• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    NYX:

    ARMADA:

    Jako po tom, co sem dala na základě SUBVERSIONina příspěvku a zjevnýho ÚTOKU, kterej Reborně úajně zkazil velkou akci za několik set korun a Vánoce a pak i další akci, kde se Reborna opila, poslala na to REBORNA JÍ OBRÁZEK Renaultu, bez použití invektivy, pak psal CLOWNZEPPA REBORNĚ, že je píča a nějaká vyhulená anorektická trapka pak říkala, když prej potkala REBORNU na ulici: ,, neni to ta píča", aniž by Rebornu vůbec znala ...

    A pak sem po tom všem, na co přišla a po návštěvě policie kvůli údajnýmu rasismu a dvou dnech vysvětlování SUB., že příspěvek byl na dema z nyxu a v reakci na BENNY_ ho a o něčem, co se jí vůbec netýkalo a ne rasisticky mířenej proti ní...

    Pak reborna vesele evidentně před odchodem na akci s nadsázkou napsala, O PÍČE PIČATÝ PIČOVATÝ vypičovaný, CO snad nechá na akci dobrou náladu Reborně, tím že jí tam nepůjde připomínat nyx a znásilnění a nechá jí taky případně klid na tanec a seznamování, tedy SEDĚT DOMA S MIMÍSEM...

    tak jak komu příjde co vtipný... po tom všem tady jen SLOVNÍ SPOJENÁ PÍČA PIČATÁ PIČOVATÁ VYPIČOVANÁ, (co nemá chodit na akci tu středu výjimečně , aby tam zase R. neměla zkaženou náladu, až uvidí SUB., tedy de facto nyx), mně tedy vtipný příjde...

    Ale v ruštině asi vtipný není.

    A na akci v sobotu nešla REBORNA ZA SUB. ŘEŠIT NYX, ale jako by nic SUB. ŠLA ZDRAVIT tančící REBORNU, který dala zablokovat profil...

    ...a tak jí opět připomněla nyxem to znásilnění.. ale zase sem píše nějaký svý dojmy....

    Reborna se SUB. na žádnou akci do Ovy a ani z Ovy jen nechtěla kdyby se to nesatalo, tak by jí tu ani SUB. nemohla nic psát, navážet se do ní a zkreslovat informace a dělat z ní před chlapama tady BLÁZNA.

    Takže proč asi reborna je vlastně naštvaná.... jak se zdá, SUB. ji nezajímá a REBORNY PROFIL vůbec SUBVERSION NEZAJÍMÁ TAKY.

    Ne že R. by e zajímala a obtěžovala SUB., ale je to A BYLO V TÝHLE DISKUSI OD ZAČÁTKU NAOPAK!

    díky.







    _BENNY
    _BENNY --- ---
    AVATAR: neni nic starsiho nez vcerejsi psychoza s hystakem
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    NYX:

    [ RRELOADED @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]


    *monTovat se do všeho...

    Oni maj na to psytrancaři a to i ruský nádhery asi PATENT, monTovat se do všeho, dělat arbitery celýho vesmíru a ve svý možná UBOHOSTI MACHROVAT, jak jako můžou někomu zařídit bana.

    Myslim že už příspěvek o píče pičatý, co nemá ten večer tu středu radši chodit na akci a bejt výjimečně doma s mimísem, a ne tam nyxem REBORNĚ KAZIT NÁLADU nebo seznamování, by každý bez jazykový bariéry vnímal jako příspěvek vtipný a smírčí, ne tak SUBVERSION, co na základě toho potvrdila ban do celýho systému.

    Ale to SUB. nechápe.


    Jak by mohla.


    ARMADA
    ARMADA --- ---
    RRELOADED: není to ani vtipné, ani smírčí
    asi nevím, v jakém vesmíru by to někdo za vtipné považoval
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    A dál?
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    RRELOADED:

    *monTovat se do všeho...

    Oni maj na to psytrancaři a to i ruský nádhery asi PATENT, monTovat se do všeho, dělat arbitery celýho vesmíru a ve svý možná UBOHOSTI MACHROVAT, jak jako můžou někomu zařídit bana.

    Myslim že už příspěvek o píče pičatý, co nemá ten večer tu středu radši chodit na akci a bejt výjimečně doma s mimísem, a ne tam nyxem REBORNĚ KAZIT NÁLADU nebo seznamování, by každý bez jazykový bariéry vnímal jako vtipný a smírčí, ne tak SUBVERSION, co na základě toho potvrdila ban do celýho systému.

    Ale to SUB. nechápe.


    Jak by mohla.

    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    RRELOADED:
    ARMADA:

    To tu psala, že je zdravá..a nějaký látky jsou z těla za 48 h a když si nejdřív nevzpomněla a pak nebyla tim píchnutím jistá a ptala se sestry do mluvítka, zda se dá zjisit, zda měla nebo neměla (s tím mladíkem) pohlavní styk a není náhodou oplodněná, a sestra, co asi není jasnovidec a nepochopila, že jde Reborna do Motola a mluví na ni ohledně znásilnění, jí řekla, že prej ne, že se to zjisit nedá, protože odpovídala jen na tu druhou část otázky...

    ..ne na to, jak se dá potvrdit sex, ale na tu část otázky, zda z ultrazvuku hned zjistí, zda je Reborna s tím mladíkem těhotná (, když už byla okradená o všechny peníze a ztratila i během napadení nebo toho sexu šperky, zda si má ještě snoubencem vystěhovaná a o byt tátou okradená a toho času nepracující po konci v tý provizorní práci a hledáním ty vysněný v oporu, co pak vloni měla, tohom času a nyní opět nemajetná znásilněná reborna kupovat prášek za 600,-), takže ji sestra ani nevyšetřila a poslala prej pro jistou do lékárny, tak asi ji to nenapadlo, že by vůbec v krvi něco měla..psala tu přeci pak jen aby holky varovala a ještě nic moc jistě netuše, nedůvěřivě, že se jí to píchnutí sice asi nezdálo, ale že ta jehla by se přeci zlomila..takže to vůbec netušila nebo si nebyla úplně jistá, zda a jaký dorgy měla a ani nevěděla o existenci těch drog v takový formě a týhle možnosti, že se jako někdo v davu přitočí - běžně si ženy hlídaj na párty a na rande před drogami drinky a ne při tanci v menším davu a ještě k ránu zadky nebo stehna před injekcema od lidí, co tančí za nimi!!

    Tak tady byly teorie o tom, že pokud by chtěl někdo z psytrancu sex s náhodnou účastnicí, že by ji pozval na extázi..

    ..tak pokud by snad nebylo motivem dementů z nyxu, aby ten jejich kumpán udělal reborně nechtěný přívažek a z ní samoživitelku...

    ....ale že když psala, že už by se jako ráda seznámila a sex, a tím asi chtěla říct de facto jak psala to, že se sice seznamuje, ale že byl

    ...a v té době pořád sama a otevřená případnému návratu jejiho milovaného bývalého snoubence....


    Tak pokud by ji snad chtěl někdo dopřát sex nebo nějaký drogový zážitek a sex, tak takto se to asi v dobrym nedělá.

    Takže prostě zločin, bezohlednej a zcela záměrnej a to na akci lidí, mezi který reborna taky jezdila ráda a jen po rozchodu se opila, ale ne tak, aby o sobě nevěděla...

    Takže vědomí, že to bylo plánovaný jen kvůli několika příspěvkům v diskusi a ještě lidmi, co působili dobře a jako hodní celej rok, muselo být strašným a devastujícím šokem, ale v podstatě i úlevou, že tohle se asi úplně běžně takto neděje.... a nemusí se ženy obávat a zcela nevytahovat paty z baráku...

    Jestli bylo účelem zastrašení účastnic všech těchto akcí, aby nikam nejezdili a jen sděli doma a radši ani do klubů s konzumací alkoholu nechodili, což pak musela víc Reborna, jestli zastrašit, to pochybuju, vzhledem k pachateli, co asi na těch akcích by ženské osazenstvo ocenil a ne zastrašoval, aby tam žádná nejela...

    A REBORNA TU ZATÍM NEŠLA DO AUDITKA SVLEČENÝCH VAROVAT PŘED GRÁZLEM Z NYXU.... jen asi nechtěla, aby tu na ni konkrtétní lidi reagovali, tak se s nimi jen neutrál bavila...


    A příspěvky SUB. jí byly už volný, ale celá ta věc tady není a už nikdy nemůže být, to je jasný.

    Ale není nutný blokovat jí profil.-.- řešením by bylo nepustit do diskuse, kde asi sama nechtěla být.

    A pak by šla do jiných a kdyby ji tam někdo odsud pronásledoval nebo obtěžoval, mohla to pak hlásit ona.

    Ale SUB. se pletla do všeho.

    Ony maj na to psytrancaři a to i ruský nádhery asi PATENT, monovat se do všeho, dělat arbitery celýho vesmíru a ve svý možná UBOHOSTI MACHROVAT, jak jako můžou někomu zařídit bana.

    A to místo aby si toho člověka dali do IGNORE nebo sem spíš za ním do diskuse o seznamování a pro nesezdané a pokud možnos nemimísové, NELEZLY.

    A nepsaly mu už blbý narážky, na cokoli, kor po svinstvu, co se tu stalo.

    Nechat tomu člověku po návratu z policie kam šel řešit kraviny o údajnym rasismu dvě reakce, nereagovat a pak by to vyšumělo a ani Reborna by už na SUB. nereagovala. Zřejmě nikdy..,.ani osobně ani tady...

    Myslim že příspěvek o píše pičatý, co nemá ten večer radši chodit na akci nyxem REBORNĚ KAZIT NÁLADU nebo seznamování, by každý bez jazykový bariéry vnímal jako vtipný a smírčí, ne tak SUBVERSION, co na základě toho potvrdila ban do celýho systému.

    Ale to SUB. nechápe.


    Jak by mohla.


    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja jen aby nezapadl ten puvodni post...

    REBORNA --- --- 19:12:16 22.4.20191 odpověď
    MAKROUSEK: Neni mi úplně jasný, co máte proti párty a tomu, že se chtěj lidi pobavit. Popít a tancovat.

    O drogami indukované psychóze jsme tu psali o jiný holce, a to jako reakci na skoky labilek z okna po rozchodu, ne o mně.
    Navíc tu holku jsem moc neznala, jen to byla kdysi moje sousedka ze stejný lokality a já si ji tedy předtím pamatuju jako chytrou a normální veselou holku, jak jezdí na inlajnech po sídlišti, chodí do školy a je úplně v pohodě.
    To jí bylo asi 16/17/18 a bavily jsme se jen 3 x...pak jsem se s ní bohužel léta nevídala, jen málokdy a vůbec jsme se spolu nebavily...ale ti, co tvrdí, že byla blázen i před užitím drog, ji znali od 19, tak nevím. Ale myslim si o tom svoje, jen kvůli storkám o tom, jak skončili lidi, co byli předtím zcela normální po drogách na psychiatrii a léta se léčili. Vím o případech z Prahy i severních Čech, kde mám známý - vše nezávisle na sobě, asi 10 případů a všichni blázni nebo labilky od narození jistě nebyli - to je statisticky téměř nemožné.

    U mně to byly dívný stavy na litru vína teď po rozchodu s bývalým snoubencem, že místo abych tančila na stole a koketovala s kámoši, což prej holky dělaj, jsem byla nasraná a nadávala na záchodě, že jsem se měla vdávat nebo měla xenofobní kecy.

    Když dá nějaká, co už je narozdíl ode mě maminka, děti k příbuzným a jede se se svým partnerem nebo manželem pobavit, jako jsme my jezdili s bývalým snoubencem, trochu se tam opije a tancuje, na tom já neshledávám nic špatnýho.

    Já žádný drogy neužívám a že mi je někdo někam hodí se až tak nebojím, mám zásadu, že od nikoho cizího nic nepiju - spíš proto, že nechci chytit opar.

    Ale tuto zásadu jsem porušila, napila se něčeho cizího a skončilo to tedy značnou opilostí, zcela bez psychotickejch znaků, spíš totální nemohoucností a tím, že mě nějakej mladík, o kterým jsem si myslela, že mi pomáhá, že mě je někam uklidí a dá spát, místo k ohni nebo do chatky dal spát do lesa 7 m od stage, kde mě mohl někdo potom, co odešel, znásilnit nebo to mohl předtím udělat on.

    Když jsem se probudila, moje taštička, kterou jsem měla kolem pasu, ležela opodál, kolem vyházený věci z peněženky a všechny prachy na celej víkend a na cestu zpět domů pryč.

    Co si tedy jako pamatuju je, jak mě vede a já mu visim kolem náručí, pak jak spim na zádech, pak jak sklánim hlavu na stranu a zvracim do vlastních vlasů, přičemž on mě objímá a zahřívá.
    Když jsem se pozvracela, tak myslim odešel :/

    Pak si pamatuju, jak se probouzím, takže krom toho, kdy jsem spala, si pamatuju všechno.
    To mě vedlo k závěru, že tedy asi postinor pro znásilněné nebude potřeba - ale když jsme s prvním přítelem, se kterým jsem chodila jen dva roky, použili kondom Primeros, což je shit, co se trhá, alespoň vím, že nějakej postinor existuje a že bych ho asi měla tedy na párty pro případ znásilnění v opilosti vozit.


    Už jsem byla párkrát opilá na půl litru vína a pár panákách a vždycky jsem si tedy pamatovala vše.

    Nepamatuju si žádnej sex, tedy jako soulož, tak tedy doufám, že k ní nedošlo.
    Že by asi jako musel mít hodně malej penis, abych to necejtila.

    A že když jsem cejtila, jak zvracim, tak bych asi cítila i že mě souloží.

    Každopádně témeř všichni kolem na tý párty byli tak mladý a hezký, že tedy ani nevim, jestli by mi vadilo, kdyby k něčemu došlo.
    Už jsem 7 měsíců sama a sice bych nesouhlasila, ale všichni byli fakt mladý a hezký měli bychom pěkný a zatím ještě zdravý miminko.

    Navíc jsem na matku po telefonu hystericky křičela, po tom, co odešel bývalý snoubenec, že si teď budu muset jít pořídit dítě s prvním bezdomovcem. Že musím okamžitě otěhotnět!

    A takhle bych ho měla z jedním z těch peknejch cca o 10 let mladších pěknejch kluků, co se na tý párty pohybovali, což by bylo jistě lepší.

    Pokud by to byla to čórka, co mi, když jsem spala, vyndala všechny prachy z taštičky, tak to by mě nasralo, protože pak by to dítě mělo geneticky sklony ke krádežím a k okrádání žen, se kterými předtím souloží. To by skončilo v diagnosťáku asi.

    Byl tam tedy jeden docela tlustej a to by mi vadilo, že by to dítě tedy pak muselo držet dietu! Ale jako obličej neměl špatnej...jako co bych jakožto stará osoba chtěla, že.

    Na párty neshledávám nic špatnýho. Jezdím spoustu let a doteď s mi nic nestalo.
    Jen kdysi mi z beden v hale zmizela kabelka - to stálo tedy matku výměnu zámku...a teď po 10 letech 700,- z taštičky, co jsem měla kolem pasu.

    K souloži zřejmě nedošlo, což může bejt v mym případě i škoda, protože mi fakt tikaj biologický hodiny, poslední vlak ujíždí a z otisků a genetickejch testů by šlo dohledat a usvědčit toho tatínka a dal by mi alimenty, já bych ho kvůli nim nechtěla dostat na 10 let do kriminálu, aby mohl vydělávat a byli bychom šťastná rodina.


    Každopádně teď jsem byla okradená a jak mi někdo z pasu sundavá pásko kabelku jsem ani necítila, tak pro příště tedy raději zakoupím tento produkt proti znásilnění a jedeme dál.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    já hlavně poradím kamarádce, aby si případně došla na toxikologický rozbor, co to má v krvi za svinstvo
    a u toho jako vedlejšák žloutenku a základní sadu pohlavních chorob

    což inženýrka R také jistě udělala, protože je zodpovědná, když už chce miminko
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    ARMADA:

    No ono z toho je poučení globálně leda tak to, nikam nedávat fotky a když REBORNA měla malou rozmazanou a jen fotku s foťákem před obličejem..

    Tam byla poznámka TE., kterou psala REBORNĚ, jak TE. konkrétně kdo galantně nabízí nebo nenabízí drogy, poznámka dost mimo mísu, neglobální a v podstatě vůči ostatním ženám z nyxu, co by mohli sem dát fotky a taky jet na akci, SOBECKÁ... koho zajímá TE. a kdo jí jak nabízí drogy....

    Ale REBORNA tu fotky s obličejem tehdy ani neměla a jen tu znala pár lidí od vidění a někoho měla ráda, tak proč by jí ubližoval a to když ani nevěděl, jak chudák po zmizení jejího bývalýho snoubence z bydlením a tak seznamováním, co právě tehdy zahájila, chudák dopadla.....

    tak spíš poučení by bylo, žádný servery nemít a nikam nic nepsat - a to nikdo...

    Ale jak mohla REBORNA, co zažila s jedním svým partnerem, se kterým byla, se kterým byla 3 roky a dle toho, co psala i kdysi na párty, kde bylo 40 tis. lidí, pak po pár letech po dokončení studia na dalších a pak i na velkých zahraničních a na jedný před vztahem s bývalým snoubencem i v zahraničí sama a ještě jí tam jak psala všichni pomohli, i organizátor a nic se jí 15 let nestalo,

    jak mohla v CA 35 letech NA STARÝ KOLENA REBORNA TUŠIT,

    ŽE KDYŽ POJEDE MINULÝ JARO NA RELATIVNĚ MALOU AKCI DO KEMPU K RYBYNÍKU MEZI PÁR VIDLÁKŮ V HOLINÁCH, z nichž ještě 90 % ráno, jak psala, už spalo v chatkách....

    ...a pak pár cizinců, co tam měli holky.... a mezi pár puberťáků a jen několik Pražáků, co si spíš hleděli hraní...

    ...jak mohla tušit, že když dá jen účast na tý akci a zkusí sehnat přes známý odvoz, aby chudák po rozchodu se skoromanželem a už sama v drahym bydlení, nemusela JEN DRAHYM SPOJEM NEBO STOPEM, ale pak stejně jede ani při stopování se jí nic nestane...


    jak mohla v CA 35 letech NA STARÝ KOLENA REBORNA po všech těch 40 tisicových nebo zahraničních nebo jiných supr trupr akcích, kde byla nejen s přítelem, ale i občas sama, TUŠIT,

    ŽE KDYŽ POJEDE MINULÝ JARO NA RELATIVNĚ MALOU AKCI DO KEMPU K RYBYNÍKU MEZI PÁR VIDLÁKŮ V HOLINÁCH, že ji tam pak někdo prakticky pře rozedněním a už z poměrně malýho hloučku bude nahánět s injekcí a pak se jí snažit asi jen tak pro srandu králíkům udělat dítě...

    ..to nevymyslíš.. tedy pár ID z nyxu jo, ale tohle by fakt asi ani bežnýho inženýra, jako je Reborna, když jede někam stanovat, na starý kolena asi i po létech bezpečí a pohody, NENAPADLO, ANI VE SNU!

    A tohle tady pak - s tou práci novou, o kterou přišla, když se sebrala z toho rozchodu a psala tu o seznamce a s tim mrtvym morčetem...

    a že se po ní ještě bude vozit nějaký ruská nádhera ze scény. CO JE STEJNĚ ZADANÁ (A NIKDO TU v týhle diskusi NA NI ani na její fotky mimíse při svym seznamování asi neni stejně ZVĚDAVEJ TUDÍŽ O NIC VÍC NEŽ NA REBORNU) a dá jí jen tak zablokovat celej profil a poštu?!

    FAKT NEMÁM SLOV.








    ARMADA
    ARMADA --- ---
    RRELOADED: jo tak. a tohle ti stačí k tomu, abys tvrdila, že za to drogové spiknutí mohou nyxáci. hmm.. zajímavé, zajímavé
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    RRELOADED: opravdu to stačí poslat jednou
    děkuji pěkně, přečteno, ponaučení z toho mám
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    ARMADA:
    RRELOADED:

    A abys věděl, Reborna není tak blbá, aby sem dala svou nahou fotku s obličejem, aby ji pak mohl někdo zesměšňovat a tak si myslela, že je relativně v bezpečí a cítila se na nyxu s ikonou zřejmě bezpečněji, než na seznamce...


    Měla tu předtím rozmazanou starší ikonku usmívajícího se obličeje a těžko rozpoznatelnou, i když v reálu smutná pořád z rozchodu a tý situace s bydlením....


    ..no a její fotka, ta sexy, k níž jí tu vyprovokovali, byla s foťákem před obličejem... takže docela chytře a bezpečně. Vyzývavá, ale oblečená a s možností zaslání verze s obličejem pak do pošty někomu, koho by oslovila nebo spíš než zaslání fotek, spíše pak s možností praktické ukázky v reálu až pak, po osobním setkání a randění.. ale na to už tu ze strachu z prakticky z kohokoli z nyxu, nebo z důvodu celý týhle diskuse a ještě pak kvůli blokaci profilu bohužel pro toho jejího případného vyvoleného, už nedojde...

    Protože někdo sobeckej a zrůdnej a v podstatě i hloupě velký trable nejen způsobený Reborně, ale i jeho velký trable a potíže jeho vlastní riskující, měl ZŘEJMĚ jiný plány, jak s touto ,,informací" tedy reborny fotkou, její možností svobodnýho bezpečnýho psaní na nyx a svobodnýho bezpečnýho ježdění stanovat a tancovat na párty, i s Rebornou samotnou a jejím následným životem, ve svym zrůdnym sobectví, bezohlednosti a idiocii , NALOŽÍ.

    ...jak a proč se pak někdo dostal ke starším fotkám, co sem kdysi nahodila, když tam už ani historie vyhledávání v těch diskusích nesahá a proč to sem pak bez souhlasu jejího s tím znovu nahazoval, i když tu byla anonymní a proč jí kdo drze lezl ještě k poště nebo datům na úplně jinej starej server, těžko říct...

    ...to bude asi další důvod pak jejího zhroucení, když na to přišla o co jde a proč a co vlastně kdo udělal a hrabal se v jejím soukromí a pak i smrti jejího zvířete, tak tipuju...

    ...takže pak zjistit to, že tu někdo to její znásilnění naplánoval a tady, to byl asi trochu ,,ŠOČEK" .. tedy spíš myslim, že mohlo bejt po ní!!

    A neni dobrý, aby se to dělo dál a třeba mladším... že bude korona a zákaz vycházení a zákaz akcí, kde by se to mohlo snadno opakovat a i dít zase dalším, asi REBORNA po svym zhroucení a smrti morčete,, když na to na jaře evidntně už přišla, ještě netušila a tak blbá chtěla udělat dobrý skutek a řešit to spíš než pro sebe, když řešila jen napadení profilu, řešit to spíš nějak smírčím způsobem a jen prakticky, aby se to náhodou nestalo znova jí nebo ostatním..

    A teď má bana ona. A ne ty svině. Asi NYX, no.

    Měla si hledět svýho, zločince nechat v ignore a neřešit, to těžko říct.

    ARMADA
    ARMADA --- ---
    RRELOADED: tak nevidím nic blbého na tom, když sem někdo dá (polo)nahou fotku. tuším SITH psal, že alespoň při seznamování obě strany ví, co mohou čekat :)

    ale děkuji, krátká verze stačila
    sice nevidím spojitost mezi nyxem, tvým opitím se na akci, "píchnutím" a rozeplou podprsenkou

    možná mi nějaký ten střípek vedoucí od A k B prostě chybí
    ale i tak mi to stačilo, děkuji pěkně

    teda..kamarádce stačilo..pochopitelně
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Pink Panther - Inspector Clouseau Theme
    https://www.youtube.com/watch?v=JOs2jnB6fDo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    RRELOADED: díky
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    KULA: Nemáš nic na práci?! Hleď si svýho.
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    ARMADA:

    Objeví na základě někoho a dalších ID tuhle diskusi..

    ..v poště třeba taktně odmítne jednoho nápadníka z této diskuse a kterýho zná matně od vidění z nějakých párty z jedný ze 4 scén, kam chodí/jezdí, kterej jí psal do pošty a poslal fotky, doporučí mu nekouřit a popřeje hodně štěstí se seznamováním..jak tu psala Reborna...

    Objeví pak na základě toho znovu a povídá si s ním a dalšími...


    Napíše třeba sem, že se seznamuje a že Tinder asi nebude podle varování vončo... pak napíše známýmu známých, co jí tu něco napíše, stručně, proč je sama a jak se to blbě semlelo, za několika nedorozumění, kyž si jí snoubenec zablokoval a řešil s ní rozchod po mailu a to i její otec, co jí dlužil peníze z prodeje bytu, co chtěla aby mohla jít zachraňovat vztah se svou možná životní láskou nebo se jen odstěhovat do jinýho bytu, když ji muž opistil a jinej, tedy její byt, kam by mohola jít už byl tesně před tím jejím otcem prodanej, takže nedorozumění a ještě třeba s bytem, kvůli čemuž ji otec místo vydání peněz posílal za nějakými odborníky, jak tu napsala a když na to reagovaly nějaký ženštiny sarkasticky, že asi Reborně něco je, tak Reborna vtipně zereagovala, že to jo, že by potřebovala odborníka na hlavu, tedy KADEŘNÍKA, aby jí nabarvil pár šedivých vlasů, co jí kvůli tomu všemu na hlavě vyrašily, pak píše o seznamce, pak zareaguje na blbý poznámky a nějaký dojmy od ostatních ID, vysvětlí a dále ignoruje...

    ...usměrnila tu i ty, co do toho zatahovali i narážky na jejich labilní expřítelkyně a jednu slečnu a pak se vrátila co si tak pamatuju k tématu seznamování..


    ALE PRAKTICKY:

    BĚHEM TÉTO KONVERZACE, KDE SE JÍ JEDEN UŽIVATEL, CO JÍ OD VIDĚNÍ ZNAL, SNAŽIL I ROZVESELIT A ONA HO JEN ODMÍTLA A CHTĚLA MU POMOCT, SE JÍ ZASTANE...

    TAK ODVĚTÍ, ŽE JE JÍ TO LÍTO, ALE ŽE MLŽE JEZDIT NE JEN NA SCÉNU JEJÍ A RESPOKTIVE I JEJÍHO BÝVALÝHO SNOUBENCE, ALE ŽE PŘECI JEZDÍ I NA DALŠÍ.

    DÁ SEM SVOU FOTKU, NE NAHOU, ALE POMĚRNĚ SEXY, A TO JEN TAK, TEBO KVŮLI SVÉMU PŘÍPADNÉMU DALŠÍMI SEZNAMOVÁNÍ, KDYBY HO NECHTĚLA ŘEŠIT JEN NA SEZNAMCE, ALE ČASEM ZKUSIT OCLOVIT NĚJAKÝ MUŽE I TADY.



    PAK SE V UDÁLOSTI NA NYXU PŘIHLÁSÍ K ÚČASTI...

    Zažádá o pomoc s odvozem, z čehož je jasný, že jede sama... ale obvykle ji na akci maj lidi asi rádi jako měli před jejím rozchodem REBORNU A TO I LÉTA PŘED TÍM.... tak tom tam napíše,

    DOJEDE DO KEMPU, POSTAVÍ SI STAN...


    Dá si víno a tancuje...

    Pak k ránu, když už je tam asi tak jen 50 lidí a to povětšinou páry, jak psala Reborna, si dá trochu alkoholu na zahřátí a trochu se opije..... náhle ucití ze zadu slabý píchnutí... pak jí mladík líbá a ona na něm visí.



    NO A NAJEDNOU SE PROBUDÍ POZDĚJI NA KRAJI LESA POZVRACENÁ S VYHRNUTYM TRIKEM A ROZEPNUTOU PODPRSENKOU, vůbec netuší, co a proč a s kym se stalo, napíše pro bezpečnost bývalýmu snoubenci a zavoá mamince, protože je daleko od domova a má strach a že ji někdo pak okradl z taštičky, co ji z opasku sundal pachatel, o všechny peníze, co potřebuje na jídlo a cestu zpět do Prahy A NORMÁLNĚ SI VZPOMENE PAK POSTUPNĚ NA SKORO VŠECHNO..

    ...A TO JAK BYLA ZNÁSILNĚNÁ.

    to by ji až tak asi netrápilo, ale spíš zda by tam nedorazi někdo další, i dkyž mladíka a na co se jí ptal a na sexc by si vzpomněla, takže by jí to, že k něčekmu došlo a to pokud s jedním a tímto, by ji nevadilo, kdyby byla single, i když sex nechtěla, protože měla prokazatelně na seznamce kontakt s mladíkem, ,,CO BY JÍ TO RÁD UDĚLAL, KDYBY MĚLA ZÁJEM, takže by ji asi ,,těžko tak svběla", jak tu psali, aby šla s nějakým technařem sama od sebe mít nezávazný sex do lesa, pokud by nebyla pod vlivem alkoholu, ale to ani to ne,

    protože VŠICHNI VÍ, že Reborna se svým snoubencem pila a to i pak sama a byla na několika párty a stejěně i přesto že opilá toho času žádný sex s nikým z akcí neměla a UŽ VŮBEC NE TAK DALEKO OD SVÉHO DOMOVA, KDE BY UŽ EVIDENTNĚ NEBYLO MOŽNO VE VZTAHU S DANÝM MLADÍKEM PAK V PRAZE POKRAČOVAT A OPAKOVAT TO NEBO SE VZÍT A MÍT MIMÍSE A BYDLET SPOLU!!

    takže by ji asi ,,těžko tak svrběla", jak tu psali, aby šla s nějakým technařem sama od sebe mít nezávazný sex do lesa, pokud by nebyla pod vlivem DROG, co jí někdo lehce opilé v nestřeženém okamžiku v davu zezadu píchnul !! a ty si fakt sama nevzala ani nemohla, všichni ví, i její maminka i její bývalý snoubenec, co s ní roky žil, JAK TU PSALA, že REBORNA ŽÁDNÝ DORGY NEBERE, natož pak nějaká psychedelika jako ketamin, GABu a podobně, a to i proto, že ji před tím naopak JEJÍ PŘÁTELÉ A TĚCH MĚLA REBORNY KDYSI TOLIK , že si to ubohoučká SUB. ani SNOWWHITE ani neumí představit, tito její hodní přátelé ze scény před tím naopak VAROVALI, aby to nebrala a rozhodně by je nenapadlo ji napadt nebo znásilňovat...

    To totiž přátelé, nebo NĚKDO, KDO CHCE MÍT TITUL a taxonomický zařazení jako: ČLOVĚK A MUŽ a pohybovat se v lidský společnosti na svobodě, rozhodně nedělá!!

    A Reborně podle mě spíš vadilo, jak jí tu ti, co to domluvili, pak pronásledovali, aniž by věděla, že šlo o ně...a že přišla o práci a že když na vše přišla se zhroutila a odneslo to úplně nevinný zvíře, co jí když jak ubrečená troska seděla po napadení a zneužití jejího profilu celý noce hladová nad nyxem a nevěděla si radi, co má dělat, POŠLO.

    A Reborna asi nechtěla tehdy na akci tahat policii, když si nějak zatím přesně na nic nepamatovala, co s vlastně stalo a rozpomněla se až později a jen sem něco dala na nyx jen tak, ne že by chtěla znát pachatele... Ale teď už asi chtěla vědět, PROČ, proč vlastně a kdo přesně s ní v lese byl...a hlavně důvod, proč zrovna jí a to jen teprve na základě asi 5 příspěvků známýmu jejího bývaolýho snoubence, kterej už ani nebyla toho času několik měsíců on line na nyxu, proč by jí tedy někdo úplně cizí, kdo ji ani jaká jinak a ne jen po rozchodu je, NEZNÁ, PRO BOHA NĚCO TAK STRAŠNÝHO UDĚLAL.

    ..a ještě měl žaludek jí sem dál něco psát a tak když ona regaovala a už to bylo vyřešený - jak s dojmy o její psychice od úplně cizího člověka, tak tedy s bytem, kvůli kterýmu se řešila její psychika, což popsala, a chtěla se jasně vrátit k seznamování a psala JASNĚ TOMU UŽIVATELI:

    Tak už toho nech a aby na ni v tý věci ostatní už nereagovali...

    Tak stejně reagovali a psali jí tu blbosti a provokovali k reakcím, nejen kazili vztahy s dalšími známými nebo lidmi, k nimž byla předtím neutrál... nebo okolím z akcí na 4 hudebních scénách a nebo i někým z kol, kdo je na nyxu,...A NE FAKT TÍM NEMYSLÍM SUBVERSION, ANI ŽE BY SE NA KOLECH CHTĚLA REBORNA SEZNÁMIT A MÍT DÍTĚ SE SUBVERSION iným mimísem!!

    ...ALE HLAVNĚ PAK KAZILI I PŘÍPADNÝ SEZNAMOVÁNÍ ....

    Třeba si totiž Reborna myslí, že i když p tom, co přišla o snoubence, se kterým léta bydlela a o byt a že i když jí nějaký kreténi, svině a grázl z nyxu dali najít, zdrogovat a nějaký hovado ji na párty znásilnilo, A ŽE SE JAKO TEĎ VÍ, ŽE REBORNA MĚLA SOULOŽ V LESE S NĚJAKÝM MLADÝM pravděpodobně TECHNAŘEM...

    ....ať už chtěnou nebo EVIDENTĚ VŮBEC JI NETUŠÍCE A NECHTĚNOU....

    Třeba si totiž Reborna myslí, že to NEMUSÍ NUTNĚ ZNAMENAT, ŽE BY SE S NÍ UŽ JAKO KVŮLI TOMU NECHTĚL NĚJAKEJ MLÁDENEC Z NYXU KVŮLI TOMU UŽ SEZNÁMIT...

    a MÁ POCIT, ŽE BY TU PROFIL MĚLA MÍT, I POŠTU I MOŽNOST SE SEZNÁMIT, a že by spíš měli jít nějaký zmrdi a idioti do kriminálu, nebo jí dát alespoň bana do týhle diskuse a než se to vyřeší UŽ POKOJ!!

    a TO prosim pěkně i SUBVERSION a ne jí sem jako předtím něco psát a mít na ni blbý narážky a nebo jí ještě drze dát banovat ne jen diskusi, ale celej PRIOFIL...

    NOHLA SE JASNĚ VYJÁDŘIT, že má zálusk, ta ruská nádhera, ji kvůli svý existenci a vztahovačnosti, když to Reborna ji evidentně nechce jen na akci ani tady v diskusi už vidět ani znát, zařizovat bana ne do diskuse, ale na celej Reborny profil a její přístup k akcím, známým, pozvánkám od nich a svým datům a k poště, ne?!


    Tak výše máš pro kámošku návod.





    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ARMADA: Ja uz sex nemel tak doouho, ze by se mi to taky hodilo. A jeste bych usetril za drogy! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam