• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    ,,Ale je ti kolem 40 a máš tak trochu (nebo spíš víc) nadváhu.
    Ok.
    Chápu, proč by tě takový chlapec chtěl ojet, ale proč by s tebou měl chtít zakládat rodinu a poskytnout navíc svou nemovitost?"

    Tak mu prosím vysvětli, proč miliony chlapů poskytujou výše zmíněné milionům pohledných dam, který maj pravidelnej xicht a postavu jak Ashley Graham, když on to nechápe!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tady mi napsali, že jsem asi tlustá.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: cože, nevyplnilas info, nenapsala jediou zprávu a oni ti napsali, že jsi tlustá?
    no vzbuzuje víc otázek než odpovědí a přesně proto ti nevěřím jediný slovo, pravděpodobně si pamatuješ selektivně nebo trpíš bludy. že by s takhle zkoušela manipulovat mi připadá hodně nepravděpodobný
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: No protože mi napsali, že si myslí, že jsem TLUSTÁ, ne asi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: upřímně, ví bůh jak to bylo, já ti prakticky vůbec nevěřím
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: ALE JÁ JSEM JASNĚ NAPSALA, ŽE JSEM NA TOM TINDERU JEŠTĚ ANI NEVYPLNILA INFO A NENAPSALA ZATÍM NIKOMU JEDINOU ZPRÁVU!!!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: "jak kdy". tak třeba na tindru se s tebou nikdo vůbec nemazal rozhodli se pro permaban, aby tě nemuseli řešit. pravděpodobně za tím stojí obsah i forma projevu, ne fotka s brejlema.
    RENA_SULIROVA: na to, že to teda "vůbec" neřešiš, se tvoje posty kolem vzhledu nápadně preodlužujou a obsahujou spoust vnějších ujištění, že to je "v pohodě". ono to je v pohodě, tak netuším, proč se to vůbec řeší?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No ale obličej mám pořád stejnej.

    A psala jsem, že jsem sice přibrala, ale hlavně na prsou a na zadku, což může právě někdo považovat za výhodu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak urcite dyz tu uz pul mesice vysvetlujes zes teda dost pribrala
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No ale ty chlapi teď vypadaj úplně jinak - brýle, pleš, snad i hrb :)

    Ale já vypadám pořád stejně. Fakt.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Technickou, presne to se da vzdy jen nabiflovat. Guma
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KULA: :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: No ale to už se tu taky psalo.

    Chceš krom fyzický krásy i ženskou, která má VŠ. Třeba technickou, ne jen nějakou soukromou nebo která se dá nabiflovat. No tak já ji třeba mám.

    Má ji spousta holek.

    Do jaký míry se z toho pozná inteligence už posuď sám.

    Vařit taky umim, jen na to teď při práci nemám čas.

    A vzhledem k tomu, že máme dotovaný obědy, chodim domu už nažraná. Vařim jen o víkendu.

    Tak jaký jsou ještě ty priority?

    Vlastní BYT? Majetek?

    No tak na to téma už tu REBORNA psala o jejím reálnym a potenciálním dědictví takový romány, že to už nestojí za slovo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A nezacala ta debata stiznosti na chlapy co maj starou fotku? A ted ma stacit 10let stara vzpominka na nsky x let stary fotky?lol dvoji metr hadr
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tobě se líbí to po sobě číst viď? Myslíš si, že je zajímavý co píšeš?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HONZA09: Pro ni ano, proto tak hodnotí ostatní :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Neprojevuju. Tedy jak kdy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Nebylo by tedy vhodné zaměřit se na araby?

    Jsi si jista, že ti hubení koloušci Ashley chtějí? A na chov?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: No a já se Ti snažim vysvětlit, že se nemůžeš seznámit ne kvuli vzhledu, ale protože každej kdo má vsěch pět pohromadě, tak zdrhne až Tě pozná. Teda za předpokladu, že v reálu se projevuješ stejně jako tady. :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Ty vole Reborno, dej si pozor, než zas skončíš ve spirále opalujících se wall of text uprostřed psychotickýho nájezdu...ne že sem přijdu za pět dní a bude tady patnáct knížek o kolečkách s dvaceti myšlenkami celkem!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RENA_SULIROVA:
    Vida, o mne si zase v mládí mysleli, že sem chlapeček :")
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DELIRIUM: Ale jak už jsem psala:

    ...podstatná není otázka, zda s tim jako vyhraju miss český republiky,

    ALE ZDA SE MŮŽU S TAKOVÝM VZHLEDEM SEZNÁMIT S NĚJAKYM POHLEDNYM CHLAPEM 28-44 LET, KTEREJ MÁ TMAVÝ VLASY, JE HUBENEJ, ZAMĚSTNANEJ A MÁ KDE BYDLET.

    No a já si myslím, že jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam