• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!"

    Ale když se tu tohle říkalo, mně bylo asi 12 let a já se narodila v Praze a jsme tu po tisíciletí.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    A celkově jde o to, čím to začalo...

    Mym napadním, kdy já nevím motiv.

    Pak tu bylo něco o Red Lightu, já bez mrknutí oka psala, že je to kontroverzní téma...

    pak jen něco tedy o těch prostututkách jsme psali, že ty Ukrajinky a Rusky, co tu dříve šlapaly, jak jsou na tom asi s nemocemi, aby si dal bacha...

    Ale následoval DALŠÍ ÚTOK SUB. na mě, zcela bezdůvodnej... a ani se netýhla nějaký sto let starý diskuse s jedním klukem, o kterýho jsem měla zájem, byl delší dobu po rozchodu s nějakou dredařkou, tak jsme se začli stýkat, a pak kvůli jeho známýmu, kterýho ani neznám vzniklo nedorozumění, kdy na mě ještě útočila nová holka tamtoho, o který jsem vůbec netušila, že ji už měl, když jsme se začli stýkat a já s ním jen chtěla vztah, nic špatnýho jsem neudělala..

    Tak ale krom narážek na tuto sto let starou diskusi, to bylo předtím, tu na mě po mých komentářích na ty prostitutky, tedy ty Ukrajinky nebo Rusky, ALE JÁ TU DEBATU O PROSTITUCI NEZAČALA!!

    Tak po tom na mě SUB. začla znovu útočit, i když ona už dělala v pracovní agentuře a nešlapala, tak co se durdila nevim...

    ..tak jen jsem hledala souvislost, proč tu na mě útočila, pomlouvala mě, znevažovala a spolu s pachateli domluvení mýho napadení zesměšňovala...

    Třeba to bylo jinak..

    Pánové tu začli něco s pohlednými prostitutkami, JÁ HODNOTIT, JAK SE STAVIM K TOMU, ŽE SI TU KDYSI NĚJAKÝ UKRAJINKY NEBO RUSKY VYTOČILY U TYČE NEBO VYŠLAPALY NA BYT, TADY V DISKUSI NEBUDU!!

    Sama jsem psala, že znám ty, co maj slušnou práci.

    A jako je fakt, že muži si asi v tehdy v bordelun vybírali Rusky nebo Ukrajinky něžné a vnímavé..

    Ale ať to SUB. NECPE MNĚ, když já jen psala, jak si VYBÍRÁM PODLE ČEHO ŽENICHA, ne ruskýho nebo romskýho prostituta, ani nějakej chlap jako jeho prostitutku a služku MĚ!


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!

    TO JE UPLNE PRESNE JAKO S TEBOU!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    ,,pletl sčítání lidu a cizineckou policii."

    Ne, NAOPAK KDYBY TO TEHDY BYLO PLETENÝ = TAKTO PROVÁZANÝ a dělali práci spolu a systematicky a pečlivě, tak by to takto nedopadlo...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    SADY:

    Já komentuju jen výrok, co není muj, sama jsem danou osobu poučila o principu vykořisťovaných zemí a proč sem lidi od nich ,,LEZOU."

    No ale to musí mít míru nějakou...

    A jsou země, co vykořisťovaný ani nejsou, ani ve válečnym stavu, abychom několika ohrožením od nich, co by neměli kam prchat u nich, poskytli azyl.

    Nejsou vykořisťovaný, ale hromadně od nich sem lidi jdou...těch národů tu ale je, co těch 20 % tvoří...

    No a za výrok:

    ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!", co nebyl muj...

    jsem dosadila jen to, že třeba jak se někdo bojí hadů i těch, co ho ani kousnout ani škrtit nemůžou, jen od pohledu.

    Nebo jak byl ten extra příklad, co si pamatuju 20 let:

    Nápodobo matky se dcera bála myší, pak se fobie přenesla i na to, že se bála paní v kožichu nebo kožešině, co jí myší kožíšek připomínala.

    Přitom reálně je jasný, že ten kožich na ni ani nemoci nepřenese ani ji nepokouše...a bůh ví, zda ta myš ano...

    NO TAKŽE PODOBNÝ BY TO BYLO S ,,LÉČOBOU" fobie alá: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!" nebo: ,,Skoupěj tu byty!"

    ,,Ojebat vízum a vysmát se fízlum!" , ,,Viděla jsem, jak se před sčítáním lidu schovávali, jak podpláceli na úřadě, jak policie špatně kontrolovala, jestli tu náhodou nejsou!"

    ,,Viděla jsem, jak se před sčítáním lidu schovávali!"

    NO TAKŽE PODOBNÝ BY TO BYLO S ,,LÉČOBOU" fobie alá, že sem příjedou a budou tu bydlet a vytlačovat Čechy a Pražáky: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!"

    Protože už tu jsou, už za těch 25 let se to dostalo do míry, že takovej člověk může bejt těžko považovanej za fobickýho blázna.

    Takže není dobrý mu/jí nadávat do RASISTŮ, FAŠOUNŮ A XENOFOBŮ.

    Se jako uklidněte. Ty lidi maj taky v mnoha věcech pravdu!! A taky by to trochu ÚCTY k rozumu a názoru starších lidí, chtělo.

    Naopak to mysleli s námi, jejich sousdy, nebo dětmi, nebo přáteli mladšími, DOBŘE.

    Se s tim smiř.



    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Pak i Ukrajinku nebo Rusku PŘÍMO, OPRAVDU PŘÍMO, jak se schovávala před sčítáním lidu a dělala, že v bytě, kde na zvonku byl Čech, nebydlí, ale pak už tam i po všech barácích přistěhovalci, co to dělali asi podobně...

    to je zajímavý, tenhle paralelní vesmír, ve kterým R. žije!
    já teda nevím, jak u ostatních zde čtoucích, ale u nás byl při posledním sčítání lidu neuvěřitelnej problém se vůbec dostat k těm papírům na vyplnění, natož aby za někým komisař lezl do bytu...
    leda by si někdo pletl sčítání lidu a cizineckou policii.
    SADY
    SADY --- ---
    REBORNA: auuuu, tak hlavne ze mas nazor, a ten je jeste ke vsemu platnejsi nez obecny konsenzus... ja myslim, ze jsi idealni adept na to rozsirit rady u pitomia nebo krive huby, tem je takychto odbornikov treba... uzij si svuj svet, ja to vzdavam, ignore
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    olol. mne nikdo nebude z niceho poucovat, ja jsem z toho MATUROVALA! :D
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SADY:

    Tak to já to vidim jinak!! Mám za sebou latinu, kombinatoriku,

    V ZSV politologii a vše kolem toho taky - dokonce jsem krom jiných předmětů i z toho MATUROVALA - přímo ze ZSV a dost rozsáhlýho, co se opravdu do detailu roky na VŠ věnovalo politologii, psychologii, no všemu (dokonce i nástavbová výuka před maturou po vyučování z tohoto), i když jsem pak studovala na VŠ něco jinýho, technickou VŠ, ale vim, co to je, to se neboj!!


    Technicky!

    Jako spojení dvou slov:

    xeno

    a

    fobia

    Fobie je neodůvodněnej strach...že se bojí člověk bezdůvodně, co není

    No ale mrkej na drát:

    My se asi před 25 lety a 20 lety a 10 lety průběžně bavili.

    Přímo pozorovali, jak POLICIE FLÁKALA KONTROLY, na úřadech opravdu přistěhovalci podpláceli...

    Pak i Ukrajinku nebo Rusku PŘÍMO, OPRAVDU PŘÍMO, jak se schovávala před sčítáním lidu a dělala, že v bytě, kde na zvonku byl Čech, nebydlí, ale pak už tam i po všech barácích přistěhovalci, co to dělali asi podobně...

    No a za výrok:

    ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!"

    ...JSEM PŘÍMO JÁ TU OSOBU KRITIZOVALA, ABY POCHOPILA PRINCIP VYKOŘISŤOVANÝCH ZEMÍ A BLA BLA...

    No třeba Ruska námi vykořisťovaný není, ne... zaslat pomoc ani nepotřebují...

    Jiným národům bychom měli zaslat finanční pomoc, složitý.


    Ale zpět k tomu výroku, ne mýmu:

    ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!"

    Ano, po revoluci BYL FOBIÍ, strachem a to možná neodůvodněným.

    Ale TEĎ NABRAL NA REÁLNÉ PODOBĚ.

    Tak nemůže být výrok: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!" - XENOFOBIÍ, PROTOŽE V PODSTATĚ NENÍ FOBIÍ, STRACHEM...

    Oni ti sou a tudíž KDO SE JICH BÁL, ŽE BY OD NICH SEM MOHLI PŘIJÍT, BÁL SE NEBEZPEČÍ, ŽE I KDYŽ BYLI DALEKO, ŽE BY SEM ŠLI A VYSTĚHOVALI ČECHY... A BYLO JICH PAK SKORO JAKO NÁS A JEŠTĚ SE ,,NAMNOŽILI JAKO KRYSY." - ne muj výrok!!

    To ,,množit se jako krysy", což není muj výrok, TO JE PRÁVĚ PRÁVNÍ ZPŮSOB, JAK TU ZÍSKAT POBYT - TO JE FAKT, HOLEJ FAKT... je to zákon o získání občanství.


    To je výroková algebra.

    Tak nemůže být výrok: ,,NALEZOU SEM A UŽ SE JICH NEZBAVÍME!" - XENOFOBIÍ, PROTOŽE V PODSTATĚ NENÍ FOBIÍ, STRACHEM...

    Oni tu jsou a tudíž KDO SE JICH BÁL, ŽE BY OD NICH SEM MOHLI PŘIJÍT, BÁL SE NEBEZPEČÍ, ŽE I KDYŽ BYLI DALEKO, ŽE BY SEM ŠLI ... a ono se to zdálo jako XENOFOBNÍ STRACH, že sem někdo poleze a zabere nám to tu a bude vytlačovat ještě z Prahy nás, UŽ JE TOHO PŘÍMÝM SVĚDKEM


    Takže už to NENÍ FOBIE, ŽE PŘIJDOU A ZABEROU TU BYTY... oni už TU JSOU!

    Snad to nemusím hláskovat.

    (mně psal třeba tady, že místo bytu u mě doma v Praze, mám jít do Mostu nebo jinýho státu nebo dokonce na jinou planetu a někdo mi tu cpal v auditku o seznamování svůj politickej názor, i když já se jen tehdy škádlila a fakt muj politickej názor si s dovolením udělám sama, s kym budu souložit nebo mít dítě nebo budu bydlet, se chci rozhodnout sama, i kdyby mi někdo sprostě nadával, že mi nejdřív poslal fotky, ale pak s nim v něčem nesouhlasim :) )







    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,To dáme :) Vejdou se ještě některé další §§§?

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ] - §184
    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ] - §352,§356 "

    REBORNA:

    Takže - když už to tu píše a otravuje mě s tim, že asi neumí číst a vytrhává z kontextu schválně:


    Že než aby mi dal, jak se tu psalo, ten ,,NEGR", tedy ten Ind asi... že než abych tomu, jak jste psali ,,negrovi", dala, že to bych HO RADŠI LEDA FLÁKLA PO PALICI a šla radši s Clowezeppou a našetřila mu na operac ,,rypáku" tedy aby měl úzkej nos, JE V TOMTO JEHO PŘÍPADĚ PRAVDA.

    Fakt!

    Místopřísežně prohlašuju, že než abych mu dala, jak jste tu psali tomu ,,negrovi", což byl ale Ind, že bych ho radši flákla po palici, ju?? A na to mám plný právo - BUDIŽ TO DOKONCE I MOJE DOPORUČENÍ PRO HOLKY, CO TAM CHODĚJ V ŠORTKÁCH ZAŘÍZLEJCH MEZI PŮLKY A NATŘÁSAJ SE.

    Ne jako abych podněcovala rasovou nesnášenlivost, ale aby to nebyli DĚVKY, prostě KURVY, co se tahaj s turistama a cizincema, a radši žili spořádaně jako léta já s bývalým snoubencem, ať už tu napíšete o mně cokoli a uráželi jste mě jakkoli, je jasný, že to kvůli mýmu napadení, jen snaha mě znevážit..

    CLOWNZEPPA je Čech jako poleno, proč mi zasílal fotky nevim, na jeho PLASTICKOU operaci nosu nemám a stejně je Pokojíček zbouranej...

    On do jednoho klubu nechodí, do jednoho už bych neměla já.

    V rezidenci Zahálka RIBJONI BYDLET BUDOU... to budiž sázka, vymyslím o kolik.

    SADY
    SADY --- ---
    REBORNA: xenofobie neni neoduvodnej strach, jak tady mylne placas mezi desitkami dalsich tvych zvastu, to ze neznas pojmy, kterymi sermujes a pritom si je lze jednoduse najit v cestine na wiki, te usvedcuje z toho, ze jsi ruzumu mdleho bez jakekoliv snahy o pochopeni, vysostne presvedcena o svych mylnych pravdach, ktere mimo jine zahrnuji zrejme psychicke potize... navstiv uz prosim toho psychiatra, ulevi se nejen vsem okolo, ale predevsim tobe...

    zde prvni odstavec z wiki o xenofobii, nez tady zas zacnes obhajovat sve bludy:

    "Xenofobie je projev chování, který spočívá v nedůvěře, odporu a nepřátelství ke všemu cizímu. Vedle lidských jedinců je pozorována i u dalších živočichů. Je to forma strachu ze všeho neznámého, především z cizinců a všeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, zemí, náboženství, apod.), resp. všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.)"

    Xenofobie – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Xenofobie
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: jsem Češka, vdaná za otce svých dětí, na byt jsem si vydělala sama - a to, že jsi nemocná, hysterická, xenofobní, a všeobecně velmi neatraktivní osoba, která by opravdu děti mít neměla (protože to by dopadlo v lepším případě sociálkou a v horším kriminálkou), si myslím taky.
    Co tam máš dál?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Jak Ti tedy muzeme pomoct?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    VERSONNENHEIT:

    Bezva, to sedí, to udělali tady mně a JEŠTĚ NAVÍC PROTO, ŽE MĚ DALI ZDROGOVAT A ZNÁSILNIT.

    A ona v tom jede s nima.

    Sergeje tedy udejte.. sejdeme se na bengárně všichni...ale nevim, kdo má čin nejzávažnější... pomluva vs. zdrogování a znásilnění a pak urážení mý osoby skoro celej rok, což se rozšířilo i mezi lidi, co fyzicky potkávám...

    A bezva, za její pomluvu toho Sergeje, co se mě ptal tedy napomenu, jestli ho ještě uvidim, ale asi ne a asi mu jen vadilo, že kvůli nyxu pláču.

    A kvůli nějaký prej ruský kurvě taky.

    Já jsem prej nemocná a magor, co má bydlet v Bohnicích a agresivní hysterka a píča, někdo by šel radši do Red Lightu, mám prej skočit z okna, než abych se rozmnožovala a jsem prej xenofobní rasisitická kráva a já nevim, co vše tu o mě psali....toho bude!!, tak ona je prej bejvalá ruská šlapka.

    A pokud už tu nějakej Sergej je, může si říkat co chce a on to sem ale nepsal.

    Já psala, že von řikal, že ONA PREJ DŘÍV ŠLAPALA... to je asi jako statementy její a TE., co mě ani neznaj, co PREJ NĚKDO ŘÍKAL O MNĚ, TAK JÁ TO NEHLÁSILA - ani a podzim ani v zimě, ani na jaře...

    Ale asi jsem měla!!

    Než to bylo naopak.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *jimi
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,To dáme :) Vejdou se ještě některé další §§§?

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ] - §184
    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ] - §352,§356 "

    Až na to, že ten Segej není na nyxu...

    A to druhý?? Až na to, že ten Ind není negr a ani tu byt asi nemá a po palici jsem ho neflákla...CLOWNZEPPA je co mi posílal svoje fotky, možná jen z jiných důvodů, je Čech, jak poleno.

    Je t o plastický operaci nosu Čecha!! Ne toho, jak vy jste psali o Indovi, ,,NEGRA" - já to jen ZOPAKOVALA PO VÁS.

    A to, že jsem nechtěla rezidenci Zahálka místo Pokojíčku a že tu NECHCEME I JINOU VÝSTAVBU, protože pak se tu nebude dát HNOUT A VŠUDE AUTA SMRADLAVÝ, JE HOLEJ FAKT.

    Viděla jsem ji už 2x a ničím nepraštila.

    A ta část o ribjonech a jak vy jste napsali o Indovi, se kterým jsem tančila, ,,NEGRECH"?

    Tak já nemám potřebu to slovo používat a musím i říst, ŽE ČERNOŠI, I KDYŽ ZÁJEM O MIMINO S NIMI NEMÁM, že TĚCH TU JE DALEKO A NĚKOLIKANÁSOBNĚ MÍŇ, než některých dalších národů.

    ČernochŮ jsem za poslední ROK VIDĚLA VŠEHO VŠUDY TAK MAX 10 A NEMÁM, FAKT NEMÁM POTŘEBU JE URÁŽET.

    To slovo jste psali vy.

    A co se týče výroku o BYTOVCE PRO RIBJIONKY??

    Že tu nějaký a další STAVBY NECHCI?!! Offici a další objekty a rezidenci Zahálka místo Pokojíčku?? a přeplněnou cyklostezku...no tam jsem na žádnou tu Španělku s kočárkem neútočila a objela ji.



    No A KLIDNĚ SI POČKEJTE - AŽ rezidenci Zahálka dostaví, MŮŽETE SI TAM ZAJÍT A PODÍVAT SE, JESTLI TAM NĚJAKÝ PŘISTĚHOVALVCI BUDOU..


    Se můžem vsadit.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Jestli places kvuli temhle vecem, tak to je problem. A ten by se mel resit. Tady (virtualne) se vyresit neda, mas nejakej napad jak to vyresit?
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    REBORNA: to mi neříkej že tyhle věci píšeš za strizliva.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Zitra vyrazim do prirody se svym smartfounem a neco nafotim. ;o) Jinak jsem zjistoval, ze profi fotograf si bere za vyfoceni ofiko fotek v prirode 2000 czk... To bych jeste unesl, ale zkusim to napred sam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam