• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OXYGENE: to taky
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    PALEONTOLOG: jako ze uz ti rostou prsa ? :)
    NYA
    NYA --- ---
    DEADSLUT: když je to ezo, je to vždycky průser :)
    NYA
    NYA --- ---
    doteď jsem si myslela, že kouč je někdo, kdo klientovi říká, co má dělat, a kontroluje, jestli to dělá .. teď ale teda úplně nevím :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG: ale jo, to vůbec nerozporuju, jen jsem se snažila říct, že čím víc to o sobě někdo předem tvrdí, tím víc mi v pudu sebezáchovy jdou nohy do vánočky, protože to pravděpodobně bude spíš průser než zázrak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: nevím určitý úspěchy na poli ženství mám, ale kouč si neříkám, to bych se zblil
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PALEONTOLOG: Kdovi, zda to je scifi, ukaze budoucnost :D.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT:
    MOODYCAT: určitě si to nepředstavuju jako univerzáního vojáka, co rozbije každou bránu, ale spíš jako když si dva sednou, tak se dějou zázraky. a někteří jsou prostě šikovnější, otevřenější, mají víc empatie. to snad není scifi .-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PALEONTOLOG: No ja ti nevim, ja asi koucovani jeste nezazila :D.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OCTOPUSS: cely to jejich UI je posahany.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEADSLUT: ok, to jsem přehlédl :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG: jako, takoví borci jsou, jen mi přijde, že jejich množina a množina těch, co prohlašujou, že "maj nejlepší péro na světě/vylížou tě tak že uvidíš hvězdičky/otevřou ti obzory kvalitního sexu", se nejen naprosto nepotkávaj, ale ještě jsou obvykle na zcela opačných pólech spektra... takže ano, slovo kouč vnímám jako podprahovou zprávu "run like hell" :DD (a jo, lifestyle je taky skvělá kategorie, ať už jako hobby nebo profese...:D)

    NAVARA: já jsem zamkla všech svejch sedumnáct dětí do skříně, takže furt nevim... O čtyřech psal KVALKAN :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEADSLUT: Jestli máš čtyři děti, tak nějak chápu, proč ti toho ten algoritmus - DEADSLUT - moc nenajde :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: přiznejme si, že jsou někteří borci v posteli mnohem lepší než ostatní a dokažou partnerku otevřít novejm zkušenostem. jen teda ten to slovo kouč mě děsí podobně jako wellnes nebo lifestyle
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    D1RABBIT: Lidi ze skupiny 7 jsou algoritmem schovaný někde ve sklepě, za trojitýma neprodyšnýma dveřma :D

    Btw Tinder mě sere, jak pořád dělá "testy na lidech". Včera například zmizelo tlačítko, kterým se na telefonu (na kompu to naštěstí funguje dál) otevřou detaily profilu. Když jsem napsal nasranou zprávu na support, odpověděli mi, že to je součástí testu, kterej "brzy" skončí.
    Tvl...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DEADSLUT: Skvele napsany :D. Nejlepsi veta je “nevim, jestli me chtej koucovat v menstruaci” :D.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    XARGH: plnej pilotů všech národností ;-) přistane v Praze a šup, už ho mám ve svým okruhu.... třeba 2 roky zpět k nám nějak hodně lítaly Emirates, bych tak tipla :-D
    XARGH
    XARGH --- ---
    TEKKANNE:
    pocet pilotu dopravnich letadel v cr v r. 2016 = 755
    odecteme-li ty zadany a ty co nemaj za potrebi inzerovat, kolik % jich asi muselo bejt na tech seznamkach falesnejch :D
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KVALKAN: pokud hledáš fakt jen kamarádku na pokec, tak dobrý; pokud bys rád něco víc, formulovala bych to jinak, tohle zní ultra asexuálně

    DEADSLUT: pobavilo velmi :-D
    PS: pilotů byl Tinder plnej i v předcovidový době, obdoba námořníků - v každým přístavu...
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    KVALKAN:
    já teda ne že bych věděl o čem mluvím, ale jsme v čechách, tak poradím rád :D

    Určitá netriviální upřímnost je v případě snahy o navázání potenciálně hlubšího vztahu celkem vhodná.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: neumím anglinu, jen machruju ;) a procházelo mi to dlouho :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam