• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    SIBILLE: No, uz si par krat robil srandu, ze si pre mna pride, takze by sa to asi vyriesilo :) Kazdopadne to ma celkom zaujimavy spad uz teraz. Nejak sme sa dostali k mojej nevyriesenej minulosti, prebrali ju zo vsetkych stran a mna to nakoplo to konecne uzavriet. Takze aj ked z toho nahodou nic nebude, nejake plus uz to ma :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SHARKIE: Ale to by mohlo mít pak takový nádech dobrodružství! :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    SHARKIE: Tak sme dohodli dalsi termin, aj s vyletom do lesa. Kazdym dnom cakam uplny zakaz vychadzania :D
    AREX
    AREX --- ---
    Ahoj všem. Našel by se tu někdo kdo by se chtěl soukromě pobavit o svých problémech na seznamkách? Co jste zažili, s čím máte problémy. Piště kdyžtak do zprávy. Nejsem žádný creep, jen mě to upřímně zajímá.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: Jinak nikdo by se na mě nesápal, bez mého svolení a blbý kafe si můžu dovolit koupit dvakrát, to mě taky neubude (samozřejmě bych čuměla, ale což už)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: Lepší něco než nic, nebo nic než něco? :)) taková spíš řečnická otázka, ale občas to dost ulehčí život v rozhodování:)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    TRAILER: Myslím že vím, proč se ptáš, ale netuším.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Zase je to lepsi, nez kdyby se na tebe nekdo sapal, nebo za sebe nechal platit. ;o)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    ROLAND: Je to Ruska, nebo Ukrajinka?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: To si právě nejsem jistý.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: já myslím ,že chceš. a chceš ji tvrdě opíchat a na nic se neptat. nejspíš už bude zvyklá.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SHARKIE: Řekl bych že je teď problém ten Covid. Také váznu s jednou ruskou. Ale i tak si nejsem jist jestli se s ní chci sejít.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    FIYAH: spíš smůla na kvalitu (můj názor) :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    ARMADA: no jestli to nedela ta internetova kvantita. Asi to chce trochu te predstavy, ze za id se skryva lidska bytost, kteta taky potrebuje vedet, ze JE dulezita.. Slibem nezarmoutis, vis jak. ..
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    nevím, ale nechtělo by se mi ven s někým, kdo se neumí ani omluvit. možná jsem jen staromódní :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    A nam padol uz treti termin na kafe. Plus trochu ustava online konverzacia a asi mi to ani moc nevadi.

    Nabuduce to chce rozbehnut poriadne hned od zaciatku :)
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    ..inu, gentleman :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Report mého seznamování: Samý keci v kleci, a v den D najednou není čas, něco mu do toho skočilo, spadl asteroid na střechu a podobně..

    No tak budto to prostě ještě nemá být, nebo mám nějakou přitahavou na samý vytížený lidi, co si zvedaj ego tím, že pozorují, jak je někdo někde čeká a oni jsou děsně vytížený a ani nemaj tu slušnost napsat: Nestíhám, nečekej.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Report vztahu ze seznamky. Tak vztah z toho neni, ale mam novou kamosku, pote co si me odebrala byvalka z pratel na FB. Tak si pisem o vsem moznym a ja jsem se rozhodl, ze eDarling docasne opustim. Vlastne jsem asi nasel to co jsem prozatim hledal. ;o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Je vidět že ženský při pohledu na něj zanechávají vlhkou stopu, tak to možná vysvětluje proč mu ten tinder vyšel na první dobrou.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SIBILLE: nooooooooooooooooooooooooooo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam