• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NAVARA: Hele jako v Izraeli v ortodoxním světě to samozřejmě mezi židy funguje jako jinak. Ale tady jsme ve střední Evropě a z těch několika tisíc bych řekl že ortodoxním způsobem života žije tak 500? A to ještě něco, jako moderní ortodoxie… A stejně si tady pak doma každý dělá co chce. Ale to už jsme asi dost OT
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To maj muslimky, že jim obec sežene chlapa, ne židovky? :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    OMNIHASH: Hmm, žel ne. Zatím o takové žádné babce nevim, ale pokud víš, pošli mi na ni laskavě kontakt. Zatím jsem vyzkoušel Šiduchovou knihu u rabína Maxy, komunikoval to s rebecin Peterovou a šel jsem i na seznamovací výlet pro židy do Šárky spoluorganizovaný Gafnou (která k tomu měla i pěkný post s komentářem na FB). A nějak pořád nic, tak vážně čekám na tvoji babku!

    PS: na JDate taky jsem a jsou tam 2 ženy z toho s jednou jsem se již potkal na tom výletě ;-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    GRANTORINO: Bappka. ;-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OMNIHASH: jasně a tobě ženu vybrala která babka :)?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GRANTORINO: židi na svejch 5.000 členů nepotřebujou appky, a vystačej si postaru s nějakou babku dohazovačkou v každý funkční synagoze...
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    co kazdy chce je to co nikdy neslysel, nezazil, a nejvice to, co chce, ale uvedomi si to, az potom co mu to nabidnes

    jakoze nabidnes neco, kde muze mit pocit, aby ukazala, ze za neco stoji, ma uroven damy, protoze chces damu, jedinecnou, ne tuctovku z nakupaku.
    divadlo alterna, ne cinohra, ze zivota, v cem se kazdej clovek, asociaci vidi, uvolnenejsi, vtipny sceny posouvaji komunikaci uvolnene dal

    ze zakladni instinkty rozmnozovani, dokazes bravurne ovladat, jakozto i debilni narazky, dvojsmysly

    intelekt, vnimani duse lidstvi, cit pro hezky veci



    a me u holek laka prirozena kreativita tvorby, cehokoliv, zejmena malovani surealis obrazu, co bych nikdy nedokazal stvorit

    (sry za slohy)
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    nesnasim ...
    no, kdybys snasela zlaty vejce ....

    IMHO zivelnejsi nadseni pro cokoliv smysluplnyho zaujme
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    NELLAS:
    jak se mas?
    Kdyby se vseci meli jako ja, tak psychiatri dlazdeji chodniky )
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    NJAL: no, to urcite neni, ale treba do divadla, to uz vubec
    NJAL
    NJAL --- ---
    KVALKAN: Vubec prestoupit kamkoliv kvuli vztahu asi neni uplne jednoduche, pokud clovek nechce hrat divadlo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KVALKAN: že by židi neměli v komunitě společenské akce, kde se dá seznámit? Tomu se mi nechce věřit :D nebo u nás hledat na Blízkovýchodní katedře, mám několik židovských spolužaček, ale jsou teda zadané...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    GRANTORINO: Jasný, ještě přestoupit ze židovství na křesťanství s je to doma :´D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    pro ty, co furt fňukající, že ty ženy nestojí za moc a tak, tak tady je Katolická seznamka, tam si určitě najdete "hodnou normální holku slušnou" :)
    ❤ 10 000+ nezadaných věřících k seznámení | KatolickaSeznamka.cz 2023
    https://katolickaseznamka.cz/
    NJAL
    NJAL --- ---
    NELLAS: To ja radsi zrovna rikam "... je to jen pro predstavu, staci mi mestska cast." :-)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NELLAS: Holešovice jsou fajn, dá se jít na rande do Stromovky :) Já se na to taky ptám, ale spíš se snažím něco jako v jaké části Prahy. Rád chodím na seznámení někam ven na procházku a přijde mi, že to můžeme mít ideálně oba blízko s tím, že preferuji aby to měla po ruce víc ona. Přesná adresa mi přijde taky mimo, to má čas :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Dating is just wondering why someone is single and then figuring it out.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KVALKAN: Z opačného příkladu, jako první otázku jsem dostala dotaz, kde v Praze bydlím, protože on bydlí v Holešovicích a nechce se mu hledat moc daleko.
    Já třeba hrozně nerada dostávám otázku "kde bydlíš?" - protože když neodpovím, jsem divná (mně ale není příjemné říkat hned adresu) a když odpovím, následují dotazy na zpřesňování v rámci ulice, bloku...
    BAAL
    BAAL --- ---
    KVALKAN: Tak to je hodně skriktní přístup:)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NELLAS: Mě už přijdou daleko i Roztoky :/ Taky do krámu nejezdím po celé Praze, ale chodím do těch nejbližších :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam