• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: Proč by měl po sexu zdrhat? To snad naopak, ne?
    FRDK
    FRDK --- ---
    DELIRIUM:
    Nicolas Cage FARTS and CUMS at the same time in his new movie Dream Scenario
    https://youtu.be/VRItFtREpYM?t=157

    Nějak takhle..? :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Až budu mít někdy náladu, napíšu i o typkovi, co neustále nahlas prděl a svádět to na to, že je že mě nervózní.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Ještě sem si vzpomněla na jednu zkušenost.
    Byla sem na rande s jedním týpkem a byl fakt sympaticky, vtipný atd že sem z toho měla dost dobrý pocit. Domluvili sme se na dalším setkání a zůstali ve spojení. Konečně žádný exot nebo kreten.
    No, další den sem po práci jela do bazénu a pak se procházela zpět podél Vltavy a koho nepotkám. Ten samý borec si vykracuje s nějakou slečnou a dle toho, jak bujare gestikuluje, se snaží ji zaujmout. Jako ok, třeba to měl domluvené uz předtím a my spolu žádný svazek nemáme, takže chápu.
    Nicméně jakmile mě spatřil, tak úplně ztuhnul a zakryl si obličej rukama a takhle kolem mě prošel. :") Strasne duvtipne maskování...
    Potom se po pár dnech ozval, jakože se nic neděje. No, děje. Někoho, kdo nema koule mě normálně pozdravit, fakt nepotrebuju.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARKIE: Místo aby je lákala, jak jim koupí nový mobil, že je bude vozit na koncerty,… :o
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NAVARA: Na to ti mladi vyslovene poletia :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To chceš, buchtu před čtyřicítkou, které musíš posílat kredit, aby tě mohla prozvánět :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    SENIN: Obdivujem trpezlivost :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    Pak taky měl přijet na rande vlakem a ten vlak mu ujel ... pak měl přijet na druhé rande vlakem a ten vlak opět nestihl, protože musel mamince opravovat nějakou kravinu doma a posílal mi ještě fotku ruky jak něco dělá, asi abych mu věřila. Pak měl přijet na třetí rande autem a přijel ... akorát auto bylo rodičů a zapomněl, že má maminku odvézt tím autem do práce. Takže mu volali, kde jako je .. pak jsem řekla, že už toho mám vážně dost :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    VON_GILOTINE: tak mě takhle jeden psal jen na wifi, protože neměl data v mobilu a psal mi jen přes WhatsApp. Asi aby neplýtval kredit. Bylo to celkem nedávno .... chvilku jsem byla hodná a pak vzala roha.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: tak nějak sem srovnal tvoje klady a zápory trochu jsem ti přidal ať máš lepší šanci, a když sem to tak spočítal, tak máš malinkou šanci že si toho vysněnýho kolouška, Čecha s úzkým nosem, s bytem a prostě všechny ty sračky na kterejch lpíš najdeš. Blbý na tom je, že jestli vůbec dojde na sex (což by mohlo). tak ti stejně zas zadrhne
    (s 99,99999% pravděpodobností) -má to pak cenu?

    se s tím smiř. Ne každej máme po čem toužíme. Já bych třeba taky chtěl kočku, (jednu konkrétní) ale mám "jen' psa :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Neni mou povinností kurvit se s ,,negry", zakondylomatěnejma kapavkovejma Anglánama, rozeřvanejma Španělákama, nafrněnejma macho Taliánama a klingonskejma Frantíkama, který ani neuměj anglicky. A blonďatý severský se mi nelíběj.

    Z toho snad už vycházej vzhledově líp Izraelci nebo Arabáši, ale to prej uměj bejt pěkný hajzlové.

    Takže nebrat.

    Jo a Romové maj často TLUSTEJ NOS!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    VON_GILOTINE:
    RENA_SULIROVA:

    Jo asi to myslíš tak, že webový prohlížeče fungujou nejen na PC?

    No ale ono se to přímo jmenuje Tinder pro web a tím myslí, že to není pro smartphone, ale je to pro PC.

    Tak si to vymysleli oni, ten název.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    VON_GILOTINE:

    No já to vnímám tak, že PC je hardware a software a webový prohlížeč je program, tedy součást softwaru.

    Je to tak, ne?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nicmene poznamka o rasismu dotycne dost zanikla. Uz nema reborna xenofobni kecy na nečechy?
    Divi se pak ze jeji cilovka sou tim padem delnici?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RENA_SULIROVA: tpc tohle je post stoleti. Brzo prijde "nesla sem pesky = auto"
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: To jsem si taky dlouho myslela. Asi to udělali nějak nově v průběhu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pak sou treba emulace smartphonu do windows polud nemas mobil,atp..propojitelne plne s tel cislem atd, funkcionalita plna
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: Tinder přes web = PC.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SPIKE411: aha, vidíš to, to jsem nevěděla, myslela jsem, že to je čistě smartphone forced
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam