• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BAAL
    BAAL --- ---
    VICTO_REA: Jasne, na to muzu kontrovat fotkama z porodnice od bab:-) Ale to nejsou ty lidi se kteryma se matchnes a nejsou tedy soucast popisovaneho.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    NAVARA: když má týpek jedinou fotku na profilu, kde má odstřiženou hlavu manželky a dítěte nebo si fotí ism a v pozadí má rodinou fotku metr na metr, tak to dopředu zavání průšvihem jako prase. Já v tom vidím něco jako nevědomé sdělení.

    Pánskou volenku do diskuze na téma patriarchátu zdvořile odmítám:))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: ti co balí holky na prachy a pak mudruji nad zlatokopkami, ty jsou ňuňu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Nechceš aby jí zajímaly primárně ty peníze, když je máš… jakmile nebudou, kde pak bude to "i ve zlém"?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VICTO_REA: Anebo nenajdeš nikoho, protože nikdo nebude reálně moci projít tím filtrem

    VICTO_REA: Teda takhle podporovat patriarchát! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: hele v inzerátech na amíkách se v posledních letech množí sapiosexuálky. a pak muž vždy dokáže zaujmout prachama :-) a když ne, tak aspoň tím tělem (rozměrem). nejhorší to mají ti, co nemají nic z toho. to je pak na stříbrnou lepící pásku a chloroform, nebo narukovat do služeb soukromý paramilitární organizace a brát si v třetím světě bez ptaní.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BAAL: alespoň v této etapě jo, posere se to až v té další fázi:-D

    Mimochodem co mi přijde nefér u seznamek, že chlap nemůže z velké části zaujmout jinak než fyzickým vzhledem. Furt věřím v charisma a taky dost vyrovnaných lidí nejsou moc fotogenický.
    Docela by mě zajímalo jak to jiný ženy vidí...
    BAAL
    BAAL --- ---
    VICTO_REA: Pak je pro tebe asi vse v poradku.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BAAL: ženský si stěžují, že jsou zahlcení zprávami? Chudinky, fakt:( a chlapům zas vadí, že musí soupeřit? No to je teprve novinka v evoluci. To snad svět neviděl.

    Promiň za jizlivost, ale nemělo by to právě takto správně být?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Imho klam/neklam ty apps reálně nefungují vůbec pro nikoho. Byl jsem ted venku s jednou holkou, poměrně rychle nám oboum došlo, že z toho nic nebude, protože jsme byli oba na úplně opačné straně světonázoru, tak jsme si alespon pokecali o zkušenostech z appek a říkám já, hele za mě to v zásadě vůbec nefunguje mám jeden match za týden, většína těch bab nikdy neodepíše ani na první zprávu a ten zbytek po krátké konverzaci a návrhem na schůzku skončí větou: "no víš já toho ted mám moc".

    A ona říká, tomu se vůbec nedivím, já když to ted otevřu, tak tu mám asi 30 takových návrhů, většinou od úplně divných lidí, ale vyznej se v tom a zorganizuj to. Jak je tam těch chlapů nepoměrně více, tak baby jsou zahlcené zprávama a chlapi jsou frustrovaní z toho, že domluvit si tam reálně schůzku je skoro nemožné.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    AVATAR: Víš proč? Ze stejného důvodu, proč si psi lížou koule. Protože můžou.

    Já začínám být čím dál víc opatrná a stejně si myslím, že čím víc budu vnímavá na klamstvo, tím rafinovanější bude to mazání medu kolem huby. Nějaká přímá úměra, či co:D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja se ho nezastavam, jen se zamyslim, co k tomu lhani lidi vede :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    AVATAR: tady nešlo o žádný nezávazný flirt ...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HONZA09: nojo, ale to stoji prachy, co nemas. Muzes zajit kolem druhe rano do nejakyho klubu, pak to vyjde levnejc, ale to se zas blbe vysvetluje manzelcr a jsou tam uz jen vadny kusy.

    Manzove s dluhama to maj tezky :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HONZA09: právěže to dobře vím.. to se sejde ani nevíš jak
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PALEONTOLOG: Tobě nikdo nikdy neřekl, jak se AIDS přenáší? :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    AVATAR: Timhle filtrem neprojde u 95% zen a ten zbytek je bud moc opilej, nebo za to chce zaplatit.


    No, tak buď jí budeš muset ožrat a nebo zaplatit. :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: už radšej knihu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Jsi provozoval rizikový sex! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: já zas vidím mezi "nemocenská" a "být infekční" spoustu prostoru. ale proti gustu žádný dišputát, jen to mám nastavený úplně jinak. ale to ti mohlo s příspěvkem o aids rychle dojít :)
    jedna místní mladá paní za mnou loni jezdila, přestože jsem skoro celej loňskej podzim promarodil. a ano, jak jsme si zašukali, tak jsem se zas uhnal a čekal mě další tejden doma :D pro mě se stal ohrožením sex na neschopence, partnerka ani jednou neonemocněla, protože byl problém v mojí imunitě, žejo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam