• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MMORT7: No, zacala z toho, jak se ji tu lidi snazili prvne pomoct, pak otevrit oci a nakonec poslat do prdele, docela blaznit. Zacala psat bludy, obvinovala konkretni id z tezkych zlocinu, zasekla se jak poskozenej vinyl, produkovala tuny postu, jeden jak druhej, porad to same dokola...

    Nakonec ji dal nyx ban, protoze rozesrala x diskuzi a nejspis mel (ja bych mel) obavy z pripadnych legalnich opletacek kvuli nyxi rape konspiraci na nebohe reborne, co se vylila do bezvedomi na festaku.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    AVATAR: Já Rebornu minule nesledoval, takže ne, nevím. Jak?
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    FRKOLKA: a když ta slova teď slyším, tak je to vlastně reborna v kostce, ve významu i formě
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Hele musite ji tu zas psychovat? Nepamatujete si, jak to dopadlo posledne? Je to jak stourat naostrenou tuzkou do stenete...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: njn, jednou za tři-čtyři týdny ta výmluva obstojí, to máš pravdu.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Už sem začala číst jenom to, co je psaný caps lockem.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jak vidno povinnosti a naroky plati jen pro ostatni. Pani nereborna ma vyjimku
    TUILE
    TUILE --- ---
    este tri minuty kocicko!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Čus bus.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Padla.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Doprovodit občas. Na samotu už jsem si zvykla. Tedy samotu v davu.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Mně je úplně jedno, co bude poslouchat. Tedy téměř jedno. Doprovodit mě někam může i tak.

    ...

    To čtu jako... Mě je jedno co se Ti líbí, dělat budeš, co budu chtít já. :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Proč by měl chtít nějakej muž dívku s postavou Ashley Graham na chov?

    No protože několik studií potvrdilo, že ženy kyprých tvarů připadají mužům PLODNĚJŠÍ.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ale já nemám nadváhu. V jinym auditku se psalo, že rozdíl mezi zdravotní a společenskou nadváhou je docela dost kilo.
    A já myslím nemám ani tu společenskou nadváhu - viz Ashley Graham.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ale kuadopičiuž:

    Tam je právě že úplně jedno, co koho baví.

    Tam už bude zázrak vůbec to, ŽE SE SEJDEM DVA BEZDĚTNÝ V TÝ VĚKOVÝ KATEGORII 36-40 LET.

    Mně je úplně jedno, co bude poslouchat. Tedy téměř jedno. Doprovodit mě někam může i tak.

    Lucka 36 let, pokud má zmíněné kvality, JE PODLE MĚ UŽ DÁVNO ZADANÁ nebo rozvedená a má děti.

    Tak asi toho bezdětnýho, kterej chce ještě dvě děti, asi nebude moc zajímat. Když Lucka 36 let už dvě děti má a už asi žádný logicky NECHCE.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: No jako že teď místo tapetování si nikam nezajdu, když sedim v práci do 20 h.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Jak skoro ste sa vacsinou prvy krat stretli od zaciatku konverzacie?

    My sme si teraz zacali pisat kusok pred Vianocami, dohoda bola, ze medzi sviatkami dame kino. Bohuzial som po navrate od rodicov padla na 2 tyzdne s hnusnou anginou, tak sme si len dalej pisali. Minuly tyzden som to kino pripomenula a bolo to uplne odignorovane. Navrh z druhej strany uz nedosiel. Konverzacia postupne ustava, tak cca na 1-2 vymenene spravy denne. Myslim, ze to nakoniec cele uplne vysumi. A ani ma to vlastne asi netrapi.

    Pritom s ex sme si taky pred rokmi najprv par tyzdnov len pisali. Najprv totiz marodil on, tak ja, do toho covid. Ale tam ten zaujem bol z oboch stran fakt hodne velky a konverzacia naopak stale lepsia a castejsia.

    Som tie seznamky vlastne nikdy moc neriesila, pretoze sa vzdy nasiel niekto v blizkom okoli. Ale jak som vypadla postupne zo vsetkych kolektivov, tak sa nazivo moc nemam ako zoznamit. Lenze kazdy dalsi online pokus ma od toho len odradza a stale viac mam pocit, ze mi je samej vlastne lepsie.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Asi skvrny na slunci. Posledni tydny tu nak bouchlo v bedne vic nestastnicim
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    NELLAS: To zní lákavě! To jsem nevěděla, že je to tak jednoduché. Rovnou pozvání na tropickou dovolenou :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam