• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NYA: neco jako mam sestileteho synka, ale nehledame tatu? :D
    NYA
    NYA --- ---
    COUDAK: zajímavý. sice všechna slova, co jsi napsal, znám, dohromady mi ale nedávají žádný smysl :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    NYA: nooo :D bojoval jsem s tím dlouho :D je mi 30 a v mém okolí prostě byli všichni zadaní a nebo... no opravdu nesnesitelný partner :D ... ale nikdo jiny nez svobodna matka dejme tomu uz od 22 let to tam nemel :D
    NYA
    NYA --- ---
    COUDAK: no tak moment moment, taky jsem sigle matka, a píšu tam úplně jiné věci :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    XMEDA: jo, ale pozdě :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    COUDAK: a ony vedi co chteji? :))
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    No spíše jsem si všiml jiné věci. Všechny svobodné matky s dětmi mají v popisku ... Hledám muže, který ví co od života chce. Jo je to pěkné, ale mohly na to myslet předtím.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Takže ideální info v profilu, dle diskuse:

    "Mám nejlepší péro na světě, vylížu tě tak že uvidíš hvězdičky, otevřou ti NOVÉ obzory kvalitního sexu"
    "Mám 4 děti z toho 17 ve skříni"

    a moje osobní:

    "Hledám upřímnou a hlubokou lásku, protože většina žen jsou vypočítavé sobecké mrchy, které mě opustí jen co je přestanu bavit. Od toho topení ve sklepě ale ještě žádná neutekla."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYA: To je manažer :D

    A i z těch konzultačních rolí spíše mentor - kouč ti pomáhá se směrováním kam jít, najít si tu cestu a ukázat možnosti / metody, který nevidíš
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OXYGENE: to taky
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    PALEONTOLOG: jako ze uz ti rostou prsa ? :)
    NYA
    NYA --- ---
    DEADSLUT: když je to ezo, je to vždycky průser :)
    NYA
    NYA --- ---
    doteď jsem si myslela, že kouč je někdo, kdo klientovi říká, co má dělat, a kontroluje, jestli to dělá .. teď ale teda úplně nevím :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG: ale jo, to vůbec nerozporuju, jen jsem se snažila říct, že čím víc to o sobě někdo předem tvrdí, tím víc mi v pudu sebezáchovy jdou nohy do vánočky, protože to pravděpodobně bude spíš průser než zázrak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: nevím určitý úspěchy na poli ženství mám, ale kouč si neříkám, to bych se zblil
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PALEONTOLOG: Kdovi, zda to je scifi, ukaze budoucnost :D.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT:
    MOODYCAT: určitě si to nepředstavuju jako univerzáního vojáka, co rozbije každou bránu, ale spíš jako když si dva sednou, tak se dějou zázraky. a někteří jsou prostě šikovnější, otevřenější, mají víc empatie. to snad není scifi .-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PALEONTOLOG: No ja ti nevim, ja asi koucovani jeste nezazila :D.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OCTOPUSS: cely to jejich UI je posahany.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEADSLUT: ok, to jsem přehlédl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam