• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak bezne davaj zensky ve strednim veku fotky starsiho data. Zazil jsem na rande rozdil mezi foto a realitou cca 30 kg. Ale jsem gentleman, opichal jsem ji. To zakonceni u me dalo sice trosku zabrat, ale to uz byl muj problem.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nejlepsi misto pro chlapa je za fotakem, s okem na hledacku.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    GRANTORINO: pokud vím, tak žije s partnerkou/ manželkou...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tak to je muj pripad ;o) Temer vsechny fotky co nafotim jsou nezverejnitelny. Ale obcas se povede.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Víš co je krutější, než ženská s fake fotkami nebo filtrem? Chlap s fotkou s filtrem.. proto u chlapa zásadně upřednostňuji, když se fotit neumí :)))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: tak nemuze byt na lovu furt, to prolozil odpocinkem a sup uz tam mel jednu v kozichu.
    XARGH
    XARGH --- ---
    GRANTORINO: tak jasne, jeho styl je opak suchoparne prednasky, u ktere studenti usinaj. ale spis pusobi jako bavic (neco jako prskajici Zizek), nez nekdo, kdo by mel ty studenty na pude FFUK neco naucit hlubsiho k pochopeni. dal pochybuju o jeho kompetenci, co se vztahu tyce. vychazi z osobni zkusenosti? je jedno jestli je gay nebo neni, ale nemyslim si, ze ma hloubku, tj skusenosti, co se zazitejch vztahu tyce. zkratka a dobre, dela jim tam takoveho Ludka Sobotu :D
    PS. hodil jsem na nej pomerne vostrej hate, nakonec mi prisel mistama docela zabavnej. jestli neholi lidi o penize nebo nedela nejaky intervence co by mohly nekomu ublizit, at si dela, co chce. dneska je prece kazdej odbornik na vsechno, postfakticka doba, atd atd
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIYAH: Ten jinej byl taky na lovu, jinak by se nedostal do top20%! :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: netusim co na to doba kmenu, ale za dob jeskynnich pry bylo bezne, ze kdyz zena vyprovidila sveho muze na lov, tak nebylo zrovna jisty, ze se vrati a tak bylo pro ni bezpecnejsi z hlediska preziti, hned na to preventivne klofnout nahradnika.
    O to vic bych prave poukazala, ze tvorime novy vzorce chovani, takze je na kazdym z nas jak to pojmem a imho ty poucky muzou byt fajn leda pro statisticky urad.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHA1NDLER: Stačí přitlačit na podpoře pro svobodné matky - zvedneš daně (75%+) a děcka budeš financovat napřímo.
    NJAL: To může fungovat, dokud to bude okrajová záležitost. Jakmile by se to stalo majoritním prvkem, vrátíš se do doby kmenů, kdy se pořádaly nájezdy na vedlejší kmeny pro zajištění dostatečného množství nezadaných žen.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NJAL:
    "valna vetsina zen ma zajem o ~20% nejlepsich z dostupnych muzu" je sice mozna pravda, ale naproste minimum tech zen se o ty muze chce delit.

    navic vztah zena - orbiter je klasickej asymetrickej vztah, kde ten silnejsi druhyho vedome vyuziva, to mi vubec neprijde ze je polyamorie, kde predpokladam by mela byt laska/cit opetovany, nebo ne ?

    NJAL
    NJAL --- ---
    KOUDY: Myslis neco jako matka pluku? ;-)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    KOUDY: :)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    CHA1NDLER: "Statisticky muze byt" jsem napsal, ne ze nutne je. Ostatne on to tam sam ten Vojtko rikal, ze po jedinem partnerovi chceme seznam veci, na ktere je potreba celou vesnici - coz mi tak trosku prijde jako takove nenapadne pripomenuti friendzony, coz je koncept, ktery je nejcastejsi ve forme "zena + orbiters".
    Kdyz si do toho zamicham znamou statistiku, ze valna vetsina zen ma zajem o ~20% nejlepsich z dostupnych muzu, tak nekam se tech zbylych 80% musi rozpustit. Nekteri se na to vykaslou, jini pujdou cestou toho orbitera, protoze co kdyby nahodou - a tak budou nejspis polyamorni skupiny vznikat ve forme zena plus nekolik muzu (nejaky hrebecek a nekolik taznych, velice pochybuji, ze se tam kazdemu dostane stejne pozornosti), a pak samozrejme ve forme haremu tech 20% na spicce.

    Anebo to jeste muzes vzit jinak - imho mas vyssi pravdepodobnost vybudovat polyamorni vztah v nejake forme jako zena, nez jako muz.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHA1NDLER: Mohou varit pro vic muzu a tim zazivat naprosto novy druh uspokojeni
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NJAL: Muzes prosimte rozvest, proc by polyamorie mela byt prinosna pro vetsinu zen ?
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    XARGH: poslouchal jsem s ním i několik podcastů, ještě dřív než tuhle přednášku, a jak není vidit tak ta jeho afektovanost není tak výrazná a i se tam víc věnoval teorii.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    GRANTORINO: tak aha moment je moje vec. To s tim, jestli je to nova a nebo neni nova informace nema nic spolecnyho. Nekdy neco vime a nepracujem s tim, za x let prijde udalost, kde ta informace zapadne a prijde aha moment. Tohle urcite vis, ja nechci delat chytrolinu.Proste si to nepamatuju, dokonce jsem na to konto shledla i jiny jeho videa. Postradam tam tu hloubku. Snazila jsem se ho spis zastat, aby tam byl prostor i pro pochopeni jeho divnosti a nezkoncilo to u toho zmrda, no.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FIYAH: tak on je gay, ze je introvert rekl, takze vyvodit z toho, ze je gay s adhd fakt neni tezky.
    Jinak to teda jses dobra, jestli si vedela vsechno, co tam rekl nebo naznacil, to klobouk dolu, pokud nejsi z oboru. Parova terapie se ovsem obvykle dela ve dvou, takze zrejme tam nikdo nikoho dodatecne netaha. A vubec mate odvahu hodnotit podle jednoho videa schopnosti terapeuta.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Me prijde jako gay s adhd. Celkem chapu ze jeho testosteroni vybava jisty druh muzu odrazuje a dokazu si predstavit jak naka pani mu vsechno zere a kdyz prijde cas, aby k nemu zasel i jeji partner, tak ten si poklepe na celo a vyfakne ji s nim.
    Kdysi jsem to slysela cely. Driv nez to zacalo kolovat nyxem. Prislo mi to sdeleni zajimavy ale zadny aha moment z toho nebyl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam