• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jo aby to nezaniklo mezi kecy:

    SATOO se ptal, jestli mate nejake zkusenosti s boo.world?

    koukala jsem a píšou tam ,,Poznejte nové lidi" třeba ,,podle osobnosti".
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA: a co teprve jedí k večeři hubený týpci s vlastní nemovitostí v Praze....
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *hubený týpci nejedi k večeři svíčkovou, ale avokádový salát s banány nebo vejci, jogurt nebo lehké těstoviny s krevetami.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Správnej sameček si dá svíčkovou k obědu v práci a nevotravuje. Navíc svíčková není jakožto večeře zdravá.
    LOGO
    LOGO --- ---
    NAVARA: nebuď takový detailista. Když se chce, jde ledacos. Důležitý je věřit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LOGO: Nemá, sameček poté co mu připraví čisté prádlo a k večeři připraví skvělou svíčkou by samozřejmě mohl pokračovat ve výrobě i po 20:30, zatímco už bude spát, dala by mu písemný souhlas.
    LOGO
    LOGO --- ---
    RENA_SULIROVA: naplánovaný to máš ale dobře, ne že ne..
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Mně se právě vůbec nepodařilo tam vyplnit žádný informace. Nebylo tam v úpravě profilu žádný políčko pokračovat, jen fotky a dál už nic, to už jsem psala.

    Asi se to objeví, až když je tam člověk déle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Třeba ti dali ban, protože tam máš samý "chci chci chci", ale už ne "nabízím, umím, zvládnu" - si ty políčka úplně přeskočila. Asi nějaká kontrola robotů, co si toho nevšimnou.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    NAVARA: Budu vás tiše obdivovat z trpělivosti. Je fantasticky bezbřehá:)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ale jak by to pak probíhalo prakticky nevim.

    Buď bychom společně trávili čas jen o víkendech nebo bych musela časem změnit práci. Tak třeba kdyby pak bylo mimino, tak bych stejně musela.

    Na miminu by se ale teď pracovalo 18:30 - 19:00, když ve 20:30 musim jít spát.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VICTO_REA: Je to silnější, uvidíš :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Nijak. Chci zpět ten Tinder!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Jak se tedy chceš seznamovat s lidmi, kterým v pět večer teprve začíná mimopracovní soc život?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *ale ty teda jsou! Musela jsem si nakoupit komplet nový podprsenky velikosti D/E.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    NAVARA: naděje umírá jako poslední ale já reagovat tady na paní nehodlám, užijte si to:)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VICTO_REA: Já třeba 2020/2021 zhubla a znovu vážila 62 kg jako dřív, ale teď jsem za dva roky zase ztloustla přes 12 kg, takže mimo jiné NABÍZIM VELKÝ KOZY!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VICTO_REA: Ale tohle prozření by mělo dorazit do určitého věku, jinak to působí… smutně.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RIMSAK: LOL :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: To si ale nemyslíš špatně. Celou dobu, celé ty roky, je to jenom o tom, co chceš TY, prostě "já já já jenom já". Nikdy jsi se ani nezamyslela, co nabízíš těm vhodným samečkům, aby si v tom davu vdavekchtivých vybraly právě tebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam