• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AREX
    AREX --- ---
    MIORIEL: Nebo si můžeš jen nezávazně povídat s poznávat nové lidi. Kdo ví, třeba z toho nějaký vztah časem vznikne. Ono občas je lepší nehledat na sílu a ono tě to někam zavede :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ja si myslim, ze si dam covid pauzu a necham to na normalnim osobnim setkani,az to bude zas dobry. nebo se presmeruju do klubu singles:))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MIORIEL: Okok :)

    Jestli Tinder nesedí, co místní [ SEZNAMKA lidí z NYXu ] ? Sarcica je vesměs pořád v poště, když už je online :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    NAVARA: vetsinou odpovidam, ale trochu prestava bavit. nebo i pisu prvni
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MIORIEL: Odpovídáš na ty ahoj nebo vidí jen přečtenou zprávu bez reakce?
    AREX
    AREX --- ---
    ARMADA: Mě taky přijde tenhle vzorek trochu padlý nahlavu. Přemýšlel jsem jak by to asi vypadalo, kdyby si každý mohl prohlédnout např. 10 profilů za den nebo 1 za hodinu. Prostě aby tam nebylo to rychlé ano/ne, ale nutnost se trochu zamyslet a soustředit.

    Samozřejmě druhá věc, že Tinder a podobní to nikdy neudělají, protože touhle metodou si defakto udržují zájem, že lidí tam tráví hodiny a swipují.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    MIORIEL: to zní jako Tinder :D

    ono na seznamkách je to těžké - jedné holce napíší desítky kluků, ona nemá čas odpovědět všem, spousta z nich je pak zahořklých a omezí se jen na "ahoj" a čekají, zda alespoň nějak odpoví a má smysl se bavit dál. To pro změnu otráví ty holky a .. neštěstí je na světě :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SHARKIE: to zní slibně! držím palce ;-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tak se tady napojuji na komunitu hledajicich... mne teda z tech seznamek praska hlava, vubec se v tom neorientuji. Z tech x nicim nepokracujicich "ahoj" nebo matches jsem vcelku unavena a pokud to porkacuje rozumnou konverzaci, tak nikdo si stejne nechce najit cas na setkani... ja nevim, mne prijde, ze to lidem spise pridava na neurotizmu a nespokojenosti...
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    SIBILLE: No, uz si par krat robil srandu, ze si pre mna pride, takze by sa to asi vyriesilo :) Kazdopadne to ma celkom zaujimavy spad uz teraz. Nejak sme sa dostali k mojej nevyriesenej minulosti, prebrali ju zo vsetkych stran a mna to nakoplo to konecne uzavriet. Takze aj ked z toho nahodou nic nebude, nejake plus uz to ma :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SHARKIE: Ale to by mohlo mít pak takový nádech dobrodružství! :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    SHARKIE: Tak sme dohodli dalsi termin, aj s vyletom do lesa. Kazdym dnom cakam uplny zakaz vychadzania :D
    AREX
    AREX --- ---
    Ahoj všem. Našel by se tu někdo kdo by se chtěl soukromě pobavit o svých problémech na seznamkách? Co jste zažili, s čím máte problémy. Piště kdyžtak do zprávy. Nejsem žádný creep, jen mě to upřímně zajímá.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: Jinak nikdo by se na mě nesápal, bez mého svolení a blbý kafe si můžu dovolit koupit dvakrát, to mě taky neubude (samozřejmě bych čuměla, ale což už)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: Lepší něco než nic, nebo nic než něco? :)) taková spíš řečnická otázka, ale občas to dost ulehčí život v rozhodování:)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    TRAILER: Myslím že vím, proč se ptáš, ale netuším.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Zase je to lepsi, nez kdyby se na tebe nekdo sapal, nebo za sebe nechal platit. ;o)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    ROLAND: Je to Ruska, nebo Ukrajinka?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: To si právě nejsem jistý.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: já myslím ,že chceš. a chceš ji tvrdě opíchat a na nic se neptat. nejspíš už bude zvyklá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam