• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    HIKY
    HIKY --- ---
    :) za mně: kuřák hledá kuřačku, jo vim to , je to zoufalý, ale přestat kouřit se mi zatím nedaří :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MATT: mno, tak ono dost záleží, jakej máš sám profil a jestli je jasný, co (koho) tam hledáš, a to oboustranně ;) já bych se týpkovi, u koho vzhledem k počtu dětí asi nelze předpokládat, že by ještě chtěl zakládat rodinu, taky asi přestala ozývat, když vím, že to je to, kam chci případný souznění a fungující vztah směřovat....když budeš rovnou trasparentní, odpadne zdržování se s nevhodnejma protějškama ;)
    MATT
    MATT --- ---
    JADR: Mě na tinderu vytrollila jedna nyxka. Celou dobu věděla kdo jsem a pak mi půl večera vyprávěla, jak byla zamilovaná do jednoho mího kámoše a tomu to vůbec nedocházelo. A většina rozhovorů zkončila, když se dotyčný dozvěděli, že mam děcka. Tak už si je jen sbírám jak pokemony a s nikym si nepíšu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HIKY: tak ono to mirilo do celyho sveta. Jeste fungujou.
    to byla jeste doba davno pred 50 shades of gray, kdy se uchylove stydeli. Tak meli hodne bezpecnou platformu proti stalku a pod., samo za penize sis ten kredit k oslovovani koupil taky, ale slo si taky vydelat mluvenim a natacenim, fotkama, pribehama a podobne.
    HIKY
    HIKY --- ---
    PALEONTOLOG: hihi, jo jo kalifornie to je svět sám pro sebe , přitom co tam vznikne ovládne skoro celý svět
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HIKY: tohle rozvinuli na alt.com, což je specifická seznamka pro spcifický lidi, kde jsi měl za tyhle multimédia nějaký body do systému
    holt chlapci z kalifornie opět předběhli kostnatou evropu
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    TRAILER: Me to nefungovalo, ale mam kolem sebe uz i tinder deticky a spoustu krasnejch vztahu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TRAILER: Segra tam nasla manzela treba.
    FATTY
    FATTY --- ---
    TRAILER: spatne to pouzivas :)
    JADR
    JADR --- ---
    Musíš se proswajpovat špulilkama a jsou tam i normální holky, zvláště teď za covidu, ještě z tama vztah nemám, ale je to zatím minimálně dobrá sranda. Docela se bavím.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    TRAILER: kdo chce kam..
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    TEKKANNE: Tak to je zajímavý. Já měl za to, že Tinder je appka na večeře zdarma pro holky placené od blbečků, co si myslej, že si vrznou.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: to se zdá mně a ona si to určitě přeje :-D je to samozřejmě nadsázka, ale snad je jasný, co jsem tím chtěla říct
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEKKANNE: po trech mesicich si mysli, ze je to na celej zivot?..Ok :))..drzime palce.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    včera jsem mluvila s kamarádkou a mám z ní hroznou radost, tak chci povzbudit místní hledající a k tomuhle výčtu TEKKANNE: přidávám další lásku jak trám, co se potkala na Tinderu: oba takový docela alternativní lidi, rozhodně oba hodně vzdálený obecný představě o typu lidí, co přes něj randí... ona nejdřív dlouho tinderem pohrdala, pak to pojala jako hru a zkoumání mužskýho pokolení, párkrát se blbě namotala a napálila, ale nevzdala to....na podzim, se začátkem lockdownu, potkala tohohle prince, chodili ven na procházky se psem a hodně povídali, trvalo to 2 měsíce, než došlo na intimnosti, ani to na začátku nevypadalo na takovejhle happyend, jen ten čas společně strávený byl milý a plný zajímavých myšlenek a postřehů a příjemně plynul...no a teď se zdá, že je to láska jako trám a že to je snad konečně to ono na celej život ❤️

    tak jsem se s vámi chtěla podělit o radost a naději a že to jde i při lockdownu ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ARMADA: Doba je zlá, stačí každá jeden :)
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    NAVARA: myslíš ty, které dají pár shybů? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OHONEY: Nejsem už nejmladší no… Už by to chtělo nějaké ty dvě hubené dlouhovlasé mulatky / zrzky / onojetovlastněfuk, co by se staraly o staršího pána skoro nad hrobem :o
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    NAVARA:
    aspon nekdo si to pamatuje :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HIKY: nahrávání videa bylo in už v době VHSek ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam