• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    D1RABBIT: Máme to chápat tak, že už nebudeš dávat fotky do svečených mužů? :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    D1RABBIT: Me to bavi takhle ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    D1RABBIT: Tak gratuluji ;o) U me hlasim, ze se chystame na vylet po Praze, vyklad historie a RUM v placatce included ;o)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    lol :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ARMADA: For realz?
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    nezmizla
    použila jiný nick a sabotuje jinou diskuzi :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    VYHULENY_UFO: Zmizla nasa hviezdicka :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    DAPHNEE: Buď bez obav, tohle nemůže dopadnout špatně, protože anál dělají rádi všichni...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jenom +94 ?
    co se stalo?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    FIYAH: To já raději klasika motérky na práci. A džíny na práci tak nějak venku nebo klasické nošení po ulici a tůry. I když někteří rockeři a metalisti si uměli to džínové oblečení pěkně vyzdobit.
    Jako vyučený truhlář a k tomu trocha zámečničiny, tak tu fermež, laky, lepidla ty montérky díky volnosti zvládnou lépe než džíny.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Pro me jsou dziny tim, cim byly vytvoreny, tedy pracovni obleceni.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: V podstate souhlasim. Dneska uz se dziny a blejzr berou jako normalni slusny obleceni, pokud teda mas Levi's 501. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ARMADA: Podivam se na to, az to zas budou hrat. ;o)
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    Luxusní jsou Dopisy ženě, kterou nemilujeme. Je z prostředí internetových seznamek. Vtipné a aktuální :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PSYCHO: Na těch jsem bohužel nikdy nebyl, já nějak skoro do divadla nechodím samotného mě to nebaví. A myslím že jednoho z herců jsem potkával na ČVUT. Jako i kdybych měl džíny, tak do divadla bych si je nevzal. Ani nevím kdy jsem naposledy v divadle byl. V kině asi tak na Strážcích Galaxie 2? v tom tzv 4D? A řádně vyklepaný, vyfoukaný odešel. :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Pracuju v IT, dziny jsou soucast myho obleku :D

    Jakoze saka/blazery a kosile nosim bezne, ale k dzinam. Mam samozrejme nekolik full obleku, ale do divadla mi to prijde az moc, pokud to teda vazne neni do Narodniho nebo nekam na operu/balet.

    ROLAND: Je spousta inscenaci a divadel, kde to fakt neni potreba. Nebo ty by sis bral oblek na Cimrmany?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: No ja uz byl i v dzinach a nikdo nic nerikal. Jinak nosim do divadla vlastne taky kalhoty k obleku.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: Tak v džínách do divadla ne max tak na Spejbla a Hurvínka. :)
    Ne do divadla v nějakých slušnějších kalhotách, tak to mám nějak zafixované.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: Ale jo, bylo to dobry a vtipny. Oblek neni treba, staci dziny a kosile. ;o) To neni Narodni divadlo, ne?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: To by mohlo být humorné. Na to bych šel, akorát nemám oblek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam