• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    KVALKAN: mně přijde, že je těžkej nadstandard a velkej bonus napsat do popisku cokoliv, co se sestává z písmen :)) Jakože...já jásám u čehokoliv, na co se dá nějak reagovat, jakejkoliv střípek o tom člověku, ať už je to big picture typu tohle hledám, nebo drobnost typu oblíbenýho seriálu... Jenže jak to tu tak čtu, co se vyskytuje a jaká je nabídka z obou stran, nemluvě o neporozumění algoritmům, tak jsem asi velmi marginální ouchyl a radši mě neposlouchej:)
    A jo, čtyři děti jsou jako intro asi trošku moc:)) ale zas si říkám, že od jistýho věku lidi buď maj děti, nebo maj rozličnou jinou bagáž v důvodech, proč je nemaj, a je fakt naivní očekávat, že by byl někdo bagážo-prostý... Jenže na to určitě taky existujou algoritmy a statistiky, na kolikátým rande a jak správně vyjevit existenci XY...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: v tom případě musíš tušit, že škemrání nepomůže
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: zadna lichotka, mam te nastudovanyho :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: dík za lichotku, ta ti ale nepomůže :-P
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: hele, ja uz VIM ze ses dobrej na resume :D prosim shrn to nejak do par vet.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: měli jsme stejnou myšlenku, koukám, mě se víc líbil ten frankenstein experiment :]
    XARGH
    XARGH --- ---
    jinak asi nejlip shrnutej algoritmus tady:
    How Tinder’s algorithm is micromanaging your dating life  | The Spinoff
    https://thespinoff.co.nz/tech/18-07-2020/how-tinders-algorithm-is-micromanaging-your-dating-life/

    How does Tinder work out how desirable (read: hot) you are? Using a so-called “ELO” system, inspired by how chess players are ranked (yes, really!). It’s pretty simple: if people swipe right on you, your desirability score goes up, and it goes down if people instead give your profile a pass. If someone with a high score swipes right on you, that increases your score more than someone with lower “desirability”.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    An Unscientific Investigation of Tinder’s Algorithm | by Fred Wordie | AIxDesign | Medium
    https://medium.com/aixdesign/an-unscientific-investigation-of-tinders-algorithm-2c086bf3deb4
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    XARGH: Holandskej Tinder: mlady to jedou ve velkym, ale to znam z doslechu.

    30+ jsou to bud:
    A) turistky, fun, hledam guida, nic nebude
    B) expatky - vsechno mozny, ale prevazne posh rusky, jiny duckface typy nebo party holky z celyho sceta co si s tebou daj brko, caru koksu, sex a zejtra zapomenou
    C) holandanky - bud extremne chytry co pro karieru nemely cas na vztahy (neurolozky, matematicky, etc - a ne, nedelam si srandu) nebo tezkej outdoor, yoga, ezo/green
    D) posh cinanky/malajky - zaliby - golf, beauty, working out. Likujou kazdyho a treti otazka je ve stylu “kolik beres, auto a barak mas, bavi te utracet za svoji zenu?” - takovy advanced moskevsky rusky, jen z vychodni asie.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    DEADSLUT: Super pohled, díky :-)

    Vždycky přemýšlím, co do toho popisku napsat. Ale pořád se držím toho, že moc upřímnosti škodí:

    Hledám kamarádku, která si se mnou půjde na procházku, na kolo či na umělou stěnu lézt. Těším si, že si pokecáme jen tak o životě nebo o mých čtyřech dětech, který mám ve střídavý péči ;-)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NYA: Tyjo, fakt by mě zajímalo, jak jim ty posraný algoritmy fungujou, když nastavit se mi povedlo jen věkovou skupinu a vzdálenost (kterou to stejně ignorovalo), brodila jsem se tím tak dva měsíce, protože mi přišlo, že to přece neni možný, a vidět tam někoho s půllitrem piva, tak by mi to přišlo jako naprosto fascinující hobby a těžká alternativa :DD Takže mě to dovedlo spíš k pochybám, jestli mam fakt tak absurdní požadavky, když bych chtěla, ó bože, někoho, u koho by se dal odhalit střípek osobnosti jinej než ten posranej golf... :)) (nikdy jsem ho nehrála, ale začala jsem ho iracionálně nenávidět)
    Kamarádka (co bydlí dva kiláky ode mě a věkový preference má podobně, takže v lokaci to neni) v tomtéž období zas narážela pouze na exotické studenty nebo omaskáčované fanoušky Ortelu (a piloty, piloti nás zavalili obě) a zoufala si aspoň po influencerovi :DD

    Čili upřímný obdiv a gratulace, že se ti podařilo to hacknout, asi tě provází Síla :))
    Ale jo, no, bez toho reál kontaktu tomu dost rozumím...Ale i tak to imho může bejt dost fajn jízda, i když vlastně jen se zrcadlem. I představa myslim někdy může člověka posunout a dopřát novej náhled na sebe, a nebo jen na chvíli dodat endorfiny :) I marginálně plusový výstupy mi v dnešní době přijdou jako velké vítězství :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    exotika :) - moje zazitky z ukrajinskyho tinderu:
    profil anglicky a rusky, samy outdooracky fotky, abych odradil pripadne zlatokopky :) bohuzel jsem strasne migroval takze jsem se nemohl casto sejit s tohoto duvodu.
    kdyz uz jsem se sesel, tak:
    1) slecna v IF chtela asi pokecat anglicky, uplne me dostala, protoze me zatahla na (pro me poprve a naposled) networking party, cimz udelala z 1:1 pokecu 1:N pokec. mohl jsem presedlat, holek tam bylo asi dost, protoze jiskra nepreskocila, ale byla lidsky fajn a networking je vycerpavajici, tak jsem s ni jen tak kecal cely vecer. IT headhunter otravujici vytipovane ITky mailama s nabidkama.
    2) moc hezka holka v Kamenci Podylskym (takovej UA ceskej krumlov), ale neumela anglicky a moje rustina na to nestacila. v pomerne vysokem veku jeste zila s rodici, kteri ji rozhodovali o zivote, neznala historicke centrum sveho mesta, v 9 musela za rodici :D
    3) anglicky mluvici kovana outdooracka, co za mnou prijela do hor! :D
    bohuzel nebyla muj typ a byla neco jako letistni fizl, takze jsme si nesedli. furt me buzerovala a poucovala (napr chtela abych na lidi nemluvil rusky), tak jsem nakonec vzal roha. :) ale dojalo me, kdyz brecela u TV, mela nejake spoluzaky, co padli na fronte a brala vlastenectvi dost vazne.
    NYA
    NYA --- ---
    vlastně jestli mi na tom online randění něco vadí, tak je to to, že jsem za docela krátkou dobu musela dát košem poměrně dost docela sympatickým mužům .. a to mě trochu mrzí, i když se s tím holt musí počítat, při tomhle typu seznamování
    NYA
    NYA --- ---
    DEADSLUT: jako jo, je to tam přehlídka motorek, cyklistů, horolezců, vysokohorských turistů, fotbalistů,přičmoudlých studentů, jalových krasavců, mužů kde nechápeš, že vypadají o dvacet let starší než jsou, stabilních a zajištěných hledám-obycejnou-holku-pro-rodinu, dost mužů s půllitrem piva... Ale když to profiltruješ, tak se tam najdou docela ok kluci.. teď co je lockdown se to hodně zlepšilo.

    Neříkám teda, že by mi něco klaplo, ale pár hezkých srazů jsem odtud měla. Jenže já jsem dost vybíravá a taky můj kámoš, se kterým spím, je tak moc v pohodě, že je prostě laťka nastavená poměrně vysoko :)

    Mám ale díky tomu pár docela fajn fb kámošů.

    A v únoru jednu online lásku, to doteď nechápu, jak je to možný.. ale několikatýdenní emocionální intenzivní jízda. Bohužel teda když chybí realnej kontakt, tak se člověk zamiluje do svojí představy, ne do skutečný osoby. Takže to taky nedopadlo.
    Nicméně docela hezky tak uběhla zima v lockdownu, tak to je pořád v plusu :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT: to jsou tyhlety pokusy, nakonec se člověk rád vrátí do svojí bublinky, kde tomu světu jakžtakž rozumí ;)
    a to bych neřekl, že jsem náročnej, spíš se mi nelíbí ta vyumělkovaná konkurence pavích per a snubních tanců :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG: Je fakt, že většina chlapů tam v tý změti smajlíků uváděla vejšku (pokud byla 180+), takže si to asi trh žádá, asi i ty audiny, ale pro mě to celý byl trochu šokující a lehce deprimující výlet mimo moji sociální bublinu, no:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT: já si zas všimnul, že ženský chtějí co by za to stály výhradně zajištěnýho sportovce s velkým pérem
    já teda fitka, wellnes a vyšpulený rty na šikmej záběr teda moc nemusím, takže si zas počkám, až se otevřou knajpy a budu koukat po upřímnejch maminách ;)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    FORTRESS:
    DOOMGUY: Tindr z ženského pohledu, než jsem s křikem utekla:

    1. profese "Jednatel", "vysoká škola života", fotka z posilky, fotka s bavorákem, fotka s bouchačkou, místo popisu změť smajlíků
    2. CEO, hobby golf, fotka z posilky, fotka s audinou, fotka na slonovi, oblíbená hudba Lil' Něco, změť smajlíků
    3. Influencer, "Piš mi na IG", hobby golf a travelling, fotka z posilky, fotka s motorkou, fotka na slonovi a se surfem, změť smajlíků
    4. pilot (letadla uzemněný, pravidelný přísun letušek asi minimální), hobby golf and foodie, fotka z posilky, fotka s letadlem, fotka vína v exotické lokaci, změť smajlíků
    5. Fotka nicneříkajícího západu slunce, aby manželka nevěděla, že je na tindru"pokud nejsi atletická, nezávislá, sebevědomá žena co nestojí o svatbu, svajpuj doleva", jinak bez informací
    6. Dobrodruh, hobby atletika outdoor running, fotka z posilky, z horolezení, ze snowboardu, surfingu, seskoku padákem, seskoku po hlavě, seskoku po nohou, seskoku po straně, oblíbená hudba Metallica nebo Lil' Něco, změť smajlíků

    - 1-6 VŠICHNI mají vymazlený vyhipstřený plnovous s láskou vyňuňaný u nejbližšího barbera a svaly ideálně naolejované

    7. Někdo aspoň malinko zajímavej, čímkoliv, jakkoliv jinej, třeba mu jen chybí plnovous a nemá rád golf, i to už je výhra, nebo dokonce o sobě umí napsat TEXT, omg halelůja - vzdálenost 150+km bez ohledu na mnou nastavené parametry.


    Jo a dost influencerů tam krom motorek a surfů a exotickejch sexy lokací taky uvádí, že jsou "women coach", což nevim, jestli mě chtěj koučovat v menstruaci, neobratně se mi snaží naznačit, že by byli mým gaučem, nebo co jako. Neodpověděli mi, protože jsem jim nepsala na IG.

    Prostě jsem to buď dělala nějak zásadně špatně, nebo jsme se s tindrem fakt minuli :))

    (also, nic proti posilovnám a hipstr vousům, ale... boha jeho, co je moc, to je moc...)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    NYA: Na Tinderu "chytám" studentky s naaranžovanejma fotkama z jejich ego travellingu - "TUL Dresden" - Vegan, coffee & cat lover NO SMOKE NO ONS.

    a na Badoo chytneš "Předlice - Baculka s dvouma rošťákama" - jsem jaká jsem, karma je zdarma.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Odchazim z eDarling, duvod je prosty, nabizi malo zen mnou pozadovanyho veku a lokality. Pritom vse mam nastaveny spravne. Celkovy dojem je, ze je to za hodne penez malo muziky. ;o) Online seznamky teda asi nechavam byt. Ale zase, seznamil jsem se tam s holkou, ktera zna par mych znamych a byla to sranda to zjistovat. Nevyslo to protoze jsme si pri osobnim setkani fyzicky nesedli. Tak se aspon tak nejak neintenzivne kamosime.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam