• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    QWERTZ: sem namatkove hledala neco na netu k tematu, treba Bozka jela pecky a narazim na tento titul, tak mozna si dam trochu ty romantiky na brezen.
    Milostné dopisy slavných mužů
    https://www.luxor.cz/product/milostne-dopisy-slavnych-muzu-zbo000166982
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    FIYAH: takový dopis, to muselo mít v sobě kouzlo... dnes? to je same posli mi pinďoura ukaž mi prsa ...


    MICHELLEDANIELS: díks. mrknu na to.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: hele a vis ze sou i taci:)) ne ja vim, to zni blbe asi co? aby mi priznal barvu, sem naivni.
    Verim na to, ze cilovku proutniku svoji komplikovanou povahou odpuzuju. Zatim mi to vychazi. Poklepu na drevo, zejo.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QWERTZ: tak se na to mrkni a udelas si názor :))
    Ale nehledě na to si myslím, že to jde... záleží na osobnosti člověka a jak moc věří prezentaci te osoby v psané formě.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    QWERTZ: platonicka laska v dopisovani hybala a hybe svetem od pradavna:)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    KULA: nene :)

    KULA:
    ESPERANZA: takže si myslíte že to nejde se zamilovat přes internet?´
    a když krása není všechno proč se na tinderu rozhoduješ podle toho jak se mi ten dotyčny libi nebo ne ...
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    QWERTZ: Podle mě to není zamilování se do toho daného konkrétního člověka, je to spíš zamilování se do představy partnerského vztahu jako takovýho. Nebo zamilování se do představy o tom člověku - prostě si o něm vytvoříš iluzi/představu, promítáš si do něj svý přání/představy (tím snáž, pokud jste se neviděli naživo).
    KULA
    KULA --- ---
    QWERTZ: vidíš, znělo mi to jako že se ptáš "pro kámoše"...:)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    KULA: zattím se mi nic nespustilo.) jen se s touto myšlenkou posledních pár týdnů peru jestli to možné je nebo není... máš na to dobrý pohled :)
    KULA
    KULA --- ---
    QWERTZ: spustila se Ti chemie, to je jak když naučíš psa na slovo buřt a pak ho necháváš naprázdno slintat. Nehledně na to, že psaná forma umožňuje tvojí vlastní interpretaci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIYAH: myslíš, že by ti svoji nevěru přiznal? :)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    MICHELLEDANIELS: ne, nevim co to je
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QWERTZ: sleduješ Love is blind?
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    myslíte si že se dá zamilovat do člověka kterého poznáte přes seznamku etc... aniž by jste se viděli? prostě jen přes dopisování?
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    TEKKANNE: Heled tak me to rozumnejsi prijde prave obracene. Asi ne na prvnim rande, ale vedet ze dotycny svou bejvalou nezavrazdil ani se mu vztah nerozpadl kvuli nevere z jeho strany, bych radsi vedela hned na zacatku. S postupem casu se vic a vic zavrtavat do munulosti mi je neprijemny. Viz takovyto: no a tady u tohodle stolku jsme obedvaly, kdyz jsme slavily narozeniny jeji babicky, ktera mela.. Bla bla blaaa

    Vlastne vidim rozdil mezi tim sdelenim, co me formovalo v minulosti, ze jsem ted cim jsem a tema detailama, ktery nikoho nezajimaj a jen vypovidaj o tom, ze se dotycny brodi ve vzpominkach.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Pratele, tento tyden v patek se mela konat akce Vernisaz, tak jen FYI (asi je to kazdemu jasny), se vernisaz odklada na neurcito. Jakmile to pujde a bude novy termin dam vedet.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MATT: ne, nenašla a nevím, jak vypadá Tvůj profil, reagovala jsem na "A většina rozhovorů zkončila, když se dotyčný dozvěděli, že mam děcka." ;) k tomu zbytku jsem se nijak nevyjadřovala, nicméně když už se ptáš, tak bych to osobně ani nepovažovala za trolling, jen zkrátka lidi jsou fakt všelijaký (taky mi jeden týpek, který asi měl zájem se nějak víc seznamovat, vyprávěl hned na druhým setkání, jak "poprcával" s jednou mojí známou...taky mi to přišlo zvláštní, no) a co někomu přijde v pohodě, jinýmu v pohodě nepřijde, lidi většinou soudí podle sebe.

    zaráží mě, žes ji nechal o tom mluvit půl večera, když Ti to nebylo příjemný, já bych to utnula a změnila téma :)

    FIYAH: jo, tak tohle by mě taky spolehlivě odradilo, ale jinak téma bejvalejch vidím jako docela důležitou součást vztahu (tím myslím tedy později, ne na prvním rande samozřejmě)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja jsem na svuj pupek treba dost hrdej. Trvalo mi pres deset let ho ziskat..:)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NAVARA: kamarádka: “měla jsem rande. Byl fajn, ale měl maly pupíček... no, ale kdo dneska nemá..”
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: pobavils
    NAVARA:
    Koho to zajímá + ne! Pohlreich
    http://www.youtube.com/watch?v=C80llmKGlhs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam