• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: takže je všechno v nejlepším pořádku. a není to nuda ?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PALEONTOLOG: asi jsem tehdy byla na spatny seznamce, kde maji muzi povoleno psat zenam :-D, co jinyho... jen jsem to nahodila na to, ze nechapu proc by mel byt problem rict, ze neco nesedi, kdyz na to dojde, navic ze jsou taci, co to reknou jeste nez na cokoli dojde :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: jasně, tys tam jen blbě stála. a nechceš nahodit tragikomickou historku, která obecenstvu vysvětlí, proč už se nechceš svlíkat ? a děláš to teda přes silonky nebo jak
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PALEONTOLOG: plakala jsem dva dny a nechala si ji zasit a od te doby se bojim na muze byt jen pohledet! btw ja mu vubec nepsala, to on si takhle zacal :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: takovýho narcise jsi mohla mít, ale bohužel, sama si za to víš co
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PALEONTOLOG: hele ja jsem pomerne skalopevne presvedcena, ze se uz nikdy pred nikym krom doktoru nesvliknu, takze to mam jednoduchy, ale fascinuje mne, jak se tak prirozena vec, jako sex, tak strasne komplikuje a resi k dokonalosti...
    naposledy mi frajer na seznamce, i pres to, ze jsem tam mela fotku a preventivne i popis postavy napsal, ze sorry, ale velkou prdel a kozy neda. "strasne" mne to mrzelo, fakt :D, kdovi, o co jsem prisla...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    D1RABBIT: tak si tě škrtám, bejku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: ne, nikdy :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PALEONTOLOG: :-D i to se stane, ne...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: já myslím, že v klidu, ..
    HABRENKA: rozhodně menší trapas než si při orgasmu usrat
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PALEONTOLOG: Ale vubec, ja byla blba, ze jsem s nim byla, joke’s on me.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    no boze, tak ho ma malyho, to neni nic, z ceho by se nevylizal ne, aspon takhle na prvni dobrou... a dalsi pokus bejt muze a nemusi - dle chuti soudruhu :-D... poprvy to casto nemusi klapnout z mnoha duvodu, ale kdyz to nekomu nesedi, tak to nema cenu hrotit, a kdyz to chce zkusit jindy, jedine dobre, kdyz ne, tak taky... preci jen kdyz uz se pred nekym svlikam, tak se nebudu stydet rict, ze to neni uplne ono a asi to nema cenu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: zkrátka tě partner přinutil k nevěře. to je k nevíře, co si to jako dovolil, takovou světici ,.-)

    D1RABBIT: všecko je jednou poprvý, zvlášť pro nás s průměrnou dýlkou penisu. ale neboj, ona tě zas nespolkne, to je fakt jako když se opilej otíráš o stěnu v chodbě ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHA1NDLER: Jasneze je konec, to bylo pred par lety rekneme :). Ted ziju klasternim zivotem :D.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    MOODYCAT:
    Tak pevně doufám, že "s přežíváním" je konec!

    Co se týče odmítnutí, je to vlastně hrozně jednoduchý. Nejvíc se mi zpětně libí následující:
    Je mi 16, jarní potlach, sobotní závěrečná diskotéka. Vytáhnu slečnu ven na zábradlí. Tak sedíme vedle sebe, čas jako by se zastavil, moment obtěžkán tíhou epochálního očekávání. Jdu do toho: "Hele Báro, já tě fakt asi hrozně miluju".
    chřřřřřřřřřř (takovej ten zvuk, kdy se vám nevratně poškrábe deska).
    "Ježiš, tak tohle ne!". Na to se slečna rychle zvedla, otočila a odešla pryč.

    No a tím to tak nějak bylo vyřešený :)))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHA1NDLER: Ne muzu. Zen..Ja chci bejt z prvniho rande co nejdriv doma abych mohl dal levelovat shadow priesta ve wowku nebo se koukat na neco na netflixu..ale kdyz holka potrebuje sex..tak co mam delat..Na druhou stranu ja to rozhodne nedelam tak ze bych napsal holce..cau ja jsem martin..pojd ven..pokud jde o to internetovy seznamovani, tak vzdycky zjistuju co ma holka rada, co dela, kde byla apod..abych zjistil jestli je tam nejaka mentalni kompatibilita..a pak to stejne sklouzne pred prvnim rande vetsinou k mirnymu sextingu..takze ona vidi moje pero na fotce a ja vidim jeji prsa/celou postavu apod..na fotce...Kdyz pak je prvni rande..tak uz tak nejak oba vime do ceho jdeme..Kdyz toho jednoho nezaujmem fotkama/chatovanim..tak se proste omluvi a prvnim randem oba usetrime cas...Ostatne i na nyxu jsou skvely kluby o svlecenejch holkach ci chlapech..protoze pak kdyz clovek nekomu pise, tak uz vi jak vypada nahej a zda se mu fyzicky libi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHA1NDLER: Ja jsem to zatim vzdycky nejak prezila :). Ale je fakt ze muj predminulej ex, s tim to bylo tak hrozny po vsech strankach, ze jsem musela hledat uspokojeni u mnozstvi dalsich jedincu :).
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    JONY:
    Tak ono je to furt to samy. Viz Koudyho "prvni rande a naslednej sex". Já si třeba nedokážu představit, že bych ve svém věku první rande zakončil souloží, ale je mi jasný, ze to tam spousta mužů nějak směřuje, a je mi taky jasný, že moc prostoru pro hlubší průzkum terénu tam není. Takže na to, jako obvykle, prostě ti dva skočí a překvapivě zjistí různé věci :))

    Mě to vůbec nepřekvapuje.

    MOODYCAT: a teda "nějak si to přežila, a nebo si utekla .. ?
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    MOODYCAT: A přitom rychlá felace na hajzlech ti hnedle řekne jestli má cenu se i navzájem představit a pokračovat v "romantice" :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Mno mě to nepřipadá tak těžký říct to slušně a jasně a diplomaticky. Nemusí se to přece zmiňovat, stačí říct, že to jednoduše "není to, co hledáš". Nevidím v tomhle prohlášení problém a není nutný explicitně vysvětlovat cokoliv. Ale tak jde o celkovou chemii, takže když na první schůzce cítím, že to není ono z jakehokoliv důvodu, tak další není. A když se pokračuje, tak zas už chceš sex vyzkoušet no a pak se uvidí. I malý kašpárek umí zahrát velké divadlo :). Jednou to teda byl fakt opravdu prcek, bych nevěřila, pán uměl božsky líbat a perfektní orál. Ale uznávám další schůzka nebyla z jiných důvodů, takže jsem nemusela řešit, jak z toho vycouvat. Byli jsme domluveni pouze na jednorázovém úletu, oba zadání.
    FATTY
    FATTY --- ---
    OTAZKAKONCE: To je mi lito. Ale treba se to casem zlepsi, nadeje umira posledni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam