• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: prášky zabírají, tak já už to dnes určitě nedohledám, nevím kde to má v systému být než v sekci pošta. to je fuk.
    SUBVERSION: byl žoviálnější, tak to neklaplo, nejste kompatibilní od začátku, ale není to jen jeho chyba. já v ironii nebo ofenzivním vtipu trágu nevidím a holky, co to nechápou, mě taky neberou. asi jste si nepsali v divadelní lóži, nebo se neseznamovali na derniéře. jeho chyba byla, že tě neposlal rovnou k šípku a zkoušel tě odprosit.
    SUBVERSION: no vylezl jsem o půlnoci z vany, chystal se na nedělní rande a brutálně se mi to muselo kousnout. ale na rande jsem došel, slečna si zasténala, u mě dobrý.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    NYA: prijde mi, ze paleontolog to ted dela z muzske solidarity :) on by se totiz na seznamce choval podobne xD
    PALEONTOLOG: btw, get well soon; mne pomohli barefooty + poridila jsem si futon a zada mi prestala bolet
    sorry za OT
    NYA
    NYA --- ---
    mně přijde super sem dávat vtipný historky ze seznamek, ale nepřijde mi super hodnotit, jestli daná osoba byla oprávněná reagovat tak, jak reagovala (pokud teda o zpětnou vazbu nepožádala, nebo nepůsobí celkově bezradně)

    na tinderu člověk vystupuje za hranice svojí sociální bubliny, kde spoustu lidí musí vytřídit. proč se s tím piplat. reaguje debilně, unmatch. simple :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG:
    O tom nic nevím, takže nemohu diskutovat.

    Nicméně být vtipný, ti ještě nedává důvod k tomu být hulvát.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PALEONTOLOG: problem je ten, ze to kazdy vi, a ale ne kazdy vi kdy je to potreba zminovat.
    uff..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nějak se mi nedaří najít na práškách proti bolesti zad zálohy z pošty, ale to je celkem jedno, prezentovala ses poprvé dost jasně a když to vidím podruhé, ještě si na to stěžuješ, tak borec má moje jednoznačný sympatie. no offense, každej se nemusí shodnout s každým. ano, septum má kráva, kde je problém.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    tato konverace mi pripomela jak kámošku kdysi balil nějaký týpek tím že jí vypravoval o tom že štípou jen komáří samice a dělal ze sebe hrozně chytrého. I mean... srsly? existuje někdo kdo to neví?)

    Stalo se to asi před 20 lety a stále si to pamatuji, závěr z toho udělejte sami :)

    PALEONTOLOG: vůbec nevím o co jde :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: no jako srsly, já už u se tím u subversion setkal. v klubu squatting slavs. jeden komentář vztáhla nesmyslně na sebe.
    borec nejspíš neví, jak dobře dopadnul :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG:
    jako vážně? :))))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nicméně, dobytek septum skutečně mívá, spíš jestli nejsi vztahovačná
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    CHA1NDLER: nejsem urazliva, fakt me to rozesmalo; ale snad nebudu dal povidat s takovym klackem? :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    SUBVERSION:
    "já nejsem urazliva...ale to teda pekne posral" :))))

    Ale pěknej příběh. Takovýhle různý historky a příběhy by sem právě měly slečny dávat co nejčastěji, protože v tom je ta zkušenost, poznání a ponaučení.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYA: já myslel v kompotu, no tak to jo, to bylo dobrý :)
    v kompostu je edafonu po kokot, ale řekněme si otevřeně, to je celá řada organismů ze všech tří říší, vybrala sis určitě ty nejoblíbenější!
    v tomto duchu by mi dávala smysl i kvasinka, třeba z nějaký modelky
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    FIYAH: ja jsem fakt rada kdyz se me nekdo na rovinu otevre jaky je komunikacni retard, pak nemusim s takovym ztracet cas, to se hodi.
    kdysi mi psal nejaky typek s nausnici v obliceji, a ja jsem mu udelala kompliment, ze mu ten piercing slusi a ze mam taky a nekdy nosim - v nose. odpovedel cituji "septum? to maji kravy :D" ja nejsem urazliva, navic kdyz je to nekdo random na seznamce, pobavilo me to; ale to teda pekne posral, pak se 5x omlouval, ale bylo pozde))
    jak rikal muj byvay sefik ze sales department: what is the best answer after yes? not "maybe", it is "no", because then it is clear, that you don't have to loose your time.
    NYA
    NYA --- ---
    PALEONTOLOG: neblázni, bez mikroorgamismů by nemohlo dojít k zásadní transformaci biologickýho materiálu na novou hlínu. půda je úrodná právě jenom díky půdnímu životu, teda hlavně půdním mikroogramismům. půda bez edafonu (tj. život v půdě), je mrtvá a nevypěstuješ z ní vůbec nic.
    půdní mikroorgamismy jsou v zásadě klíčem k životu rostlin i živočichů
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: i to by byla mila odpoved. Vim, ze nic nevim...a mozna by me to i pobavilo:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYA: gratuluju, v kompostu by ale zadny mikroorganismy byt nemely, ne
    NYA
    NYA --- ---
    PALEONTOLOG: já mám na obou předloktí vytetovaný mikroorganismy z kompostu, a sklízí to dost úspěch :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: otazka, jestli jedinec vi, proc to ma
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    FATTY: umim byt jeste otravnejsi. Ja bych se zeptala jestli mas to tetovani protoze se nudis, nebo protoze na sebe chces upozornit? Coz je pak rozcestnik, jestli by takovy dialog vubec mel sanci pokracovat. Jinak me je putna co kdo a proc se tetuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam