• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JONY: aby ses neposral
    JONY
    JONY --- ---
    nechcete se s Rebornou přesunout jinam?
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    SUMAN:
    jakoze neprobehne neco ve smyslu: ze ji prohlidne nejakej psychiatr, zjisti rozsah te nemoci a podle toho zahaji medikaci, napr. tim, ze ji da prasky x,y a kadej tejden prijde na kontrolu.. ne ? nic ? Zavrou ji hned do klece a zahodej klic ?
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Takže chápu-li to dobře, že v současném systému, aby někdo dostal někoho "na reálnej svět v nepohodě" k pomoci je nutné přijít, jednu mu vrazit, nechat si ji napálit zpátky a pak zavolat pčr a nechat ty policajty shlednout ten projev co ten nemocnej předvede?

    hmm. to ale lze uskutečnit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: ale shodnem se, že by někoho ve vlastním zájmu a zájjmu společnosti někomo navštivit měla, žejo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: jo tak, jestli myslíš, že by byla na lécích "kompenzovaná", tak to na ní podle tekanne moc vidět není no :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: takže ataky nejsou vidět, protože reborna užívá medikaci ? tak jsi to myslel ?
    já myslím, že teda léky nebere a nikde s etím nebyla, ale doložit to nemám jak, jen si to myslím. jediný co se podlě mě změnilo je přístup k tenhle diskuzák
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: gratuluju!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: hele, strc si tu aroganci nekam, kdyz ji znas a vis, ze ma papiry na hlavu, protoze porucha xy, tak to rekni rovnou a nedelej tady vlny. Mne je celkem jedno, jestli spolu jezdite na kolo, kdyz nema amok, nebo ji chodis hlidat morce.... nemam rada tvrzeni - je jasna, kamos to ma taky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: mam rada, kdyz nekdo haze tutove psychiatricke diagnozy na netu, pac kamos to ma taky..fakt, moc.
    Bajna injekce je tohle - https://mediately.co/cz/drugs/8lx70kzxvnZjPy7nxQmtyDfjnSK/paliperidone-janssen-cilag-international-150mg-injekcni-suspenze-s-prodlouzenym-uvolnovanim#dosing
    A urcite ji dostavat nemusi.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: a kdo rika, ze Reborna je schizofrenicka, ze.
    Plus kamaradovi porad, at si zajde k doktorovi, jsou uz injekce, ktere tuhle otupelost nezpusobuji.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: není vidět protože nebere ? srsly :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    D1RABBIT: No tak na tom se shodneme
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: na to jsem se zkoušel informovat minulý léto, je to jak píše TEKKANNE, pokud ten člověk sám nejde řešit problém, tak ho k tomu moc přinutit nejde. leda by spáchal trestnej čin a nařídil by mu psychiatrii soud.
    mě spíš sralo, že se tady do zjevně nemocnýho člověka nyxoti naváželi, byl bych rád, kdyby si někteří sáhli na svědomí.
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    Docela by mě zajímalo, jak takový člověk vypadá. Jestli je to na ní vidět, nebo ne a ten kontrast s chováním je pak o to větší.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TEKKANNE: To je právě ten problém, na stálou péči je až moc v pohodě a na reálnej svět až moc v nepohodě :(
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    CHA1NDLER: To je právě to na co jsem narážel, informovat můžeš, ale je to k ničemu. Většinou se to začne řešit až když se stane průser, jako třeba v Brodě, několikrát byla policie informována že je ten pán nemocný a vlastní zbraně a to i od doktora a řešilo se to až v momentě kdy si šel picnout do hospody :(
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    CHA1NDLER: ne. informovat můžeš, ale dokud nedojde k fyzickýmu napadení a ten člověk jen řve, nemůžou orgány dělat nic. není na to ani kapacita, ani peníze, ani právně to nejde (brácha mojí kámošky je schizofrenik a dlouho odmítal medikaci, takže ěl celkem často výýstupy, kdy řval na svou mámu, řval z okna na celý sídliště, šel z něj strach, rodiče šedivvý, sousedi nasraný....ale dokud nikomu nic fyzicky nedělal, nešlo s tím dělat nic)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PALEONTOLOG: hele já toho viděla v životě docela hodně, v usa zrušili psychiatrický ústavy, takže blázni jsou ponechaný napospas vlastnímu osudu a je to fakt znát..ale caps lock takovýhle intenzity jsem teda naživo nezažila nikdy :-o
    INSEQUI:
    AVATAR: ona zároveň není vůbec hloupá, naopak....a je schopná se o sebe samostatně postarat, není vůbec prototyp blázna odkázanýho na ústavní péči a pro takový lidi prostě v Bohnicích není dlouhodobě místo....

    tak já jen doufám, že tu agresi a nasrání na celej svět, co může za její posranej život, dokáže uvolňovat jen tímhle způsobem do éteru a nehoupne jí natolik, aby to fakt namířila proti někomu ve fyzický podobě....
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    asi blbej dotaz jo:

    když vidim, že je někdo magor, tak neexistuje zpusob, jak o tom informovat nějaký patřičný státní orgány, aby konaly ?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PALEONTOLOG: Pozerka ani ne, spis takový ty klasicky internetový ramena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam