• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    To je poprvé, co vidím Koudyho couvat z debaty. Wow.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    KOUDY: Reborna!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nekdo me volal?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Podle toho co pise ma pozadavky na skvele vypadajiciho, uspesneho, nezadaneho, bezdetneho, moviteho chlapce, ale je alespon vytrvala a jde si za svym. Tak alespon jedno pozitivum. Az je mi toho nadejneho samecka trochu lito, nevi co ho ceka :D
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty tam fotku máš?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Nemyslím si.

    Když jsem si založila lide.cz, také jsem se snažila nedat tam fotku.

    Jen jsem se bála, aby mě tam někdo nepoznal a nesmál se mi, že jsem na seznamce nebo tak něco.

    Ono neni příjemný, když tvůj profil vidí někdo z práce nebo ze známých.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Kdo nemá na seznamce fotku, je buď extrémně ošklivý, nebo ženatý/zadaný.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ta druha mi k tobe sedi, takova psajtrencova
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ach jo.



    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    RENA_SULIROVA: Ať ho brzy najdeš, ale bude škoda, že přestaneš psát! Tvoje historky jsou super.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Popeláře jsem oslovila já.

    Paralelně s tím mi píšou jiní uživatelé bez fotky.

    Pak si dám vždy zaslat fotku na mail. Ale žádnej se mi zatím nelíbil.

    Takže nevím, čím se živí ti, co na mě berou.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PROBUZENY: Do práce. Ty profily jsem procházela už před novým rokem. Ale popelář se ozval až teď.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ale tak už víme, jaká je baseline, která na Rebornu bere - single fotříci, popeláři, bydlící na ubytovně - od toho už se dá někam odrazit.

    Jestli chce popeláře a ubytovny, co ještě děcko nemá, čím to asi tak může nahradit?
    Nebo třeba ubrat na požadavcích na vzhled, třeba popelář co lije - a pak třeba bude ještě bez děcka?
    Případně se mu ozvat, pozvat na svíčkovou, starat se o jeho děcko a pokud se osvědčí, ta se třeba povede ještě jedno vlastní?

    Samé otázky…
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAKROUSEK: hele ale to není až tak mimo, já jsem se fakt seznámil s jednou garboložkou, vůbec jsem do tý doby netušil o co jde a že to existuje! :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Ja mel na Novym Zelandu kamarada popelare a protoze se za to trochu stydel, kdyz se ho nekdo zeptal, tak rikal, ze dela "garbiologist".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: a vážil by si vyštudovaný ženy, žejo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Víš kolik ušetří za fitko, když celý den zvedá plné popelnice? A jestli vypadá k světu, tak se ani zřejmě každý večer nevylije v hospodě a tudíž mu zůstane více cechtáků!
    PROBUZENY
    PROBUZENY --- ---
    Fakt jsi prošla 500 profilů? Mě bylo divný, kam jsi na ty tři dny zmizela :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak mám zkušenost ze seznamky.

    Jelikož mám zablokovanej ten Tinder, šla jsem na jinou seznamku.

    Vybrala jsem muže v kategorii 28 - 44 let a prošla fotky asi tak 500 profilů.
    Skoro nikdo se mi nelíbil, ale OSLOVILA JSEM DVA UŽIVATELE.

    Jeden psal blbý kecy, loudil odvážný fotky. Když jsem napsala, že bych se ráda sešla na drink, měl narážky, co jako budeme dělat potom atd.

    Naštěstí odepsal i ten druhej, kterej se mi líbil víc.

    Když jsem volala, zavěsil. Pak psal, ať zavolám znovu, zavěsil uprostřed hovoru.

    Pak jsme si tedy volali znovu a došlo i k tomu, že mi sdělil jeho předchozí milostný život.

    Má dítě a navíc ještě k tomu dělá...

    ...chvíle napětí...

    ...POPELÁŘE.

    Takže z cca 500 chlapů jsem si neomylně vybrala zřejmě jedinýho, kterej je POPELÁŘ! a bydlí na ubytovně.

    Fotky jsou skutečně jeho, poslal mi ještě další pro ověření.

    Takže supermodel popelářem, prej bere 30 tis. a je spokojenej.

    Rande jsem zrušila s výmluvou, že mám v požadavcích, že chci chlapa bez dítěte, abychom si spolu pořídili dítě svoje vlastní.

    Mě snad omejou.

    Nikdo další se mi na tý seznamce nelíbí, tak jsem v pí..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam