• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    MATT: To máš jedno ne? Jestli se potvrdí tvrzení z článku, tak pravděpodobnost, že match odepíše je malá, takže bych se asi držel jednoduchosti a nepočítal s reakcí:)

    7. Do Keep it Simple
    Starting a conversation on Tinder should be simple, but engaging. Something like, “Hey there! You seem like a lot of fun, got anything exciting planned this week?”
    MATT
    MATT --- ---
    BAAL: buď rád ;)) já už mam fobii z toho, že budu mít match a nebudu vědět co napsat... :(
    ADAM
    ADAM --- ---
    BAAL: Kdyby ty ceníky aspoň byly reálné, ale i ty jsou evidentní fake...
    BAAL
    BAAL --- ---
    O týden později, základní profil stále ukazuje jen profily asiatek, podivných jakože modelek nebo přímo ceníky, záložka discovery reálněji vypadající profily, ale stále 0 match:)

    FATTY
    FATTY --- ---
    vsak jasne, v pohode, o to mi neslo.. Jen ten zaver uplne nekoreloval s myma zkusenostma, myslim ze jak pro koho jak kde, rozhodne bych to nezatracoval..
    BAAL
    BAAL --- ---
    FATTY: no já samozřejmě nijak nerozporuju to, že nemám ideální věk, ksicht, fotky etc. Ale s tím nic neudělám, takže to sem dávám k dobru jako takové svoje pozorování, nemá to být nějakej pláč.
    FATTY
    FATTY --- ---
    imo to nebude appkou.. pokud nejsi nekde, kde davaji koroptve dobrou noc
    BAAL
    BAAL --- ---
    CHA1NDLER: Tak jsem udělal pokus, po přečtení článku jsem ted 2 týdny každý den odswipoval večer ten set profilu, co mi tinder nabídnul. Zkusil jsem týden profil serioznejší se seriozní corporate fotkou, tak týden nějakej s trochu vtipnou. Zkusil jsem seriozní popisek kdo jsem a co chci týden a další týden nějaké humory.

    + To množství zjevně fake profilů, inzerce od privátů s ceníkem, profilů Asiatek je drastické, profily která jsou od oka reálné není zase tolik, pak je otázka jak je to s tím percentilem uživatelů muži vs ženy, pokud by se započetli jen pravé profily.

    A za ty dva týdny přesně 0 matchů. Zajimavé je také to, že ten set profilů který to bežně nabízí je trochu jinej typ než který človek vidí v tom Explore menu. nezatracuju to, ale mám trochu dojem, že ta appka asi opravdu moc nefunguje:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MATT: Prostě to jen lidi neumí napsat, stejně jako standard nebo holt. Nic víc bych za tím nehledala.
    MATT
    MATT --- ---
    sem ted dickpick googlil a pouziva to vic lidi.. mozna jed o formu baleni (tzv. pickup lines) pomoci dickpicu = dick pick .. ? ;)
    MATT
    MATT --- ---
    CHA1NDLER: já už genetickou loterii vyhrál, ale na tinderu jsem teda taky skoncil jen sbiranim obrazku ;)) (Po tom, co se se mnou sešla jedna nyxka (nevedel jsem), aby mi vykladala jak milovala mího kámoše a pak tlačila agendu proti uhlobaronum.) ;))

    NJAL: třeba naznačuje nějakou spojitost s toothpickem ;))
    NJAL
    NJAL --- ---
    Ok, tak jsem to precet. Statisticky casti jsou docela dobry, misty to skoro vypada, ze by mohla i tusit, o cem pise, ale pak se nakonec stejne ukaze, ze resi jen symptomy a jejich vysvetleni jsou ta misandricka hovna, ktera vrsi do vysek Himalaji. Aneb za vsechno muze Tate, JBP a dalsi, rekl bych "popularne-misandricke" elementy.

    Jako vesely vedlejsi detail me prekvapilo, ze neumi spravne napsat "dick pic" a "standard".
    NJAL
    NJAL --- ---
    CHA1NDLER: Misty to jde, misty jsou to misandricka hovna (zatim jsem ve ctvrtine).
    BAAL
    BAAL --- ---
    CHA1NDLER: To je docela drsné čtení
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    to co říkáte na poslední newsletter Pavlíny Loužinské ? :D

    První Máj, lásky čas. Ale jen pro někoho — PAVLINA_SPEAKS
    https://www.pavlinaspeaks.com/blog/incel
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOUH: ja jen stale nechapu, co je na tom spatne
    HOUH
    HOUH --- ---
    OCTOPUSS: já třeba holky ke mě domů lákám na mou sbírku psychoaktivních hub ale ukládat si fotky chuder ze seznamky a pak tím machrovat po internetech, to mi přijde teda fakt bizár
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SIR_PROMOE: Ukládám si všechny seznamkoidní bizáry, na který narazím.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIR_PROMOE: hlavne nechapu z ceho plyne to zdeseni, ale tak co ja vim jaky jsou holky od melnika :))
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    OCTOPUSS: vydesilo te to tek, ze to mas i po par letech ulozenou fotku :) ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MRDOOM: kazdopadne seznamovaci prumysl aickem rad nahradi moderatorky, ktery jsou nejen hloupy, ale i nudny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam