• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    NYA: podle mě to klasicky žensky ukončuješ nejasně a do outu.

    Namísto "promiň, tak já už půjdu, ahoj" je ideální říct, že cítíš, že to neklape, protože XX a nemá cenu v tom teď ani nikdy jindy pokračovat".

    To samé v sexu, kdy je lepší říct, že "to není dle tvých představ a nevidíš šanci to jakkoliv změnit" a nechat toho.

    Výhodou bude, že druhá strana ví, co je špatně a ví, že jakákoliv jeho změna na tom už nic nezmění. Ví, že je konec. Uděláš jasnou tečku za tou snahou s uvedením jasného důvodu. To druhá strana, racionální chlap, s odstupem času vždy ocení
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NYA:
    Utnout to těsně před a nebo uprostřed sexu je podle mě pro spoustu žen velký problém. Nevim jestli se to řešilo tady nebo už jinde, ale člověk by musel hodně dlouho hledat ženu, která se nikdy nedostala do situace že "se sexem sice souhlasila, ale nechtěla ho". Ty psychický tlaky, očekávání a "společenský konvence", když se k schyluje k věci jsou pro spoustu žen hrozně svazující a tak radši podrží, než aby řešily následky odmítnutí. Což je strašný.
    NYA
    NYA --- ---
    a ať jenom nerozumuju, tak nadhodím téma, který mi přijde klíčový:

    jak ukončit rande, na kterým nechcete být, a po jakém čase je to vhodný?

    za mě: pokud ti ten člověk nesedne a nechce se ti s ním trávit čas, tak je úplně ok ukončit setkání naprosto kdykoli. klidně po pěti, deseti minutách po setkání, nebo prostě kdykoli. není žádná povinnost strávit s tím člověkem hodinu a půl, pokud mě po prvních pěti minutách sere.
    to samé platí na situace, kdy jste třeba uprostřed sexu, jenže to není to, co jste čekali a necítíte se v tom dobře.
    prostě na procházce: "díky za setkání, tak já už jdu domů, ahoj"
    když to utneš uprostřed sexu, tak je dobrý to nějak citlivě vybalancovat, ale rozhodně, být vstřícná vůči sobě a asertivní. "promiň, nevnímám to teď moc dobře, můžeme toho nechat?"
    nemáte žádnou povinnost komukoliv něco vystvětlovat, nebo se omlouvat, a rozhodně nikomu nic nedlužíte.

    tohle vědomí si vlastních hranic mi přijde jako úplně základní věc, pokud se člověk takhle schází s lidma ze seznamky.
    NYA
    NYA --- ---
    NAVARA: :)) tady můžeme rozebrat byliny, v auditku sexseznamka zase jedou osobnostní typy podle Myers-Briggs. proč ne.. co třeba recept na bábovku, nemáte někdo? :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYA: Třezalku na opuchlost ne? :)
    REGIS
    REGIS --- ---
    SUBVERSION: Bohužel nemám ani fotky s roztomilými zvířátky. Že by v tom byl ten hlavní problém? :D
    FATTY
    FATTY --- ---
    DEADSLUT: indy neni treba chapat, uplne staci hubit .)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NYA: já si jedu kontryhel-kopřiva-řebříček, celkem funguje (ale mrknu na ty ostatní co píšeš, díky:)), ale když se to někdy fakt sejde a já nezadržitelně vzlykám u včelích medvídků nebo mě rozpláče student historkou o tom, že jeho pes ztratil svůj oblíbený míček, tak...ten guajacuran mi už párkrát umožnil fungovat mezi lidmi, když se tomu nešlo vyhnout:))

    A ať nejsem OT, tak největší bizár oslovení na seznamce byl jednou nějakej Ind, kterej mi chtěl lízat...loket. Velmi na tom trval, detailně se rozepisoval a nežertoval, ale stejně to zůstalo jedním z mála fetišů, který jsem fakt nepochopila.
    NJAL
    NJAL --- ---
    SUBVERSION: Like stejne dostal ten lachtan ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBVERSION: Jsem plny prekvapeni. Jako Honda Civic. :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY: netusila jsem ze jsi takovy green peace, Koudy :) muzu ti zjistit kde to je jestli chces, pokud si delas plany na dovcu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    achjo..takovej bordel na te plazi a typek se radsi foti..:/
    SITH
    SITH --- ---
    SUBVERSION: a like za každou nevyšpulenou dámskou fotku!
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Nevím jak to mají jiné holky, ale u mě nemusí být chlap "hezounek" aby dostal like :) viz

    REGIS
    REGIS --- ---
    Já mám náhodou taky celkem problém s tím first contactem na internetových seznamkách. Občas slečna nemá dost vyplněného infa, abych se pořádně něčeho chytil, nějaké otevírací pick up lines moc neovládám, takže většinou zkouším humor a spíš se netrefuju.

    Naživo je to o parník jednodušší. Tam se dá otevřít i tím okřídleným Joeyho: "Ahoj, jak to jde?" a během chvilky vycítit co dál, ale v tom psaní to většinou stojí za vyližprdel :) Už se těším až bude víc možností zase vycházet a seznamovat se venku. Ještě bych teda poznamenal, že nemám moc velký vzorek, nejsem klasický hezoun a moje fotky sajou, takže ty matche moc nelítají.
    NYA
    NYA --- ---
    DEADSLUT: no nevím, guajacuran je už přecijen silnej lék, housera a jiný uskříplosti uvolní, ale má dost výraznej vliv na kognitivní funkce (nesmíš řídit)
    na pms stačí směs žebříček-kontryhel-měsíček-hluchavka úplně spolehlivě :)
    (klíčovej je ten žebříček, způsobuje dobrou náladu)

    do jakých zákoutí ot nás ještě tohle auditko zavede :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    jen PMS a SMS od taty (c) toto auditko ma zvlastni karmu :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYA: guajacuran, to je od pohledu schválený suklem
    NYA
    NYA --- ---
    PALEONTOLOG: člověče, když člověka něco bolí, tak si třeba ani nevšimne, že je nepříjemnější na lidi, než obvykle. a pokud sis dal na ty záda guajacuran, tak doporučuju vůbec to psaní dneska vynechat a spíš si vzít volno a lehnout si.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER:
    SUBVERSION: no vidím, že ani mě by mezi vámi nebylo dobře :) a je to tak v pořádku, vám se mnou taky určitě ne.
    kroužky patři na dobytek, obrázky na stěnu, servilita do zkoksovanejch filmů martina friče

    FATTY: člověk se stále učí
    https://www.youtube.com/watch?v=bJYJfiqUTDI
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    Někdy se lidem holt plete zasténání a povzdechnutí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam