• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nevadi, na nekterych seznamkach to tak funguje a rekl bych, ze to je vcelku dobre vymysleny.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OVERWATCH: Joo, tak to ti nepovim.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MICHELLEDANIELS: A dotaz, funguje to tam tak, ze ti posle zpravu a nez odpovis tak nemuze psat dalsi?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OVERWATCH: No, tady tím, že ti muže napsat snad každý, tak jsem to měla hned zaspamovaný, takže hned zase odinstalovano.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Coz je na kazdy online seznamce.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HIKY: Musíš se prohrabat přes hromadu “odpadu”
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    HIKY: Já jsem měla Badoo přesně den, protože jsem tam hned po nainstalování narazila na muže, do kterého jsem byla platonicky zamilovaná před 15 lety, tenkrát jsme bydleli ve stejné čtvrti a poznali se přes libimseti.cz, ale já byla v podstatě ještě dítě a o víc než psaní jsem nestála.
    Oba jsme byli z toho znovunalezení šokovaní, navíc jsme zjistili, že opět bydlíme pár minut od sebe, přestože už v jiné části Prahy. A tak jsme se sešli, zjistili, že si z dřívějška pamatujeme detaily o našich rodičích, sourozencích, zájmech apod.
    Nyní už více než rok sdílíme společnou domácnost a neplánujeme to měnit, spíš naopak.
    Takže za mě Badoo dobrý! :-))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HIKY: Kamarad si tam nasel manzelku :) Celkove jsem o Badoo slysel let prekvapive hodne dobryho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HIKY: Hele ja si ho kdysi poridila jako socialni experiment a po tydnu odinstalovala :D. Ale jako jo, najdou se tam normalni lidi, poznala jsem tam hrozne fajn kluka se vsemi kvalitami, ale zas jsem nechtela ja jeho.
    Takze bych rekla, ze to neni beznadejny. Kamarad ma odtamtud pritelkyni, se kterou je 4 roky.
    HIKY
    HIKY --- ---
    hey vespolek, co si myslíte o badoo ? :) někdo nějaké zkušenosti ? dík
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    AVATAR: Jo jo ;o) V pohode. On se mnou vsechno resi, a chtel jsem se trochu vratit k tematu online seznamek. ;o)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: hele no offense, ale ty mas dobry daddy issues :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RIMSAK: Diky ;o) Ma to jeste druhej dil. Kterej pry uz radeji necetla ;o))
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: Hezké :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    OVERWATCH: povídky ze zubní ordinace? "Jak jsem vysekával osmičku z kostí." "Omdlel hned ve dveřích." "Už se neprobrala." "Poezie ztuhlá v amalgámu." "Utržený nerv." "Nejen lokální anestezie." "Jen kousek od trojklanného nervu." "Pacient vrací úder."..........
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: To teda! Jakozto byvaly zubni lekar by to jiste ocenil. ;o)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: a treba i narazi na nejakou s vasnivym pristupem k medicine, to by byl vskutku mily bonus!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Taky pravda, doporucim mu, aby povidky poslal i tem ostatnim. Ta ktera to vydejcha, je ta prava. On tam popisuje s cernym humorem jemu vlastnim, jak ho vysetrovali, jaky mel potize a podobne a je to dost dopodrobna a drasticky ;o))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: Tak aspon mu to usnadnilo selekci, ze:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam