• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BAAL: alespoň v této etapě jo, posere se to až v té další fázi:-D

    Mimochodem co mi přijde nefér u seznamek, že chlap nemůže z velké části zaujmout jinak než fyzickým vzhledem. Furt věřím v charisma a taky dost vyrovnaných lidí nejsou moc fotogenický.
    Docela by mě zajímalo jak to jiný ženy vidí...
    BAAL
    BAAL --- ---
    VICTO_REA: Pak je pro tebe asi vse v poradku.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BAAL: ženský si stěžují, že jsou zahlcení zprávami? Chudinky, fakt:( a chlapům zas vadí, že musí soupeřit? No to je teprve novinka v evoluci. To snad svět neviděl.

    Promiň za jizlivost, ale nemělo by to právě takto správně být?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Imho klam/neklam ty apps reálně nefungují vůbec pro nikoho. Byl jsem ted venku s jednou holkou, poměrně rychle nám oboum došlo, že z toho nic nebude, protože jsme byli oba na úplně opačné straně světonázoru, tak jsme si alespon pokecali o zkušenostech z appek a říkám já, hele za mě to v zásadě vůbec nefunguje mám jeden match za týden, většína těch bab nikdy neodepíše ani na první zprávu a ten zbytek po krátké konverzaci a návrhem na schůzku skončí větou: "no víš já toho ted mám moc".

    A ona říká, tomu se vůbec nedivím, já když to ted otevřu, tak tu mám asi 30 takových návrhů, většinou od úplně divných lidí, ale vyznej se v tom a zorganizuj to. Jak je tam těch chlapů nepoměrně více, tak baby jsou zahlcené zprávama a chlapi jsou frustrovaní z toho, že domluvit si tam reálně schůzku je skoro nemožné.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    AVATAR: Víš proč? Ze stejného důvodu, proč si psi lížou koule. Protože můžou.

    Já začínám být čím dál víc opatrná a stejně si myslím, že čím víc budu vnímavá na klamstvo, tím rafinovanější bude to mazání medu kolem huby. Nějaká přímá úměra, či co:D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja se ho nezastavam, jen se zamyslim, co k tomu lhani lidi vede :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    AVATAR: tady nešlo o žádný nezávazný flirt ...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HONZA09: nojo, ale to stoji prachy, co nemas. Muzes zajit kolem druhe rano do nejakyho klubu, pak to vyjde levnejc, ale to se zas blbe vysvetluje manzelcr a jsou tam uz jen vadny kusy.

    Manzove s dluhama to maj tezky :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HONZA09: právěže to dobře vím.. to se sejde ani nevíš jak
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PALEONTOLOG: Tobě nikdo nikdy neřekl, jak se AIDS přenáší? :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    AVATAR: Timhle filtrem neprojde u 95% zen a ten zbytek je bud moc opilej, nebo za to chce zaplatit.


    No, tak buď jí budeš muset ožrat a nebo zaplatit. :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: už radšej knihu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Jsi provozoval rizikový sex! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: já zas vidím mezi "nemocenská" a "být infekční" spoustu prostoru. ale proti gustu žádný dišputát, jen to mám nastavený úplně jinak. ale to ti mohlo s příspěvkem o aids rychle dojít :)
    jedna místní mladá paní za mnou loni jezdila, přestože jsem skoro celej loňskej podzim promarodil. a ano, jak jsme si zašukali, tak jsem se zas uhnal a čekal mě další tejden doma :D pro mě se stal ohrožením sex na neschopence, partnerka ani jednou neonemocněla, protože byl problém v mojí imunitě, žejo.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: Nojo. Keby si mal zdravotne problemy, tak to riesis. A ked nie, tak je dobre aspon akceptovat, ze to musi riesit niekto iny.

    Aj ked teraz to teda riesim hlavne kvoli blizkemu okoliu, co je na tom fest blbo a nechcem im zbytocne este viac skratit zivot.

    Mne proste nepride normalne, marodit doma s niecim infekcnym a este si k tomu dohadovat rande a neupozornit na to. Pred sviatkami, kedy sa predpoklada, ze sa clovek stretava so sirokou rodinou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: aha, už jsem se chytil, ale moc to se mnou nezamávalo. jsem zvyklej kouřit jedno brko se spoustou lidí v jednom kole, kolikrát i s neznámejma. za covidu jsem dodržoval co se dalo, ale kouření v kolečku jsem se nevzdal :-) jednou mi skutečně zatrnulo, to bylo dlouho před covidem, když ten týpek mi po brku řekl, že má aids :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: pracovni neschopnost. V mojom okoli sa to bezne pouziva, tak ma nenapadlo, ze by to mohol byt problem.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Placená nemocenská, hádám. Ale taky jsem to chvíli dekódoval.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: co to je hergot PN?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SENIN: a jak jinak si ma nezavazne vrznout nekdo s rodinou a dluhama, aniz by lhal? Ptam se pro kamarada :D

    Timhle filtrem neprojde u 95% zen a ten zbytek je bud moc opilej, nebo za to chce zaplatit.

    Jako souhlasim, ze lhat se nema, ale jeste jsem neprisel na zpusob (krom i dont care metody), jak bez nej (se svym nulovym charisma) sbalit holku. Jste prilis narocne, mate moc filtru, kteryma neprojdu. Ne, ze bych se snazil, nesnasim lhani (at uz kecy nebo delani se lepsim) a filtru jsem si taky vybudoval slusnou zasobu :)

    Kazdopadne jo, na kazdy rande by se melo jit s vyjetym zaznamem z registru dluzniku, odbornym zdravotnim posudkem a dukazem bezdetnosti. Cloveku by to usetrilo tunu googleni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam