tom něco je...

    URAZÍŠ NĚKOHO, UBLÍŽÍŠ MU, DOVOLÍŠ SI K NĚMU NĚCO, TAK ON TI PAK JDE PĚKNĚ PO HODNOTĚ A NÁZORU...podkope ti názory a politiku atd.

    Ne z rasismu (nabádání k němu je nelegální, pravda), ani z xenofobie (tak ta je legální, ale týká se něčeho jinýho, než se tu psalo o SUB. konkrétně), ALE Z OSOBNÍ MSTY

    A ta v této podobě ilegální ROZHODNĚ NENÍ!!

    .)

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,A víš, že až tě za ty paragrafy pošlou za mříže, tak vylezeš a budeš po menopauze? A že budeš velmi pravděpodobně sdílet celu s nějakou Ukrajinkou či Ruskou - spešl servis pro rasistky? :o"

    Tak je tedy pravda, že některý Ukrajinky a Rusky rasistický jsou, to asi jo.

    Když tu někdo nechce výstavbu a zabranej prostor budovami a auty a smrad, měl by zvážit přehnanou míru tolerance vůči tomu sem do státu a potažmo mýho města, kam se to pak ,,skupuje", zvážit v jeho zájmu přehnanou potřebu TOLERANCE SEM PUSTIT ODEVŠUD KAŽDÝHO - TO JE TAKY FAKT.

    Nástin, že než proklínat manželku bratra, že s dítětem dostala něčí byt a než já a máma proklínat mou sestru a otce, že prodal muj byt, ještě za ,,spolu-účasti" mýho bývalýho snoubence a rozhodli o mně beze mně a kde bych ráda jak měla dítě, zda bezpečně ve svym bytě, tak jen v odpovědi někomu NÁSTIN, ŽE KDYŽ JSME TU MĚLI DEBATU, CO JÁ NEZAČLA!! Že za to, když bych po VŠ a 10 letech práce, chtěla být konečně na pár let v domácnosti, mít miminko a sedět ve svym, vlastním bytečku, kdo jinej a kdo by mi to nepřál, když jsem Češka a z Prahy, no jasně na prvním místě, kdo by tu měl mít možnost mít, ne asi, TAK NÁSTIN, KDYŽ SE MĚ PTALI, ŽE BY ZA TO MOHL MOCT NĚKDO JINEJ, ŽE TO NEMÁM, NÁSTIN, JAKÝ FAKTORY ZA TO PODLE MĚ MŮŽOU, JSEM ODPOVĚDĚLA... v rámci svobodný debaty a svobody projevu a názoru... A DOKÁZALA VÝROKY I PRAVDIVOST SVÝHO TVRZENÍ, že při konstantním množství bytů a omezení nežádoucí výstavby je asi fakt, ŽE rodilým Pražákům a Čechům, co jsou tu po staletí, MIMO jiné konkurují nebo brání ve vlastnictv bytů a mimin v našem městě i míra přistěhovalectví... JE TO PROSTĚ FAKT, JÁ ZA TO NEMŮŽU, ZA VÝROKOVOU ALGEBRU A MATEMATIKU, CO PROSĚ EXAKTNĚ TO POČÍTÁ = DOKAZUJE!!!

    ,, Každopádně když mi tu psal, že by mě mohl nějakej turista, když si budu prozpěvovat ,,Bij turistu do hlavy." fláknout po hlavě popelníkem, tak to leda jako OXYMORON, popelníky v klubech nejsou - to už tu bylo.... A na VAŠE POZNÁMKY, ŽE JSEM NEMĚLA ANI SEX S NĚJAKÝM ,,NEGREM" jsem odpověděla příspěvkem, co mi tu jako tupci znovu předhazujete a tak musím reagovat, i když bych neměla...

    V tom příspěvku jsem Vám, tupcům vysvětlila, ŽE KDYŽ ON BYL Z INDIE, jak psala ona, ŽE TO NENÍ ,,NEGR", co mě nechtěl údajně šukat, jak jste psali, ale týpek s dreamcatcherem, že Indů je na těch akcí víc a že bydlet s nimi věru nechci já, že bych radši dítě a bydlení s Clownzeppou, kdyby měl úzkej nos, no prostě s Čechem,ne Indem nebo Rusem ze Zahálky....snad by nějakej ten Čech nebyl proti....a i kdyby byl, TO, ŽE S NÍM BYDLET A DÍTĚ NECHCI A TAK JSEM S NÍM NESOULOŽILA, s nějakým tím, jak jste psali ,,NEGREM" A ŽE JÁ KONKRÉTNĚ BYCH HO POSLALA PRYČ A MĚLA MÍSTO NĚJ RADŠI DÍTĚ S CLOWNZEPPU, tedy kdyby měl úzkej nos a radši bych přítele bez psa.

    A že turista mě popelníkem nebil, já s ,,negrem", co mě údajně podle vác nechtěl, jen tancovala, ničím ho neflákla, kdyby sex chtěl tak leda flákla a vyhodila z bytu i dream-catcherem a leda bych spíš flákla SUB., to je moje věc.

    A že bych flákla SUB. není nabádání k rasovýmu útoku nebo rasově motivovanýmu činu, SORRY JAKO.

    Psala jsem snad: Flákněte SUB. , je NEGR?? Ne, nepsala! Nebylo to nabádání ostatních k tomu aby flákly SUB. a ani to nebylo rasově motivovaný, jsem bílá, ona taky!! Žádnej RASISMUS!!

    Spíš je to reakci na nějakou oravnou KAZIŠUKYNI, co ne JÁ, ALE ONA SEM NĚKOLIKRÁT REAGOVALA NA MĚ, DÁVALA, jak to nazvala TE., TO ONA SUB., NE JÁ, SEM DO DISKUSE, KDE BYLI I LIDI, CO NA TY AKCE ANI NECHODĚJ nebo LIDI Z ÚPLNĚ JINÝ SDÉNY NEŽ TŘEBA TY NAŠE AKCE MĚNŠÍ NEBO TECHNO, ALE I LIDI ODJINUD A MOHLI JEJÍ DOJMY Z NĚJAKÝ JEDNÝ PÁRTY, KDE JSEM BYLA OPILÁ ČÁST, A MOHLI BYCHOM SE I TEŘBA V JINÝ DISKUZI CHTÍT SEZNÁMIT, CO ONA VÍ, sem ONA psala TY ÚDAJNÝ ,,DISKOPŘÍBĚHY" a to ještě z akce, kde snad nikdo, kdo by byl volnej a zároveň bych se s ním chtěla seznámit, NEBYL!!

    A já na to jen REAGOVALA...

    Na její ,,diskopříběhy", co sem psala..

    A na to byla reakce, proč tu píšeme diskopříběhy a ztrácíme jimi čas, když SUB. první je sem psala a já JI JEŠTĚ HÁJILA, KDYŽ JSEM ZAREAGOVALA, ŽE PŘECI JSME V TÉMATU, ŽE SE MŮŽU CHTÍT SEZNAMOVAT TŘEBA I NA AKCÍCH A NE JEN NA SEZNAMCE...nebo na seznamce hledat někoho, kdo i na ty akce se mnou bude chodit.,..pro mě za mě...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,A víš, že až tě za ty paragrafy pošlou za mříže, tak vylezeš a budeš po menopauze? A že budeš velmi pravděpodobně sdílet celu s nějakou Ukrajinkou či Ruskou - spešl servis pro rasistky? :o"

    Tak je tedy pravda, že některý Ukrajinky a Rusky rasistický jsou, to asi jo.

    Jenže SUB. na příspěvek jeho mně, že bacha, aby mi turisti nedali popelníkem a já mu odpovídala a někomu SE DVOŘILA, ALE V ZÁPĚTÍ NA NĚJ ÚTOČILA A TO JE ČECH!!....ŽE SUB. se do toho vmísila, na to reagovala, že prej nebude trpět rasistický kecy!!

    Nutno pro úplnost dodat ŽE RASISMUS, COŽ MŮŽE BÝT V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH NABÁDÁNÍ OSTATNÍCH K RASOVĚ MOTIVOVANÝM ÚTOKŮM I TRESTNÝM ČÍNEM...

    ....ŽE RASISMUS, je něco jinýho NEŽ XENOFOBIE !! Není technicky možný, abych NA SUB. útočila kvůli tomu, co hnusnýho mi tu psala , já POD VLIVEM NĚJAKÝHO mýho RASISMU!! Víte vy vůbec co to je EURASIJSKÝ?? A že SUB. je bílá?? A má stejnou barvu pleti jako já a NENÍ ,,NEGR", o kterým jste tu psali a ona se do toho jen připletla, tak byla dosazena do věty mý PARAFRÁZE NA NACISMUS A VYHAZOVÁNÍ ŽIDŮ Z BYTŮ A STÁTU - o čemž byl mimo jiné ten příspěvek, co nevim, co jste mi tu zase předhazovali předevčírem, tak jsem reagovala A O ŽIDECH TAM NEBYLO NIC, jen o černochovi nebo Rusech, ale mladých Rusech ze Zahálky, NE DÍTĚTI SUB., CO BYDLÍ 20 KM JINDE!

    Přitom sama ví, že já na Indy POPELNÍKEM NEÚTOČILA, ŽE V KLUBU ŽÁDNEJ NEBYL, ŽE JÁ S NÍM TANCOVALA!!

    Ona je skoro stejná rasově jako já - takže když se vmontovala do debaty o tom, zda si mám dívat bacha, aby mě turista nepraštil popelníkem po hlavě, jak mi on psal, jako by ani nevěděl, že v klubech přeci popelníky nejsou, že to je interér a kouření je tam tudíž zakázaný a na stagei popelníky nejsou ani u baru, JSOU MOŽNÁ LEDA NA ZAHRADĚ...takže jak se do toho ona vmontovala, tak JSEM JI ZAHRNULA DO ODPOVĚDI JEMU, ŽE LEDA TAK SPÍŠ NEŽ TURISTA MĚ, BYCH MOHLA FLÁKNOUT JÁ JÍ, ZA PODMÍNKY, ŽE BY NA MĚ NĚJAK ÚTOČILA, POMLOUVALA MĚ A JINAK MĚ OBTĚŽOVALA, ALE ONA MI JEN ZKAZILA DVĚ PÁRTY...

    Jeden její příspěvek mi třeba zkazil náladu při odchodu na párty, co byla docela drahá, zdrželo mě reagovat a ještě když jsem si vzpomněla, co za humus mi napsala, měla jsem to tam zkažený..

    Pa sotva ji vidím, si vzpomenu leda tak na domluvenej útok na mě...ale za to ona nemůže. Ale sama ví, že ani turista mně popelníkem, jak mi on psal a nebyla to jeho výhružka, ani já SUB. jsem pak na akci ničím po hlavě neflákla ani NIKOHO NENABÁDALA, ABY JI FLÁKNUL!!!

    On psal, že TURISTI praští mě, pak ona sem dala diskopříběh o Indovi, on na něj REAGOVAL, ŽE JAK TO, ŽE JSME S INDEM NEBO NEGREM NEMĚLI SEX, JÁ NA TO JEMU ODPOVĚDĚLA A já PSALA ŽE PRAŠTÍM JÍ, TEDY NE Inda, ale leda spíš SUB. ZA NĚKTERÝ JEJÍ PŘÍSPĚVKY TADY MNĚ, ALE NEUDĚLALA JSEM TO - V REÁLU NIDKO NEPRAŠTIL NIKOHO !!

    Ani popelníkem turista do hlavy mně, jak mi psal on, ani já SUB.

    No a pak jsem psala o nějakých Rusech, co budou bydlet v rezidenci Zahálka, kvůli který developeři zbourali Pokojíček, tak se tam nemůžu sejít s CLOWNZEPPOU, ale TO SE SUB. PŘÍMO NETÝKÁ, I KDYŽ SE TU DO TOHO MONTOVALA A BYLA JAKO VYDATNÝ ,,KAZIŠUK", pokud bych se chtěla seznámit s Clownzeppou nebo jinými a chtěli bychom se tu pošťuchovat...

    ...TAK JE JASNÝ, že SUB. tu výpisky o mym údajnym stavu, co prej je na Bohnice, ZAFUNGOVALA JAKO ,,KAZIŠUK" dostatečně... VÝPISKY O NĚJAKÝ JEDNÝ MINI-PÁRTY, KDYŽ JÁ PAK BYLA NAŠTVANÁ NA DALEKO VĚTŠÍ PÁRTY...A JEŠTĚ DALŠÍMI ,,DISKOPŘÍBĚHY" O MALÝ PÁRTY, COŽ MĚ PAK ZDRŽELO PŘI ODCHODU NA DALEKO VĚTŠÍ PÁRTY, KDE JSEM SE CHTĚLA SEZNÁMIT..

    Tedy: KAZIŠUKYNĚ!!

    Navíc je jasný, že už předtím tím, co tu na mě domluvili a napadl mě pak člověk a co se tu pak rozjelo, ZAFUNGOVAL UŽ PŘEDTÍM JAKO ,,KAZIŠUK" V TÝHLE DISKUSI NĚKDO JINEJ, NEBYLO BY TO NA FLÁKNUTÍ POPELNÍKEM DO HLAVY, ALE NA KRIMINÁL!!


    Jinak tedy co si tak pamatuju já jen holky varovala.

    Mám doporučení, aby jsme se tu se SUB. a dalšími lidmi uzavřeli, ŽE PREJ PROČ TO NEMÁME JAKO DISKUSI JEN PŘÁTELSKOU S LIDMI, CO SE VÍDÁME, bez trolů a zločinců, že pak bychom se SUB. a dalšími neměli problémy a konflikty ani tady ani na akcích...no ale to pozdě bycha honit, ta diskuse už proběhla jak proběhla..... no, ehm, tak to je jasný, proč to tu nabralo nepřátelskej ráz, to hlavně proti mně v první řade... to přeci kvůli mýmu napadení a v návaznosti na to.


    Nutno dodat ŽE RASISMUS, COŽ MŮŽE BÝT V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH NABÁDÁNÍ OSTATNÍCH K RASOVĚ MOTIVOVANÝM ÚTOKŮM I TRESTNÝM ČÍNEM...

    ....ŽE RASISMUS, je něco jinýho NEŽ XENOFOBIE !!

    Rasismus je zaměřen proti jiný rase. Našla bych taky definici, aby tu bylo možno porovnat rozdíl mezi RASISMEM a XENOFOBIÍ.... ta může být i vůči rase stejný, ALE XENOFOBIE A RASISMUS JSOU DVĚ RŮZNÝ VĚCI.

    Co se týče TÝ MÝ PARAFRÁZE NA NACISMUS?? Kdo vadil Němcům a koho vyputzovali... a zda tady by někdo chtěl vypudit Romy, někdo zase spíš jiný národy, co tu jsou kratší dobu než Romové, co jsou tu po staletí, TO je přeci věc názoru každýho a máme v tom svobodu, co si myslíme...

    ...někomu vadí ti, někomu zase jiní, některým Ukrajinkám Rusové taky... to je složitý.

    Je složitý, komu vadí jak který invazivní národy přistěhovalecký víc a který míň..ať si každej vybere a udělá názor sám...

    ..některá Češka by třeba ráda shareovala byt s Romem, některá s Rusem jeho byt, některá zase NE, a některá NECHCE SHAREOVAT BYT ANI DÍTĚ S PŘISTĚHOVALCEM ŽÁDNYM A ABY TU BYLI..některej kluk chce mít šikmooký děti, ŽE SE MU TO U ŽEN LÍBÍ, A TAK SOULOŽÍ ŠIKMOOKOU, NĚKTEREJ Čech ale nechce děti šikmooký, chce nešikmooký děti a tak ji nesouloží a netahá se s ní stejně jako JÁ SE TŘEBA NECHCI TAHAT a mít děti, co já vim, s nějakym konkrétním Indem, kterýho jste nazvali negrem... tak jsem si s ním je zatančila.

    Věc názoru člověk od člověka. To je jasný.

    Jako humorně a podle mě docela trefně sestavený srovnání, jak bych viděla JEDNO MOŽNÝ ŘEŠENÍ TIME-SPACOVÝ JAK VRÁTIT ČAS A DÁNÍ VĚCÍ KONKRÉTNÍCH NA KONKRÉTNÍM MÍSTĚ TŘEBA TADY U NÁS DO PŮVODNÍHO STAVU??

    A že nechci developerskou výstavbu, protože sympatizuju s oběma těma politickýma stranama a beru si od každý jen části názorů??

    A hlavně je težký něco vysvětlovat třeba nějaký polo-gramotný dilině.

    Takovou tu ale nemáme, že.. jde jen o jazykovou bariéru a nedostatek ,,HUDEBNĚ-POLITICKÝCH ZNALOSTÍ" českého folklóru.

    Třeba taková parafráze na ,,Bij cigána do hlavy!", kdy před vstupem do cizinci a turisty narvanýho klubu místo Pokojíčku, co byl plnej Čechů jak poleno, si před cestou do takovýho klubu dám tady veřejně popěvek ,,Bij turistu do hlavy." - jasně humorná PARAFRÁZE...

    Jestli jako by než ,,cigána" nebylo občas lepší bít do hlavy zbohatlickýho turistu nebo cizáka, ať si každá česká holka, co se seznamuje, určí sama...zda třeba spíše turistu nebo cizáka, CO JI CHCE JEN POD VLIVEM PENĚZ ZA DRAHEJ DRINK OPÍT, OŠUKAT A OBRATEM POSLAT K VODĚ NEBO URÁŽET POZVÁNÍM DO HOTELU SPOLEČNĚ S JEHO KÁMOŠEM, možná za peníze a takto URÁŽET!!, v návaznosti na mou story, jak na naší akci se to tam stalo mně jen proto, že jsem měla šaty s výstřihem a sluneční brýle, že jsem šla z venku tam na chvíli, jen proto, ať si každá česká holka, co se seznamuje, určí sama...

    ....nebo do jaký míry je dobrej nápad se kurvit s cizincema, nějakejma korporáťakama, jen proto, že jsou některý bohatý a maj tu byt... TO JE NA POVÁŽENOU... to ať si každá rozhodne...

    No a v tom starym výroku, co mi tu zase zničeho nic podsouváte, jak tupci, JSEM NEPSALA, ŽE MÁ NĚKDO TOHO INDA, KTERÝHO JSTE NAZVALI NEGREM, FLÁKNOUT PO HLAVĚ.

    Já psala de facto, že kdyby nějakej takovej, jak jste psali o dávání, chtěl sex nebo mi udělat mimino, že by mě leda musel napadnout, že TAMTEN KONKRÉTNÍ SE MI NELÍBIL, tak to ŽE BYCH HO V SEBEOBRANĚ RADŠI FLÁKLA PO HLAVĚ...

    Indovi jsem to však neudělala. Ani jsem nikomu nepsala, aby ho fláknul !!

    Nepsala jsem, AŤ TO NĚKDO UDĚLÁ, NENABÁDALA K TOMU A TĚŽKO BYCH MOHLA, KDYŽ ON UŽ JE DÁÁÁVNO FUČ!!

    Taky jsem VŮŮBEC NEPSALA, ŽE MÁ NĚJAKEJ BAJKER NEBO ČLEN INICIATIVY: ,,Do práce na kole." SNAD SRAZIT DO VLTAVY POLO-ŠPANĚLSKOU MAMINKU S KOČÁRKEM, CO MU VLEZE DO CYKLOSTEZKY DO DRÁHY A PŘÍMO SKOČÍ POD KOLO...


    ...pokud by ale došlo k tomu, že ji sejmem, třeba i omylem a ona skončí ve Vltavě, místo zpět DOMA v okolí rezidence Zahálka, co stojí místo Pokojíčku,

    pokud bychom ji do Vltavy srazili, ať už OMYLEM nebo NASCHVÁL, PAK AŤ TO TŘEBA ŘEŠÍ ONA S POLICIÍ...

    Já NEpsala, abyj ji někdo srazil - nenabádala k tomu....

    Bylo to konstatování o stavu PŘEPLNĚNOSTI NAŠÍ CYKLOSTEZKY, KDE ONA S MOTÁ S KOČÁRKEM, A TO ANI NENÍ TURISTKA, ŽE BY TO JAKO NEVĚDĚLA, ŽE TAM NEMÁ ZACLÁNĚT, JAK TURISTI, CO NEUSTÁLE VSTUPUJOU NA CYKLOPRUH NA NÁPLAVCE, SPOLEČNĚ S NĚJAKEJMA VOPILCEMA A ZFETOVANEJMA VYHULENEJMA DEBILKAMA,

    co neumí chodit ROVNĚ, ČUMEJ DO SMARTPHONU, HULEJ A OŽRALÝ SE TAM MOTAJ NA PODPATCÍCH, TAK MOC SE MOTAJ, ŽE VSTUPUJOU I DO TÝ CYKLOSTEZKY NA TY PRUHY, MÍSTO ABY ŠLI ROVNĚ PŘÍMOA JEN PO TĚCH KOSTKÁCH A VYHLI SE TÝ CYKLODÁLNICI A NEVSTUPOVALI DO NÍ...

    ...protože pak to lidi nestíhaj do práce a když tamty tam skáčou přímo pod kola, JE TO NEBEZPEČNÝ...

    No a ta Španělo-mamina u rezidence Zahálka, co je místo Pokojíčku u jedný z těch našich cyklostezek, TA JE SICE MÍSTNÍ UŽ, TAK BY SE MOHLA TROCHU ZAJÍMAT A JÍT S KOČÁREM KROUŽIT JINAM....

    ...bych jí to řekla slušně, ale to je marný,...


    ...až bych ji do Vltavy srazila omylem, PAK TO MŮŽE ONA ŘEŠIT S POLICIÍ PŘÍMO.. ale nebylo to psaný rozkazovacím způsobem, aby to někdo dělal...

    No a že v klubu popelníky nejsou, tak že se fakt nebojim, že by mě turistka fláknul po hlavě popelníkem, JAK JSTE MI TU PSALI, se nebojim...

    Jinak SUB. ví, že když se objeví na naší párty, SVOU PŘÍTOMNOSTÍ MI TUHLE DISKUSI A TO VŠE, CO TU DOMLUVILI A MNĚ PROVEDLI PŘIPOMÍNÁ A KAZÍ MI NÁLADU...

    ..ale sama ví, že na akci venku, kde popelníky byly, jsem ji ničím po hlavě neflákla, ani popelníkem, tančily jsme kus od sebe a nic...

    Ani jsem nepsala, aby ji někdo praštil popelníkem.

    No a co se týče toho, ŽE SI MYSLIM, ŽE V REZIDENCI ZAHÁLKA, KVŮLI KTERÝ DEVELOPĚŘI ZBOURALI POKOJÍČEK A RŮZNĚ JINDE NÁM TU DRZE STAVĚJ, že TAM JAKO BUDOU V TĚCH BUDOVÁCH BYDLET I NĚJAKÝ ROBJONI 27-35 LET, SE KTERÝMI DÍTĚ NECHCI, ŽE TO RADŠI S CLOWNZEPPOU...

    ...ŽE BYCH TAM RADŠI PARK A TEN KLUB A ŽE SI MYSLIM, ŽE TAM PARK NENÍ A KLUB NENÍ, ŽE TAM DEVELOPEŘI STAVĚJ BYDLENÍ TAKY PRO NĚJAKÝ PŘISTĚHOVALCE...

    TO Vám klidně dokážu.

    Počkáme na výpis z katastru, kdo tam bude bydlet a koupí ty byty!

    Jen strpení..ale pak to DOKÁŽU. Výpis z katastru sem pak dám.

    A uzavřela bych taky sázku, kdo tam bude bydlet a pro koho se to vlastně staví, stejně jako offici, ve kterých Češi nebydlí ani nepracují, uzavřela bych taky sázku...ale nechci.


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: A víš, že až tě za ty paragrafy pošlou za mříže, tak vylezeš a budeš po menopauze? A že budeš velmi pravděpodobně sdílet celu s nějakou Ukrajinkou či Ruskou - spešl servis pro rasistky? :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Zákon se sám nezmění - na to aby se změnil budeš muset vstoupit do politky a přesvědčit jak lidi, aby ti dali hlas, tak poslance aby hlasovali pro to samé.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: ty tady v tomto klubu na nyxu rozhodne tisice let nejses. nalezla jsi sem, nikdo te tu nechce ani opichat, natoz se s tebou osobne bavit. a hlavne - neda se te zbavit.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Mimochodem, ja mam tu smulu na seznaovani asi v rodine, takhle dopadlo seznamovani meho otce ;o)

    Pak jsem se ve dvaceti letech oženil, a ve čtyřiceti rozvedl a na ženy jsem nemyslel. Věnoval se mužským kratochvílím. Až mi má asistentka řekla, že už se na to nemůže dívat, jak pustnu a vyplnila za mne přihlašovací dotazník jedné velké seznamky a přiložila i mé foto. Záhy mne kontaktovaly dvě ženy. Jedna mi poslala dopis, že je svobodná matka čtyř dětí a pracuje jako pomocná kuchařka ve školní kuchyni, kupodivu neznala písmeno ypsilon, a že její momentální stav vyžaduje partnera s větším bytem a vyššími příjmy. Mám naštěstí jenom 2+kk.

    Druhá mi zavolala a dali jsme si schůzku, pozná prý mne podle fotky.
    Byl jsem na určeném místě a čekal. Někdo mne zezadu poklepal na rameno. Otočil jsem se. Stálo tam Bidlo. Tedy zřejmě žena, druhotné pohlavní znaky se daly těžko bez podrobného průzkumu odhalit. Sám měřím kolem 185 cm a jí jsem sahal sotva k ramenům. První mne napadlo, že bychom spolu po nocích museli hrát košíkovou, protože jsem si s ní ani jinou společnou činnost nedokázal představit. Řekla, že je Jitka a co kdybychom si zašli do kina. Dávají zrovna americkou novinku Prci, prci, prcičky. To mnou otřáslo. Řekl jsem jí, že jsem se vlastně přišel omluvit, že jsem se jí nemohl dovolat (mobily ještě nebyly), že musím jít hned domů, že mi mají přivést uhlí, i když mám plynové topení a že jí určitě ještě zavolám. Což jsem již neučinil a na další výzvy seznamovací kanceláře jsem již nereagoval.

    Ostatní ženy, si musí počkat až do mého rozptylu. Je tu šance, že bych jim, při dobrých rozptylových podmínkách, mohl padnout do oka.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!"

    Ale když se tu tohle říkalo, mně bylo asi 12 let a já se narodila v Praze a jsme tu po tisíciletí.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    A celkově jde o to, čím to začalo...

    Mym napadním, kdy já nevím motiv.

    Pak tu bylo něco o Red Lightu, já bez mrknutí oka psala, že je to kontroverzní téma...

    pak jen něco tedy o těch prostututkách jsme psali, že ty Ukrajinky a Rusky, co tu dříve šlapaly, jak jsou na tom asi s nemocemi, aby si dal bacha...

    Ale následoval DALŠÍ ÚTOK SUB. na mě, zcela bezdůvodnej... a ani se netýhla nějaký sto let starý diskuse s jedním klukem, o kterýho jsem měla zájem, byl delší dobu po rozchodu s nějakou dredařkou, tak jsme se začli stýkat, a pak kvůli jeho známýmu, kterýho ani neznám vzniklo nedorozumění, kdy na mě ještě útočila nová holka tamtoho, o který jsem vůbec netušila, že ji už měl, když jsme se začli stýkat a já s ním jen chtěla vztah, nic špatnýho jsem neudělala..

    Tak ale krom narážek na tuto sto let starou diskusi, to bylo předtím, tu na mě po mých komentářích na ty prostitutky, tedy ty Ukrajinky nebo Rusky, ALE JÁ TU DEBATU O PROSTITUCI NEZAČALA!!

    Tak po tom na mě SUB. začla znovu útočit, i když ona už dělala v pracovní agentuře a nešlapala, tak co se durdila nevim...

    ..tak jen jsem hledala souvislost, proč tu na mě útočila, pomlouvala mě, znevažovala a spolu s pachateli domluvení mýho napadení zesměšňovala...

    Třeba to bylo jinak..

    Pánové tu začli něco s pohlednými prostitutkami, JÁ HODNOTIT, JAK SE STAVIM K TOMU, ŽE SI TU KDYSI NĚJAKÝ UKRAJINKY NEBO RUSKY VYTOČILY U TYČE NEBO VYŠLAPALY NA BYT, TADY V DISKUSI NEBUDU!!

    Sama jsem psala, že znám ty, co maj slušnou práci.

    A jako je fakt, že muži si asi v tehdy v bordelun vybírali Rusky nebo Ukrajinky něžné a vnímavé..

    Ale ať to SUB. NECPE MNĚ, když já jen psala, jak si VYBÍRÁM PODLE ČEHO ŽENICHA, ne ruskýho nebo romskýho prostituta, ani nějakej chlap jako jeho prostitutku a služku MĚ!


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!

    TO JE UPLNE PRESNE JAKO S TEBOU!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    ,,pletl sčítání lidu a cizineckou policii."

    Ne, NAOPAK KDYBY TO TEHDY BYLO PLETENÝ = TAKTO PROVÁZANÝ a dělali práci spolu a systematicky a pečlivě, tak by to takto nedopadlo...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    SADY:

    Já komentuju jen výrok, co není muj, sama jsem danou osobu poučila o principu vykořisťovaných zemí a proč sem lidi od nich ,,LEZOU."

    No ale to musí mít míru nějakou...

    A jsou země, co vykořisťovaný ani nejsou, ani ve válečnym stavu, abychom několika ohrožením od nich, co by neměli kam prchat u nich, poskytli azyl.

    Nejsou vykořisťovaný, ale hromadně od nich sem lidi jdou...těch národů tu ale je, co těch 20 % tvoří...

    No a za výrok:

    ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!", co nebyl muj...

    jsem dosadila jen to, že třeba jak se někdo bojí hadů i těch, co ho ani kousnout ani škrtit nemůžou, jen od pohledu.

    Nebo jak byl ten extra příklad, co si pamatuju 20 let:

    Nápodobo matky se dcera bála myší, pak se fobie přenesla i na to, že se bála paní v kožichu nebo kožešině, co jí myší kožíšek připomínala.

    Přitom reálně je jasný, že ten kožich na ni ani nemoci nepřenese ani ji nepokouše...a bůh ví, zda ta myš ano...

    NO TAKŽE PODOBNÝ BY TO BYLO S ,,LÉČOBOU" fobie alá: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!" nebo: ,,Skoupěj tu byty!"

    ,,Ojebat vízum a vysmát se fízlum!" , ,,Viděla jsem, jak se před sčítáním lidu schovávali, jak podpláceli na úřadě, jak policie špatně kontrolovala, jestli tu náhodou nejsou!"

    ,,Viděla jsem, jak se před sčítáním lidu schovávali!"

    NO TAKŽE PODOBNÝ BY TO BYLO S ,,LÉČOBOU" fobie alá, že sem příjedou a budou tu bydlet a vytlačovat Čechy a Pražáky: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!"

    Protože už tu jsou, už za těch 25 let se to dostalo do míry, že takovej člověk může bejt těžko považovanej za fobickýho blázna.

    Takže není dobrý mu/jí nadávat do RASISTŮ, FAŠOUNŮ A XENOFOBŮ.

    Se jako uklidněte. Ty lidi maj taky v mnoha věcech pravdu!! A taky by to trochu ÚCTY k rozumu a názoru starších lidí, chtělo.

    Naopak to mysleli s námi, jejich sousdy, nebo dětmi, nebo přáteli mladšími, DOBŘE.

    Se s tim smiř.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam