• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEKKANNE: To je fakt na bohnice no..alespon na tri mesice..a pak nejaka medikace.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SNOWWHITE: No nejvic jsem se nasmal ja :). Zvlast tem tvejm recem, ze kdyz se chlap nenecha od zensky sukat umelakem do prdele, tak ma hrozne krehke ego a tezkej machismus, protoze jsi vubec nepochopila, ze je to o tom co se komu libi. Kdyz se holce libi anal, tak ji ho do nej rad vrazim. Kdyz ale holka anal rada nema, tak ji do nej nebudu nikdy v zivote nutit, zatimco ty to beres tak, ze kdyz ho chlap zensky strka do zadku, tak to musi mit rad i sam i naopak..coz tak vubec neni. Me nikdy zadnyho umelaka do prdele nikdo nestrcil a muzu te ubezpecit ze ani nestrci :)

    stejne jako ted nechapes, ze prezdivka "Rocco" neni z moji hlavy, ale dalo mi ji tu pred asi patnacti lety par holek. Stejne jako treba id wasone mel prezdivku Nacho nyxu..Takze to neni vec ktera by me nebo wasoneho mohla nejak urazit. Je to presne naopak :), ale vzhledem k tomu, ze jsi tenkrat na nyxu vubec nebyla a nevis o co jde, tak je hrozne vtipny pozorovat jak se ji snazis pouzivat jako urazku :D

    jinak v ankete na kterou poukazujes vyhrala volba

    "Sukani umelakem do prdele me fakt nerajcuje"
    37 (38.5%)

    Muzes si ji dohledat v zalohach. Muck :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JONY: aby ses neposral
    JONY
    JONY --- ---
    nechcete se s Rebornou přesunout jinam?
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    SUMAN:
    jakoze neprobehne neco ve smyslu: ze ji prohlidne nejakej psychiatr, zjisti rozsah te nemoci a podle toho zahaji medikaci, napr. tim, ze ji da prasky x,y a kadej tejden prijde na kontrolu.. ne ? nic ? Zavrou ji hned do klece a zahodej klic ?
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Takže chápu-li to dobře, že v současném systému, aby někdo dostal někoho "na reálnej svět v nepohodě" k pomoci je nutné přijít, jednu mu vrazit, nechat si ji napálit zpátky a pak zavolat pčr a nechat ty policajty shlednout ten projev co ten nemocnej předvede?

    hmm. to ale lze uskutečnit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: ale shodnem se, že by někoho ve vlastním zájmu a zájjmu společnosti někomo navštivit měla, žejo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: jo tak, jestli myslíš, že by byla na lécích "kompenzovaná", tak to na ní podle tekanne moc vidět není no :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: takže ataky nejsou vidět, protože reborna užívá medikaci ? tak jsi to myslel ?
    já myslím, že teda léky nebere a nikde s etím nebyla, ale doložit to nemám jak, jen si to myslím. jediný co se podlě mě změnilo je přístup k tenhle diskuzák
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: gratuluju!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: hele, strc si tu aroganci nekam, kdyz ji znas a vis, ze ma papiry na hlavu, protoze porucha xy, tak to rekni rovnou a nedelej tady vlny. Mne je celkem jedno, jestli spolu jezdite na kolo, kdyz nema amok, nebo ji chodis hlidat morce.... nemam rada tvrzeni - je jasna, kamos to ma taky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: mam rada, kdyz nekdo haze tutove psychiatricke diagnozy na netu, pac kamos to ma taky..fakt, moc.
    Bajna injekce je tohle - https://mediately.co/cz/drugs/8lx70kzxvnZjPy7nxQmtyDfjnSK/paliperidone-janssen-cilag-international-150mg-injekcni-suspenze-s-prodlouzenym-uvolnovanim#dosing
    A urcite ji dostavat nemusi.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMAN: a kdo rika, ze Reborna je schizofrenicka, ze.
    Plus kamaradovi porad, at si zajde k doktorovi, jsou uz injekce, ktere tuhle otupelost nezpusobuji.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: není vidět protože nebere ? srsly :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    D1RABBIT: No tak na tom se shodneme
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: na to jsem se zkoušel informovat minulý léto, je to jak píše TEKKANNE, pokud ten člověk sám nejde řešit problém, tak ho k tomu moc přinutit nejde. leda by spáchal trestnej čin a nařídil by mu psychiatrii soud.
    mě spíš sralo, že se tady do zjevně nemocnýho člověka nyxoti naváželi, byl bych rád, kdyby si někteří sáhli na svědomí.
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    Docela by mě zajímalo, jak takový člověk vypadá. Jestli je to na ní vidět, nebo ne a ten kontrast s chováním je pak o to větší.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TEKKANNE: To je právě ten problém, na stálou péči je až moc v pohodě a na reálnej svět až moc v nepohodě :(
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    CHA1NDLER: To je právě to na co jsem narážel, informovat můžeš, ale je to k ničemu. Většinou se to začne řešit až když se stane průser, jako třeba v Brodě, několikrát byla policie informována že je ten pán nemocný a vlastní zbraně a to i od doktora a řešilo se to až v momentě kdy si šel picnout do hospody :(
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    CHA1NDLER: ne. informovat můžeš, ale dokud nedojde k fyzickýmu napadení a ten člověk jen řve, nemůžou orgány dělat nic. není na to ani kapacita, ani peníze, ani právně to nejde (brácha mojí kámošky je schizofrenik a dlouho odmítal medikaci, takže ěl celkem často výýstupy, kdy řval na svou mámu, řval z okna na celý sídliště, šel z něj strach, rodiče šedivvý, sousedi nasraný....ale dokud nikomu nic fyzicky nedělal, nešlo s tím dělat nic)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam