• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: ja znam. R. od videni z techna, taky s ni nekrmim nyxaky. Tak ji zadam o totez.

    Tak snad "bohudik" co do kvantity tak do kvality, ses mi taky optimista poslys.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: na psíčko chodí ti stejní dokola, tak ztama se nejspíš tekkanne zná s rebornou. nemyslím, že by ji vyhledávala.
    lidí je jako sraček, bohužel co do kvantity, tak i do kvality
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: lidi je jako sracek, urcite nekdo jo. Ale tak rekneme aspon prumer, at v tom seznamu divnolidi taky nejsem:D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: nemůžu, má mě v DI, hrdina :-)


    FIYAH: to by ti v česku moc lidí nezbylo
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    TEKKANNE: promin predem, ze ti do toho kecam, ale aspon jako tehotna by ses mohla divnym individuim vyhejbat. Zbytecne si zasiras hlavu hnuso energiema a navic to pak smrsti dalsich x lidi resit cizy hovna. Naprosto zbytecne vynalozena pozornost.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KULA: co je to netflix ?
    KULA
    KULA --- ---
    Jak se show na Netflixu s ní jmenuje?
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FATTY: já ne, protože jsem ji znala osobně, zažila jsem hodněkrát její mimoní situace, ale tomu, co jsem viděla a slyšela předevčírem, se to nikdy ani nepřiblížilo. loni jsem ji potkala, v době, co tu už skoro rok jela tapety o SMS a PMS a měla jsem pocit, že musí bejt uplne jsem mešuge už od pohledu, ale nebylo tomu tak, navíc se v tu chvíli chovala velmi v pohodě a v klidu, naprosto kontrolovaně.
    stejná mýlka nastala teď na těch schodech - kdybych nezažila to potom, radostně bych tu referovala, jak skvěle vypadala....
    NYA
    NYA --- ---
    Tak já už jsem jak tady 2ndreality .. vůbec nevím, jestli to měl být tip, nebo trik :)
    FATTY
    FATTY --- ---
    AMANT: jasny. vzdyt jakykoli zajem (a ze tihle dva ho teda projevuji fest) je zajem, druhy by za to mel byt vdecny, ze se o nej vubec nekdo zajima.. Kdyby na sebe hazeli bobek, potom by mohli smutnit, takle v zivote neco pro nekoho znamenaj :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    THX_1138: trubka no, to rikam
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    2NDREALITY: chvili nehon, stan se nadrzencem a pak se proti nim demonstrativne vymezuj, +profit
    AMANT
    AMANT --- ---
    co se skadliva, rado se miva!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SNOWWHITE: Ja narozdil od tebe ziju ve 3+kk, ale gratuluju k dalsimu z tvejch pseudovtipnejch ublizeneckejch pokusu :). Misto uznani, ze nemas pravdu a nemela jsi pravdu, nebo ze jsi osloveni "Rocco" vubec nepochopila apod..se dal snazis utocit. Klasicky raneny kotatko no. Uz te necham bejt. Je to jak strefovat se do Reborny..Chvilku to cloveka bavi, ale pak uz mu je ji spis jenom lito..
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    KOUDY: Není lepších komplimentů než hejt od Tebe a Tvojí cripple party, ještě prosím!

    Hlavně si hoši, nezapomeňte uklidit doma v pokojíčku.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Kdokoli na nyxu pouziva emoticony z FB, tak je trubka
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SNOWWHITE: To je v poradku. Ty se prezentujes jeste daleko hur..jak sis tu niz mohla od dalsich lidi precist.

    za vyndani z ignoru neni zac. Nikdy nevynecham prilezitost prehnane egoistickym lidem jako ses ty hezky dokazat, ze nemaji pravdu a jeste se jim vysmat za Rocca. Tak uz se necil ty nebohe zranene kotatko :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    2NDREALITY: ano, dobe to napsal koudak, vystup z rady nadrzencu
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    KOUDY: Problém je, byl a bude, že se prezentuješ jako slizkej arogantní čuráček. A to se nezměnilo.

    Ad, díky za vyndání z ignoru, asi jsem ti musela opět hodně šlápnout na paleček, že Ti to za to stálo. Klidný spaní přeju ♥
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    2NDREALITY: to taky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam