• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FIYAH: eeeee? wtf???

    hele musím říct, že některý následný reakce některých od mě taky překvapily a nelíbily se mi (a říkala jsem si, ze jsem to měla raději jen poslat P. a S. do pošty), ale teda největší level divnosti a hnusoenergie v mým soukromým žebříčku vyhrály na celý čáře ty tvoje super dobře míněný a přínosný příspěvky na mou osobu.... vůbec nechápu, z jakýho popudu sem taháš a rozmazáváš moje těhotenství a dovoluješ si mi v kontextu s ním dávat (jakože starostlivě míněný, nicméně úplně nesmyslný) nevyžádaný rady, jednak se vůbec osobně neznáme a o mým těhotenství jsem se tu veřejně bavila pouze v jednom jediným veřejným auditku o mateřství (takže o to víc mi tvoje reakce tady přijde fakt ultra mega creepy) a jednak to teda nijakým způsobem nenapomáhá tomu, aby se to tu vrátilo zase k zábavnějšímu líbání na chodníku, spíš přesně naopak.

    taková řečnická: jsou ještě témata a auditka, který bych podle tebe měla raději momentálně vzhledem k mému těhotenství vynechat? poradíš mi detailně, jak přesně se mám v praze potkávání divných individuí vyhýbat? nechodit do parku na zdravotní procházky, protože můžu potkat Renatu? jakooooo......seriously???? :-D
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: dobra, ze pozdravuju v relaci po druhe:)
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: internetová seznamka pátrá, radí, informuje
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: a jak konkretne ji takle tady v diskuzi pomahas, prosimte?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AMANT: neruš jí kruhy, je hezká, přestane se se mnou bavit
    AMANT
    AMANT --- ---
    PALEONTOLOG: prosimte ty necejtis tu objektivni divnoenergii, ktery se maj tehotny vyhejbat a uplne ignorujes, ze ji se nelibi, ze tobe se neco libi, nebo si to aspon mysli, ze tobe se to libi? jak to?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: na tvým místě bych si nejdřív přiznal subjektivní pohled, soudy jako co se mi líbí nebo jaká je tady energie automaticky spadnou do kolonky "myslím si, já má dojem" a podobně.
    mě tav reborny nijak netěší, protože její psychózu může odskákat někdo naprosto nevinnej.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: tobe se libi, zes ji vyzval at tu poreferuje o jejim zazitku ze setkani a ona ti vyhovela, coz se zas nelibi me, pac je tu ted divnoenergie s kvantem lidi, co na sebe jedou pecky. To mi to tema kdo s kym se liba na chodniku prislo roztomilejsi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: mě je na tekkanne sympatický, že není lhostejná, ono je to vcelku přirozený, že se člověk zajímá o okolí, solidarita drží společnost pohromadě
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: ja znam. R. od videni z techna, taky s ni nekrmim nyxaky. Tak ji zadam o totez.

    Tak snad "bohudik" co do kvantity tak do kvality, ses mi taky optimista poslys.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: na psíčko chodí ti stejní dokola, tak ztama se nejspíš tekkanne zná s rebornou. nemyslím, že by ji vyhledávala.
    lidí je jako sraček, bohužel co do kvantity, tak i do kvality
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: lidi je jako sracek, urcite nekdo jo. Ale tak rekneme aspon prumer, at v tom seznamu divnolidi taky nejsem:D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUMAN: nemůžu, má mě v DI, hrdina :-)


    FIYAH: to by ti v česku moc lidí nezbylo
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    TEKKANNE: promin predem, ze ti do toho kecam, ale aspon jako tehotna by ses mohla divnym individuim vyhejbat. Zbytecne si zasiras hlavu hnuso energiema a navic to pak smrsti dalsich x lidi resit cizy hovna. Naprosto zbytecne vynalozena pozornost.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KULA: co je to netflix ?
    KULA
    KULA --- ---
    Jak se show na Netflixu s ní jmenuje?
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FATTY: já ne, protože jsem ji znala osobně, zažila jsem hodněkrát její mimoní situace, ale tomu, co jsem viděla a slyšela předevčírem, se to nikdy ani nepřiblížilo. loni jsem ji potkala, v době, co tu už skoro rok jela tapety o SMS a PMS a měla jsem pocit, že musí bejt uplne jsem mešuge už od pohledu, ale nebylo tomu tak, navíc se v tu chvíli chovala velmi v pohodě a v klidu, naprosto kontrolovaně.
    stejná mýlka nastala teď na těch schodech - kdybych nezažila to potom, radostně bych tu referovala, jak skvěle vypadala....
    NYA
    NYA --- ---
    Tak já už jsem jak tady 2ndreality .. vůbec nevím, jestli to měl být tip, nebo trik :)
    FATTY
    FATTY --- ---
    AMANT: jasny. vzdyt jakykoli zajem (a ze tihle dva ho teda projevuji fest) je zajem, druhy by za to mel byt vdecny, ze se o nej vubec nekdo zajima.. Kdyby na sebe hazeli bobek, potom by mohli smutnit, takle v zivote neco pro nekoho znamenaj :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam