• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: To jen ukazuje, že se zajímá.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: kvalitní konverzace dataminerů :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: To je kvalitní konverzace, to nepoznáš?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: to je nějaká seznamka dataminerů?

    NAVARA: tam kde se seznamuji tihleti nechodí, nepoužívám žádnou velkou zahraniční platformu. jsem ukecanej, tak jsou ty slovní průjmy obsáhlý a ten plugin je vcelku šikovná věc.

    SHARKIE: reku aj stenograf je len človek a tiež by sa chcel zoznámit
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NELLAS: U mňa tam bolo ešte menej slov :)

    Miesto "Jsi z Prahy?" Len "Praha?" a podobne.


    Pritom s ex, keď sme si začínali kedysi písať, tak to okamžite rozbehlo úplne super rozhovory. Prebrali sme toho fakt veľa, aj osobného, skôr ako sme sa mohli vôbec vidieť. Všetko nenútene, šlo to samé. Proste krása.

    Teraz, čo som skúšala pár zoznámení, tak to bola bieda a des. Hneď od začiatku. A vôbec nemám chuť v tom skúšaní pokračovať.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SHARKIE:
    Ahoj jak se máš
    Kde bydlíš
    Jsi z Prahy
    Jaké máš koníčky
    Co děláš za práci
    Kde pracuješ
    ...
    ...

    No a keď sa opýtam, čo má v dotazníku na ďalšom mieste, tak sa urazí, pretože vôbec nerozvíjam konverzáciu, iba odpovedám na otázky :D Áno, ťažko sa so mnou baví, a hej, som náročná.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NELLAS: Ja som sa raz spýtala, či vie druhá strana napísať aj rozvitú vetu miesto tých 1-2 slovných otázok, ktoré vyzerajú ako dosť divný dotazník. Odpoveďou mi bolo pár náhodných smajlíkov a konverzácia úplne skončila. Našťastie. :)


    A teda písať s diakritikou mi robí problémy aj po rokoch. Nie teda to písanie, ale uvedomenie si, že som na to zase zabudla. Takže keď si to všimnem včas, opravím celý text. Keď nie, tak už to nechávam tak. Nikto sa zatiaľ nesťažoval.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Překladač do Čínštiny/Ruštiny a zpět holt není dokonalý :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    NELLAS: jasně, ve výsledku je to uplně jedno, ty appky jsou úplný bízár, který imho ve výsledku nefunguje pro nikoho:) Nad většinou těch bio, když si to otevřel se nejde nesmát, další kousek....

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BAAL: Já myslím, že je potřeba, aby se očekávání protla. Pokud očekávám, že protějšek bude umět aspoň shodu podmětu s přísudkem a vyjmenovaná slova, tak bychom oba trpěli, kdyby s tímhle měl problém... je dobré si to vyjasnit už předem. Úplně stejně trpím, když někdo pokládá otázky bez otazníku, většinou se na to zeptám, jestli by to šlo, druhá strana se urazí (jako fakt regulérně urazí, to taky není z mého pohledu vhodný povahový rys) a končíme :)

    PS Bychom/by jsme a mě/mně beru jako hodně velký nadstandard, už jsem říkala, že jsem v podstatě nenáročná? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: mě to pár temperamentních žen zkoušelo vnutit, ať píšu česky, protože ony přece mají nějakej plugin převodu řeči na text. no ale u nich to zase generovalo nesmyslný věty, i když gramaticky správně :D tak nevím, co je horší?
    a jen počkej, až budeš starší, a nějakej random zmrd tě bude poučovat, jak co máš dělat :D

    VONTRIX: ono hlavně proč zvyky měnit, kvůli čemu? kvůli komunikaci? ta netrpí, vše je s přihmouřením oka srozumitelné, kvůli někomu na internetu? bingo!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VONTRIX: Pořád to není nic než lenost a výmluva.
    BAAL
    BAAL --- ---
    VONTRIX: Tak hlavne, pokud je pro danou osobu priorita vyborna znalost jazyka, tak asi s clovekem co se ho nikdy nebyl ochoten naucit by nebyl match, tak ci onak, ze:-) Viz nahodne otevreny tinder a hle, rozmaha se to…

    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    SPIKE411: tak uplne ne, pokud pouzivas pocitac 30 let, tak prvnich 10 let ti proste utvrdi navyky. Do toho hloupe telefony s tlacitky bez diakritiky... Ano moznost tu dnes je a je to jen par kliku si aktivovat ceskou klavesnici, ale nekter zvyky se proste meni tezko.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SENIN: Tahle výmluva byla s přimhouřením oka akceptovatelná naposledy tak před 20 lety.
    BAAL
    BAAL --- ---
    KVALKAN: ale fuj, kde je 8+3?:)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    SENIN: V pohodě, ať tě to baví ;-)

    Manish Kumar on Instagram: "😂"
    https://www.instagram.com/reel/CwsaQkKSjGu/
    SENIN
    SENIN --- ---
    KVALKAN: dobrý, ale já nepojmenovávám jen soubory :) asi bych toho nechala ...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Vypisování mi přijde dost těžký a docela zbytečný. Většinou stejně nevím, co tý holce psát. Na profil si toho třeba mnoho nenapíše a z fotek taky kolikrát nejsem moudrý. Takže se spíš chci potkat a pak se uvidí. Problém je se trefit do týdne, kdy nemám děti :D
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    SENIN: Hele, taky dělám v IT, ale abych psal jako pojmenovam_soubory-to-zas.ne3 ;-)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Já někdy píši bez diakritiky, protože dělám v IT a tam je to prostě normální .. asi diagnóza sama pro sebe :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam