• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HONZA09: To je rada jak od debila. Sorry.
    "Tak ať neleze na seznamky" - a kam teda?
    Nepiš co nemá dělat, ale CO DĚLAT MÁ.

    "Chci se dostat do Brna. Jak to mám udělat?"
    "Nejezdi ponorkou," odpověděl idiot, hluboce přesvědčen jak dobře poradil..
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    LODBROG: Nebo možná, když tam nemáš co napsat, jjsi kreten a nemáš čím zaujmout a co nabídnout, tak nelez na seznamky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYA: Ale jestli jsi ty GS vystudovala, a cítíš se našimi poznámkami uražena, taxe omlouvám :)
    I když by to ty předpojatý kecy dokonale vystihovalo ;)
    NYA
    NYA --- ---
    LODBROG: ale plosimtě :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYA: Vytáhneš jedovatou poznámku, a když dostaneš neutrální odpověď, tak já jsem protivnej? :)
    Tak nepruď, když jsi přecitlivělá :)
    Víš houby jak to doma máme.
    NYA
    NYA --- ---
    LODBROG: no, ty nemusíš mít ani GS na to, abys byl protivnej :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYA: Budeš se divit, ale ne všichni to máme doma jak u Tebe.
    Někteří z nás doma uklízí, vaří, chodí nakupovat a podílí se na domácích pracech.
    Že Ty to máš špatně a s Tebou spousta autorek ženských časopisů neznamená, že je to všeobecné pravidlo a můžeš svou neblahou situaci takhle a oprávněně házet na veškerou mužskou populaci.

    Studentky gender studies se obáváme kvůli protivnému chování a přesně těmhle kecům, jak jako muži jen tím že jsme se narodili s penisem ubližujem lidem, které jsme nikdy nepotkali a nezažili.
    Ale sex to pak musí bejt skvělej.
    NYA
    NYA --- ---
    Ale prosimvás. Holky z gender studies se bojíte, protože byste doma museli taky vařit, když jíte, a pečovat o domácnost, když v ní bydlíte, případně se starat o svoje děti rovnou měrou a nechat ji pracovat :)
    Chápu, že to není pro každýho, mít doma submisivní putičku, která naklidí, navaří a poslouchá, je určitě pohodlnější..
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    LODBROG: Moje prvni pritelkyne byla z gender studies. Bylo to fajn, az do doby nez si precetla knizku Druhe pohlavi od Simone de Beauvoir. Pak zacala utocit, ze vsem chlapum jde jen o sex, ze myslime penisem a podobne a vztah sel do kopru. Ty krivdy na muzske pohlavi co si precetla / vymyslela se nedaly snaset. ;o)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    D1RABBIT: To asi každej :)
    Navíc, ti co makaj od 16 u pásu se většinou žení/zabřeznou před 20. rokem věku
    a na další randění už nedojde (nebo až po rozvodu, což pár let zabere).

    Navíc..Holka z gender studies v posteli..to musí stát za to - hysterky prý bývají vášnivé.
    Kdo by o to nestál? :P
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    D1RABBIT: I skladnice ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále. Nepodceňuj podle práce :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JADR: To si pleteš s "vysokou školou života".
    Pracující lid, který je hrdý na Zemana a na to že volí SPD, umí "za to vzít" narozdíl od naivních zpovykaných intelektuálů
    a je si vědom, že praxe od šestnácti u pásu je lepší než tydlencty teoretický vědomostě.
    JADR
    JADR --- ---
    Ještě bych doplnil " škola života", to je taky běžné, nevím co si podtím představit takže radši dávám X
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ESPERANZA: je linej k sebereflexi a nebo se v sobe nevyzna. ale muze mit jiny vyhody, treba ojety bavo a roztrhany dziny, placatou ksiltovku a kamose rapery
    FATTY
    FATTY --- ---
    DELIRIUM: dobra reakce, i funkcni :)
    FATTY
    FATTY --- ---
    ESPERANZA: tak je to znamka toho, ze nema uplne moc v hlave.. Za me asi plus, ze to uvadej. vzhledem k tomu,ze si neuvedomi to, co to ve skutecnosti rika, to tam lidi fakt napisou verejne, takze clovek usetri nejakej ten cas..
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Hledám. .(to si vzdycky predstavim cloveka s nožíkem a proutenym kosikem, z kteryho vykukuje neco malo nahnedleho)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Jestli chceš o mne něco vědět, tak se zeptej.
    To mám chuť napsat: Sralas?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOODYCAT: ... normální holku, co ví, co chce.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VRATENKA: Jeste “jsem normalni kluk, co hleda…”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam