• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KVALKAN: Já nevím jak ty, ale já jsem za ty dva měsíce o dvě sahání na kozy bohatší.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Tohle je úplný perpetum mobile, kam se hrabou fyzikální hrátky. Po stovkách příspěvků jsme stále na místě. Fakt chybí jen nějaký dobrý křupání! :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ne to se nedeje. Ne tak to nefunguje. Lzes, ale mnohem spis ses it diletant
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NAVARA: Hubeny nos ma, i on sam je hubenej a vzhledove jak by rekla Acidqa “hratelnej”:) kdyby drzel hubu tak bych ho asi casem fikla;) nicmene kdyz nad tim tak premyslim, tak myslim, ze to, ze jsem mu zlomila srdce je dostatecny nez mu prihrat jeste Renatu.

    PROSTE_LO: ja utekla uz druhy den po rande, neboj nic:)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Dneska to v tý práci obzvlášť utíká:

    Dance rádio ON-AIR
    https://www.danceradio.cz/

    Rave on air - dramec.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: dyť už jsem psala, že mi dali bana hned, po ověřování kontrolní fotky podle požadovaný pózy, na kterou jsem si vzala debil sluneční brýle.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Ale pohybujeme se kupředu poměrně rychle.

    Rok 2022 - letmé pohledy.

    Rok 2024 - sahání na kozy.

    Pokud to půjde takhle dál, tak jeho rozchod s tou buchtou tipuju na 2025 a naši svatbu tipuju na rok 2026.

    Ale to už zas budu určo vdaná za toho DJe a bývalýho aktivistu, se kterým jsem si dala místo dávání čísla tomu zadanýmu, pusu na rozloučenou.

    Nemuže mít člověk všechno.

    To jsem si zase užila kontaktu s lidskou společností!

    Sahání na kozy a pusa na rozloučenou v jednu noc!

    Kam se hrabe Tinder!

    Tedy ten jsem ani nestihla zkusit, páč mi dali bana hned, ale stejně - kam se hrabe.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Může jí třeba přejet auto. Nebo je s nim třeba z nouze a hledá jinde a nechápe, jak je úžasnej a třeba se s nim ona, až najde nějakýho svalovce, rozejde.

    A kam mi on pak zavolá? Kam?!!!

    A kdy zas bude taková párty, kde ho zase uvidím?

    Minule jsem ho viděla před dvěma lety, koukali jsme po sobě a to byl tehdy prej ještě volnej. Aůůůůů!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Jo! A dost mě mrzí, že jsem tomu zadanýmu nevnutila telefon.

    Třeba je ta jeho zlatokopka, nějakej páprda ji pozve na dovču do Karibiku a tohohle kolouše opustí.
    A on mi nebude mít kam zavolat, kam si má přijet ještě šáhnout!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NAVARA: Přesně, měsíc jsem si to šlápnutí na nohu nacvicoval.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    INSEQUI: Ta co jí už 13 let stalkuješ?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Včera se na mě usmála holka v metru, když jsem ji šlápl na nohu, už píšu svatební oznámení.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A když tě takhle naférovku osahávají, tak držíš? A pak jim dáš na sebe telefon?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI:
    RENA_SULIROVA:

    Nemůžu se seznámit, protože jeden je ženatej, druhej teď byl zas zadanej a ten, kterej je volnej a nemá děti, na mě prdí už 13 let tak, že jsem mezitím stihla dva jiný vztahy.

    Tady story o tom ženatym. Ale snažím se seznámit o sto šest, kamkoli vlezu.

    Počet osahávání koz: dvě osahávání koz za dva měsíce! Heč!

    [RENA_SULIROVA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky]
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Ale piču šišky Tinder a lidé. To už jsme slyšeli asi 280x
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Laskave se prestan tocit na nesmyslu ze ti zablokovali tinder nebo priznej jak si porusila tamni pravidla. Pokud si je porusila natolik ze te vykopli tak si na to prestan stezovat. Zatim to zni jen tak ze ses uplne neschopna si to naklikat na kompu a nebo jen ze nemas tlf kam by ti poslali overovaci sms
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A víš, že se seznamovali lidi i před internetem, dokonce i na Ostravsku, kde jedou moskevský čas (práce v dolech 0600-1400)?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI: Ale já se nemůžu seznámit, protože mi zablokovali ten Tinder. Nikde jinde jsem to nezkoušela.

    Lide.cz zrušili uprostřed seznamování REBORNY a neseznámila se proto, že to zrušili, ne asi. A protože, když tu měla kdysi inzerát na nyxu, jí to tu schválně nějaký IDs zkazili a vyhejtili i její fotky.

    Mně náhodou chtěl teď na párty zas další týpek sahat na prsa, nemohl si pomoct a musel mi je pomačkat, strčil mi v nestřeženym okamžiku ruku do výstřihu na holou kozu a mačkal, ale je bohužel zadanej. Prostě si nemohl pomoct.

    A dostala jsem pusu na rozloučenou od toho DJe a bývalýho aktivisty, kterýmu jsem jinak volná.
    to bych si ještě fandila, kdybych napsala, že mě alespoň nesnáší. Jsem mu volná, ale políbil mi ruku a dal mi pusu, po 13 letech mého zájmu o něj, heč.

    Takže jsem na dobré cestě se seznámit.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    RENA_SULIROVA: Připiš si to na seznam důvodu proč se nemůžeš seznámit
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty to nechápeš, my, zlá osádka internetu, jsme se fakt těšili, že R je zpět. A místo toho tenhle novoroční trollolo. Well played!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    OVERWATCH: Ten bude jak já.

    Já teď dala na párty jednomu DJovi (a bývalýmu aktivistovi) pusu na rozloučenou, protože mi políbil ruku a celou noc se mi o něm pak zdálo, jak jsem s ním na nějaký chatě nahá v posteli a nahání nás tam naštvaně jedna jeho kámoška a jak mi pak ona nadává.
    Krásnej sen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam