• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Taky pravda, doporucim mu, aby povidky poslal i tem ostatnim. Ta ktera to vydejcha, je ta prava. On tam popisuje s cernym humorem jemu vlastnim, jak ho vysetrovali, jaky mel potize a podobne a je to dost dopodrobna a drasticky ;o))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: Tak aspon mu to usnadnilo selekci, ze:)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Btw muj tata (67) si udelal profil na stesti.cz a uz tam vesele koketuje s damama umernyma jeho veku. ;o) Jedna uz si s nim i prestala psat, protoze ji poslal svoje povidky z nemocnice a ona je nevydejchala...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: What? To ti naopak přeju.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BURKHAR: hele ja chapu, ze si trosku nahorklej, ze na schuzku nedoslo, kdyz si me zval do Brna a ze si asi trochu nasranej, ze uz jsem se zadala jinde, ale zase to s tou idiotskou prezentaci neprehanej
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Tak to jsi asi úplně blbá.
    FATTY
    FATTY --- ---
    PALEONTOLOG: nepochopim.. To maj lidi tolik casu k tomu, aby chodili na rande zbytecne, nebo jakej to ma smysl fejkovat...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: haha, myslim ze si neni co vycitat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No to je zajimavy takze ve svetle toho jak poznat co je skutecny kdyz sance na real foto je tam 10%.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CHA1NDLER: Mě se ptej :))
    Jednou mi přišel na rande chlapec o hlavu menší a hned po “ahoj” mi řekl “bývalkám to, ale nevadilo”
    A jelikož jsem taková kráva, že s nimi jsem schopna pak trávit další dvě hodiny, jen aby nezavrhli všechny ženy světa, tak raději už nerandím :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: Co tak slycham, tak se to moc neliší. Muži taky dávají starší fota před 30kily a z dob, kdy měli ještě vlasy :))
    Pak je tu druhy fenomén, kdy si mlaďoši přidávají věk :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak bezne davaj zensky ve strednim veku fotky starsiho data. Zazil jsem na rande rozdil mezi foto a realitou cca 30 kg. Ale jsem gentleman, opichal jsem ji. To zakonceni u me dalo sice trosku zabrat, ale to uz byl muj problem.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nejlepsi misto pro chlapa je za fotakem, s okem na hledacku.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    GRANTORINO: pokud vím, tak žije s partnerkou/ manželkou...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tak to je muj pripad ;o) Temer vsechny fotky co nafotim jsou nezverejnitelny. Ale obcas se povede.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Víš co je krutější, než ženská s fake fotkami nebo filtrem? Chlap s fotkou s filtrem.. proto u chlapa zásadně upřednostňuji, když se fotit neumí :)))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: tak nemuze byt na lovu furt, to prolozil odpocinkem a sup uz tam mel jednu v kozichu.
    XARGH
    XARGH --- ---
    GRANTORINO: tak jasne, jeho styl je opak suchoparne prednasky, u ktere studenti usinaj. ale spis pusobi jako bavic (neco jako prskajici Zizek), nez nekdo, kdo by mel ty studenty na pude FFUK neco naucit hlubsiho k pochopeni. dal pochybuju o jeho kompetenci, co se vztahu tyce. vychazi z osobni zkusenosti? je jedno jestli je gay nebo neni, ale nemyslim si, ze ma hloubku, tj skusenosti, co se zazitejch vztahu tyce. zkratka a dobre, dela jim tam takoveho Ludka Sobotu :D
    PS. hodil jsem na nej pomerne vostrej hate, nakonec mi prisel mistama docela zabavnej. jestli neholi lidi o penize nebo nedela nejaky intervence co by mohly nekomu ublizit, at si dela, co chce. dneska je prece kazdej odbornik na vsechno, postfakticka doba, atd atd
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIYAH: Ten jinej byl taky na lovu, jinak by se nedostal do top20%! :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: netusim co na to doba kmenu, ale za dob jeskynnich pry bylo bezne, ze kdyz zena vyprovidila sveho muze na lov, tak nebylo zrovna jisty, ze se vrati a tak bylo pro ni bezpecnejsi z hlediska preziti, hned na to preventivne klofnout nahradnika.
    O to vic bych prave poukazala, ze tvorime novy vzorce chovani, takze je na kazdym z nas jak to pojmem a imho ty poucky muzou byt fajn leda pro statisticky urad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam