• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OVERWATCH: treba doufala, ze si ji na konci jeste vsimnes ,)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Naposledy kdyz jsem se seznamil s jednou peknou holcinou v Budejovicich a pak jsem ji napsal na mail, jenze jsem si spatne zapamatoval providera. Tak odepsala uplne jina, z Lednice, a tak jsme si psali a i snad volali. A ja pak jel s jednou kapelou hrat do Lednice, tak jsem ji pozval na koncert. A kdyz jsem ji videl, tak to nepreskocilo. No, ona pak mela jeste nejaky rasisticky narazky na Zidy, kdyz jsem ji vezl z rande domu. Tim to uplne zazdila. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MOODYCAT: Jo to je obvykly. Takovejch rande jsem taky par zazil... ;o)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVERWATCH: Ale ja nemohla vedet, ze me nepritahuje, protoze me prestal pritahovat az, kdyz jsem ho potkala :).
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MOODYCAT: Taky proc by sis s nim psala, kdyz Te nepritahoval? Akorat bys mu davala zbytecnou nadeji... ;o)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Ja se prazdninove zamiloval do divadelni postavy Martiny z Cloveka z Pudy, no a co
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    K tomu zamilovani pres psani, kdysi v drevnich dobach se mi stalo, ze jsem si psala s klukem, vsechno super, nekolik tydnu, volali jsme si...
    Ale pak jsem ho videla nazivo a z predstavy, ze by na me sahnul, se mi delalo blbe. A pak uz jsem si s nim nemohla ani psat. Bylo to vlastne desny.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PALEONTOLOG: Nastesti uz ji to doslo ;o)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OVERWATCH: holka se zbavila toxicky diagnozy, to je prece win
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jo jo, presne. Taky jsem ji to rikal. ;o)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    OVERWATCH: Tak hlavně je jeho kokotina, že odešel bez ní. Stejně on mohl celou noc někde někoho klátit a ráno si přijít takhle vyřešit svoje výčitky.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jak se tu resi nevera a duvera. Tak vernost se dokazat neda, kdezto nevera jo. Mam modelovy pripad. Kamoska sla s zarlivym (ex)partnerem na party k jeho kamosovi. Partner ve 2 rano zmizel uplne nekam pryc a ona tam zustala. Rano se vratil a nasel ji oblecenou spici v loznici toho bytu. Udelal zarlivou scenu, nadaval ji do kurev a odkracel, zablokoval si ji na FB, a tam napsal, ze jeho 3lety vztah skoncil, protoze jeho holka byla kurva. Tam mu na to zareagovalo asi 60 lidi, kteri ho "podporili" v tom jaka to byla devka. A co se stalo? Ona byla unavena, tak sla asi ve 3 spat. Party pokracovala az do rana a jeho rano pustili do toho bytu, protoze netusili, co je za zarlivce a jakou scenu udela... Vernost se proste dokazat neda. Nevera jo, staci fotky.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FIYAH: jo, ptala jsem se rámcově na důvod konce posledního delšího vztahu - to, co a jak o tom dotyčný řekne, hodně napoví. a přijde mi to naprosto na místě i na prvním rande. nicméně opravdu neočekávám, že by se někdo na prvním rande přiznával k nevěře :-) takovýhle osobnější detaily IMHO říkáš, až když je vztah osobnější

    jasně, zasněný vzpomínání tohohle typu fakt ne, ale normální sdílení něčeho, co zažil tehdy na dovolený (to, že to bylo s bejvalou, je v tý historce irelevantní), mi přijde normální a v pohodě. tomu se člověk těžko vyhne a úplně nevidím důvod se tomu vyhejbat. a stejně tak, pokud se člověk baví o vztahových věcech, těžko z toho ty bejvalý vyjme, prostě jsou součástí našeho života a zážitků.

    QWERTZ: myslím, že naprosto jednoduše, ale že to téměř vždy je zamilování se do iluze o té osobě (která může být úplně mylná a na hony vzdálená kompletnímu balíčku ve 3D)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    QWERTZ: sem namatkove hledala neco na netu k tematu, treba Bozka jela pecky a narazim na tento titul, tak mozna si dam trochu ty romantiky na brezen.
    Milostné dopisy slavných mužů
    https://www.luxor.cz/product/milostne-dopisy-slavnych-muzu-zbo000166982
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    FIYAH: takový dopis, to muselo mít v sobě kouzlo... dnes? to je same posli mi pinďoura ukaž mi prsa ...


    MICHELLEDANIELS: díks. mrknu na to.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: hele a vis ze sou i taci:)) ne ja vim, to zni blbe asi co? aby mi priznal barvu, sem naivni.
    Verim na to, ze cilovku proutniku svoji komplikovanou povahou odpuzuju. Zatim mi to vychazi. Poklepu na drevo, zejo.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QWERTZ: tak se na to mrkni a udelas si názor :))
    Ale nehledě na to si myslím, že to jde... záleží na osobnosti člověka a jak moc věří prezentaci te osoby v psané formě.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    QWERTZ: platonicka laska v dopisovani hybala a hybe svetem od pradavna:)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    KULA: nene :)

    KULA:
    ESPERANZA: takže si myslíte že to nejde se zamilovat přes internet?´
    a když krása není všechno proč se na tinderu rozhoduješ podle toho jak se mi ten dotyčny libi nebo ne ...
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    QWERTZ: Podle mě to není zamilování se do toho daného konkrétního člověka, je to spíš zamilování se do představy partnerského vztahu jako takovýho. Nebo zamilování se do představy o tom člověku - prostě si o něm vytvoříš iluzi/představu, promítáš si do něj svý přání/představy (tím snáž, pokud jste se neviděli naživo).
    KULA
    KULA --- ---
    QWERTZ: vidíš, znělo mi to jako že se ptáš "pro kámoše"...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam