• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Stáhla jsem to. Je to nějakej prohlížeč. Zkouším to, ale je to hrozně pomalý. Nic to nedělá.

    Pak mi to psalo, že nejde navázat bezpečný spojení s Tinderem.

    Dám vědět příště, až na to budu mít čas.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COLDHERE: hele nemyslis uz ze je tvuj cas ?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Prostě tarif ani net v mobilu neplánuju.

    Tinder leda přes web na PC.

    Zkusím pak tu VPNku a znova to nahodit.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jinak se známejma pokecám na párty. Podle žánru pokaždý potkám někoho jinýho ze známých a takhle během roku potkám postupně všech cca 20. Takhle pořád dokola. Pokecáme, jak jde život. Mně to stačí. Jinak se taky vykecávám s kolegou a kolegyní u oběda v práci.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Prozvonim matku. Ona volá skoro denně sama od sebe.

    Kámošům volám jen výjimečně, obvykle stačí sms rychle se domluvit, kam jedou, jestli mě můžou vzít a tak. Na to padne ten jeden dva čtyřstovkový kredity za rok.

    A do kina mě zval kámoš přes FB, ale nešla jsem. Kino mi příjde teď už dost drahý a nechtěla jsem kámoše zneužívat, aby to za mě platil.
    To neni FWB, ale skutečnej kámoš.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A jak voláš rodině, přátelům, které on v telefonu nemá?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Stajnak jsem buď v práci s vypnutym soukromym telefonem nebo když jsem měla volno, jsem byla buď v hluku na párty nebo na kole nebo ve vodě...telefon spokojeně vypnutej doma.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    No ale bohatě stačí, když má nějakej levnej tarif jen jedna ze dvou osob. Ta druhá jen prozvání a to jsem já.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Mluvil jsem o datech, který jsi tam psala - 4GB za 399 je extra drahý luxus.

    Pokud se budeme bavit o volání, tak každý má svůj okruh rodiny, přátel, známých, kterým volá ze svého telefonu. Sobe navzájem si pak zpravidla v rámci různých tarifů voláte zdarma a bez omezení.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tím spíš si nekoupim internet v mobilu, ale dražšího lososa.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Však ti to tam i píšou, pokud chceš ty nejlevnější, tak zřejmě byly chovány co nejlevněji - a nikdo kvalitu neřešil.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Nevim, proč by za telefon měli platit oba, když si může tarif udělat jen jeden a volat tomu druhýmu?

    A kdo to bude platit ten tarif? No že jako chlap? No a má bejt?

    Mně stačí toho druhýho prozvonit. Když chce, tak zavolá, když zrovna nemůže, nezavolá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Fuj. Tak to jsem číst nemusela. Kazíš chuť.

    Když rybu, tak ne lososa | Jíme Jinak
    https://www.jimejinak.cz/kdyz-rybu-tak-ne-lososa/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Dražší data už jsi nenašla? To se to pak snadno srovnává :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Losos bez mořských vší bývá za 800/kg+ :o
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Datový balíček 4 GB
    Balíček 4 GB je vždycky na měsíc za 399 Kč. Zvládne časté sledování YouTube, streamování hudby, sdílení fotek, videí i stahování velkých souborů.

    Jo a můžete si stáhnout Tinder a nahánět chlapy kdekoli a kdykoli.

    Pche!

    VERSUS

    Krevety jsou součástí zdravé výživy díky množství vitamínů, které obsahují: mimo jiné v nich najdeme vitamíny A, B, C, D, E a K a kyselinu listovou. Další obsažené látky jsou například železo, jód, vápník a hořčík. Vedle toho obsahují korýši hodně bílkovin a málo kalorií.

    ...Bez ohledu na to, zda byl kus uloven nebo chován, ryby a krevety jsou fantastickým zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, cenných vitamínů a minerálů. Tato potravina je také nejlepším zdrojem omega-3 mastných kyselin s dlouhým řetězcem EPA a DHA, které jsou nezbytné pro lidské zdraví.

    Krevety obsahují vysokou hladinu určitého karotenoidu nazývaného astaxanthin, což je silný antioxidant, který může výrazně snížit známky stárnutí pokožky v souvislosti s UVA a slunečním zářením. Proto přidejte krevety do svého jídelníčku. Pokožka vám poděkuje.

    Astaxanthin nalezený v krevetách také zmírňuje únavu očí, zejména u těch jedinců, kteří sedí často a dlouho u počítače.

    Minerály nalezené v krevetách také přispívají ke zdraví vlasů! Třeba nedostatek zinku může způsobit vypadávání vlasů. Zinek hraje také klíčovou roli při udržování a vytváření nových buněk, včetně vlasových a kožních buněk. Takže pro ty, kteří začínají ztrácet vlasy, nebo alespoň vidí v poslední době nějakou nerovnováhu v růstu jejich vlasů, jsou krevety moc dobrou volbou.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Byly to ty velký krevety, obal tenhle. Já je mám na 3x, je to myslím 30 ks. Za mě dvě balení lepší než internet v mobilu, když Tinder se dá udělat i přes web z PC:

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: No jo, ale to záleží, jak ty ruce, pusu a mezinoží ta která používá.

    Stejně jako ty nemůžeš vědět, jak já, tak já zase nemůžu vědět, jak zmíněné používaj jiný ženský.

    Takže víme prd oba.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Dobře tedy. Víno jsem dostala v práci. Jinak kupuju falešný porto za 149 kč.
    Ale to zas člověk nevykalí celý najednou, takže do těch tří kil se s tim jídlem a třetinou flašky porta vejde.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ok. Přesvědčili jste mě. K tomu hradní svíci za 40 a nějakou tu zeleninu. A je to za krásných 300 korun českých. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam