• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SUBVERSION: tvl, to je snad jeden můj známej! :-)

    KOUDY: bordel? jakože by radši místo focení měl sbírat ty mořský chaluhy...? :-D
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY: netusila jsem ze jsi takovy green peace, Koudy :) muzu ti zjistit kde to je jestli chces, pokud si delas plany na dovcu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    achjo..takovej bordel na te plazi a typek se radsi foti..:/
    SITH
    SITH --- ---
    SUBVERSION: a like za každou nevyšpulenou dámskou fotku!
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Nevím jak to mají jiné holky, ale u mě nemusí být chlap "hezounek" aby dostal like :) viz

    REGIS
    REGIS --- ---
    Já mám náhodou taky celkem problém s tím first contactem na internetových seznamkách. Občas slečna nemá dost vyplněného infa, abych se pořádně něčeho chytil, nějaké otevírací pick up lines moc neovládám, takže většinou zkouším humor a spíš se netrefuju.

    Naživo je to o parník jednodušší. Tam se dá otevřít i tím okřídleným Joeyho: "Ahoj, jak to jde?" a během chvilky vycítit co dál, ale v tom psaní to většinou stojí za vyližprdel :) Už se těším až bude víc možností zase vycházet a seznamovat se venku. Ještě bych teda poznamenal, že nemám moc velký vzorek, nejsem klasický hezoun a moje fotky sajou, takže ty matche moc nelítají.
    NYA
    NYA --- ---
    DEADSLUT: no nevím, guajacuran je už přecijen silnej lék, housera a jiný uskříplosti uvolní, ale má dost výraznej vliv na kognitivní funkce (nesmíš řídit)
    na pms stačí směs žebříček-kontryhel-měsíček-hluchavka úplně spolehlivě :)
    (klíčovej je ten žebříček, způsobuje dobrou náladu)

    do jakých zákoutí ot nás ještě tohle auditko zavede :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    jen PMS a SMS od taty (c) toto auditko ma zvlastni karmu :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYA: guajacuran, to je od pohledu schválený suklem
    NYA
    NYA --- ---
    PALEONTOLOG: člověče, když člověka něco bolí, tak si třeba ani nevšimne, že je nepříjemnější na lidi, než obvykle. a pokud sis dal na ty záda guajacuran, tak doporučuju vůbec to psaní dneska vynechat a spíš si vzít volno a lehnout si.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER:
    SUBVERSION: no vidím, že ani mě by mezi vámi nebylo dobře :) a je to tak v pořádku, vám se mnou taky určitě ne.
    kroužky patři na dobytek, obrázky na stěnu, servilita do zkoksovanejch filmů martina friče

    FATTY: člověk se stále učí
    https://www.youtube.com/watch?v=bJYJfiqUTDI
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    Někdy se lidem holt plete zasténání a povzdechnutí.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PALEONTOLOG: "Kdo se chová žoviálně, je velmi přátelský, kamarádský, bodrý a dobrosrdečný vůči osobě, ke které nemá bližší vztah." sure...!))
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG:
    Sorry, ale toto je za hranou žoviálnosti. Je to ale v souladu s dnešní dobou, kdy se buranství často prodává za ironii a ofenzivní humor. A samozřejmě je chyba na druhé straně, že to nechápe .)
    FATTY
    FATTY --- ---
    PALEONTOLOG: otazka na koho narazil dal.. bude to obdobne, jako okridlene "debil, blbecek, debil, blbecek" :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: prášky zabírají, tak já už to dnes určitě nedohledám, nevím kde to má v systému být než v sekci pošta. to je fuk.
    SUBVERSION: byl žoviálnější, tak to neklaplo, nejste kompatibilní od začátku, ale není to jen jeho chyba. já v ironii nebo ofenzivním vtipu trágu nevidím a holky, co to nechápou, mě taky neberou. asi jste si nepsali v divadelní lóži, nebo se neseznamovali na derniéře. jeho chyba byla, že tě neposlal rovnou k šípku a zkoušel tě odprosit.
    SUBVERSION: no vylezl jsem o půlnoci z vany, chystal se na nedělní rande a brutálně se mi to muselo kousnout. ale na rande jsem došel, slečna si zasténala, u mě dobrý.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    NYA: prijde mi, ze paleontolog to ted dela z muzske solidarity :) on by se totiz na seznamce choval podobne xD
    PALEONTOLOG: btw, get well soon; mne pomohli barefooty + poridila jsem si futon a zada mi prestala bolet
    sorry za OT
    NYA
    NYA --- ---
    mně přijde super sem dávat vtipný historky ze seznamek, ale nepřijde mi super hodnotit, jestli daná osoba byla oprávněná reagovat tak, jak reagovala (pokud teda o zpětnou vazbu nepožádala, nebo nepůsobí celkově bezradně)

    na tinderu člověk vystupuje za hranice svojí sociální bubliny, kde spoustu lidí musí vytřídit. proč se s tím piplat. reaguje debilně, unmatch. simple :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG:
    O tom nic nevím, takže nemohu diskutovat.

    Nicméně být vtipný, ti ještě nedává důvod k tomu být hulvát.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PALEONTOLOG: problem je ten, ze to kazdy vi, a ale ne kazdy vi kdy je to potreba zminovat.
    uff..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nějak se mi nedaří najít na práškách proti bolesti zad zálohy z pošty, ale to je celkem jedno, prezentovala ses poprvé dost jasně a když to vidím podruhé, ještě si na to stěžuješ, tak borec má moje jednoznačný sympatie. no offense, každej se nemusí shodnout s každým. ano, septum má kráva, kde je problém.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam