• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: otazka, jestli jedinec vi, proc to ma
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    FATTY: umim byt jeste otravnejsi. Ja bych se zeptala jestli mas to tetovani protoze se nudis, nebo protoze na sebe chces upozornit? Coz je pak rozcestnik, jestli by takovy dialog vubec mel sanci pokracovat. Jinak me je putna co kdo a proc se tetuje.
    FATTY
    FATTY --- ---
    FIYAH: jsou s tim strasne otravne, to je fakt.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: kdyby v tom buchta z baru spatrila thc nebo lsd tak to bude vcelku uspech ;)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: ja uz se tesim na ten vyraz buchty, co se te bude ptat, co ze to mas vytetovany?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: avengers jsou dobry, ale visjak, zenska logika funguje na sebevedomi, umeni se prosadit, peru jak rikas a pak, kdyz mas kerku, jses badass a tim padem nebudes .K.O.T.
    Ale kvuli tomu si kerku neporidim a pokud nekdy zblbnu, tak to bude cjemickej vzorec porfyrinovyho jadra. Ale to se nestane.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: ja doufam..
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: není
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: a neni tomu ve skutecnosti i stale?
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: a bylo to skutečně tou dobou? :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    SITH: Kdovi, jak to tehda bylo. V zhruba 50 let stare knize mam tuto vetu: "Pronasledujte ho tak, abyste se chytila do jeho pasti." ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: Je v tom skvely dvojsmysl, takze jsem neodolal..Co zvysujou kerky netusim. U me asi nic, protoze mam na jedne ruce mayskou kerku a na druhe postavy z comicsu ze sedesatych let..Ani jedno dneska holky imho nezajima. Co tak koukam na kerky mladych tak leti piratsky motivy..vlastovky a podobny picoviny na ktery uz jsem asi moc starej.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: uber:)
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: to bylo ale tak 80 let zpátky ne?
    SITH
    SITH --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: takovou sebereflexi jsem necekal ,-)
    klub odlozenych troubu mluvi sam za sebe.
    Nekde jsem cetl, ze kerky zvysujou u chlapu uspech na sex na jednu noc, tak az otevrou bary, poridim si falesnej rukav z bavlny :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: porovnavam dobu, driv nemohly mit zensky co chtely, cekaly kdo kde je bude balit.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    SITH: no, premyslim ze zapracuji na svem tindr profilu trochu vic.. neco ve smyslu.. Jsi ajtak? swipe right for job & blowjob ;)
    delam si srandu, mne docela funguje LinkedIn
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: a tos dříve nemohla chtít co chceš?
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: tak to jasny, ja reagovala spis, na to, ze kdyz uz zijem v dobe, kdy zeny bali chlapy, tak zaroven nam tahle doba dovoluje, se vyjadrit co chcem a zaroven nechtit radsi nic a byt chvili sama. Jen tak sportovne, rekneme:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam