• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Jsou o tom policejní záznamy, že se už tisíckrát stalo něco podobnýho.

    Znásilňovací injekce jakožto kombinace GHB a ketaminu navozuje vzrušení, odbourává zábrany a navozuje částečnou paralýzu oběti.

    Čerpala jsem z policejních článků.

    Bůh ví, co dali REBORNĚ za injekci. Něco ji prej píchlo a pak si vše vybavila až později, což by souhlasilo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Vime naprosto jiste ze se nestalo to co tu popisujes. Z toho muzes vyjit a hledat dal. Asi jako bys tvrdila ze ji probudili k 20km behu 5g heroinu i.v.

    Sry nope
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: A ty snad víš, co přesně se jí stalo?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Netusis nic, dik za potvrzeni. Vubec.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Ale já ty články s fenoménem našla až dva roky poté, co to sem REBORNA psala, že se jí stalo - bezvědomí, vzpomínky jako střípky ze skládačky atd.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No musíš přičíst tu kombinaci s alkoholem.

    Ale kdo mohl před plánovaným znásilněním REBORNY tušit, že ta vykalí půl litru vína a ještě panáky, že. Kráva, ani normálně zdrogovat a znásilnit ji člověk nemuže.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    To ze ti neco vzdalene mohlo pripominat "fenomen" cos videla na netu a tak se snazis vsechno ohmout aby ti to na to pasovalo fakt neni znamka ani zdravyho ani soudnyho ani kritickyho intelektu nybrz magickyho mysleni.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Malo koz
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tvl vis co to je vetsi mnozstvi gabby? .. radsi nic, vubec netusis. By ti urvalo srdce
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Bylo to GHB a přímo v článku se píše, že při větším množství může navozovat ospalost až hluboký spánek.

    Konkrétně u REBORNY to bylo po požití alkoholu a kombinace GHB a ketaminu (ta znásilňovací injekce) s alkoholem může způsobit až bezvědomí se zástavou dechu. To se myslím později stalo. Ale asi chvíli trvalo, než si toho pachatel v tý tmě všimnul - potřebná paralýza ženský, aby se nemohla bránit versus pak už bezvědomí se zástavou dechu. Psala něco, že než blila stranou, že nad ní někdo dýchal a že ztratila naušnici z nosu - to už ji asi resuscitoval a aby jí mohl zacpat nos, tu naušnici zahodil.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    KVALKAN: Nj, ked nectou, tak je to tazke :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NAVARA: to je moje strategie, hledám je ;-)

    SHARKIE: však jo, vybral jsem si tam děti už mám a další nechci. Druhá věc je, že ani slečny si ty popisky nečtou a občas se diví :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ne, ze se to nenaslo ani v jednom pripade. Problem to zjistit mas leda ty. Nenluve o tom ze po gabbe fakt spat nebudes
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Odborníci píší, že s několikahodinovým odstupem právě je problém to zjistit toxikologickým rozborem.

    A bylo to REBORNĚ a GHB.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Takze neumis, nemelas to a vubec nechapes ze neni problem to zjistit.

    Congrats zij dal v bludu. Mozna ti dali rohypnol tak tvl. Gabbu, urcite.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: Já na ničem nestavím. Ale REBORNA tu psala, že o ni na lide.cz jeví zájem muži 27-32 let, ale že ti často nemají kde bydlet.

    Bydlí s rodiči, v nájmu se skupinkou kámošů a pod.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: vytvořila sis začarovanej kruh, a teď kudy ven co?
    možná když přehodnotíš premisy na kterejch stavíš (a který jsou samozřejmě blbě) kruh sám zmizí
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A máš na to papír s razítkem?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Záměrně vydávali srandu za rasismus... No tak to jsi tady špatně. To musíš do EU multikulti auditka. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam