• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Vypisování mi přijde dost těžký a docela zbytečný. Většinou stejně nevím, co tý holce psát. Na profil si toho třeba mnoho nenapíše a z fotek taky kolikrát nejsem moudrý. Takže se spíš chci potkat a pak se uvidí. Problém je se trefit do týdne, kdy nemám děti :D
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    SENIN: Hele, taky dělám v IT, ale abych psal jako pojmenovam_soubory-to-zas.ne3 ;-)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Já někdy píši bez diakritiky, protože dělám v IT a tam je to prostě normální .. asi diagnóza sama pro sebe :)
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    PALEONTOLOG: taky se mi stalo, že sem si psal z holkou z Prahy, asi půl roku, bylo v tom hodně citu, něhy a poezie, přšlo mi že se pohybujem v jiným světě. Asi dvakrát mě navštívila, což jsem hned napoprvý nejspíš posral, protože to bylo touhle dobou, a neměl sem doma zrovna 20 stupňů. Což bylo celkem jedno, poněvač mě stejně nechtěla. To psaní byl jenom nějakej únik.Pak sem si přišel jak vůl, ale jenom trochu, páč to psaní nebylo špatný...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOMORAU: ale tak produkuje to i vtipný situace, asi rok jsem si psal s nějakou fitness trenérkou. kdo mě zná, tak ví, jak mimo to bylo. ale fakt jsme si rozuměli, jen bychom s reálně neměli šanci nikdy a nikde potkat. max v tesku ve frontě.
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    PALEONTOLOG: Pravdu díš
    Dlouho už mi nepřišla celá věta, nebo nedejbože souvětí, jen Ahoj, Jak se máš ... atd
    Pak jsem to už zrušil a zavrhl, všecky ty seznamky. Dřív to trochu fungovalo, občas se někdo chtěl seznámit a vyšlo to. Teď z 99,5% úplný kulový, stačí se podívat na ty mizerně upravovaný fotky, někdy i schválně rozmazaný, a na ty blbý plky co tyhle košťata dovedou o sobě napsat. Většinou z toho vyplývá z toho, že jsou to nejdokonalejší lidi na světě a žádnej chlap pro ně neni dost dobrej. Poslední co mě v tomhle vadí jsou pravopisný chyby.
    Taky mám všelijaký zážitky ze seznamování
    Např.
    Jedna holka co se živila jako kouč osobního rozvoje
    Další byla průvodce turistů po Praze, k tomu si dodělávala "vzdělání " přes jakési kurzy přes internet
    Obě byly psychicky dost labilní, /např. ta druhá se po pěti minutách chůze zcela bezdůvodně rozbrečela a nedovedla vysvětlit proč/.
    Chudáci holky


    Nekažte si život seznamkama
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jo no seznamka je dobrej motivator zustat single :-))
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NELLAS: Jj, já jsem jeden z těch co píšou špatně. V pohodě. Už učitelka češtiny na základní mi říkala, ať raději ani nejdu na střední :D Mě prostě štvou ty háčky a čárky. Slovo diakritika prostě nemám rád, kdo ví proč.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KVALKAN: "Nabodeníčka" jsou něco, co je v současné češtině už dávno neaktuální, ač to teda zní hrozně "cool", znát takový termín. Každopádně, absence diakritiky je menší prohřešek než neumět skloňovat slovo "pes".
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    A vůbec, i za těch pár rande jsem narazil na zajímavé ženy.
    Rusku, co opustila manžela kvůli postiženému dítěti (dítě v domově) a vydělávála si výrobou panen pro bohatý Rusy. Kvůli sankcím se ji nedařilo podnikání.
    Paní, co se živila jako pěstounka a když se zrovna neživila tím, tak dělala “moderátorku” na podvodný seznamce.
    Cvičitelku jógy, co žila u rodičů v paneláku (bylo ji třeba mezi 30 a 35) a občas hlídala psi v pražských vilách.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Ty jo, kolik holek si vystačí bez nabodeníček. Že se to pak hůř čte je žel nedohoní :/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SENIN: Mě fascinuje množství lidí, co neznají otazníky.
    SENIN
    SENIN --- ---
    NELLAS: Jako jo souvisí to :) Asi je to tím, že žiji ve své sociální bublině, ale opravdu jsem z toho byla v šoku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SENIN: Ta ucelená věta je spíš ta gramatika. Zvláštní peklo je právě pravopis, ten ovládá tak jeden z padesáti :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    SPIKE411: ta gramatika to je zlaté pravidlo ... nicméně mě opravdu udivuje, kolik lidí neumí dát dohromady větu, která dává smysl. Nemluvím teď o gramatice, ale přímo o jedné ucelené větě. Peklo.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Christina Wallace: How to stop swiping and find your person on dating apps | TED Talk
    https://www.ted.com/talks/christina_wallace_how_to_stop_swiping_and_find_your_person_on_dating_apps/
    PELDA
    PELDA --- ---
    HOUBA: Lehce OT: mně se na "vážné" osvědčil speed dating. V Praze je toho dost... Šel jsem jednou a potkal svou dnes ženu a je to 11 let. IMHO lepší než čistě online.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja sem zjistil ze uz nedavam to smazani po dni dvou, co si slibne povidate nebo jako vcera, nemas tu fotku s ocima, ok tak ja ti nakou poslu, podlu fotku, conversation deleted.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Manželku musím vyhledat ve všední den, ne v neděli.
    -- anglické přísloví
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Tak vazne zvazuji, ze se zucastnim!

    Festival Mužsko - Ženského Přátelství | Užíváme si naše propojené světy
    https://muzskozenskyfestival.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam