• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI: Ale já se nemůžu seznámit, protože mi zablokovali ten Tinder. Nikde jinde jsem to nezkoušela.

    Lide.cz zrušili uprostřed seznamování REBORNY a neseznámila se proto, že to zrušili, ne asi. A protože, když tu měla kdysi inzerát na nyxu, jí to tu schválně nějaký IDs zkazili a vyhejtili i její fotky.

    Mně náhodou chtěl teď na párty zas další týpek sahat na prsa, nemohl si pomoct a musel mi je pomačkat, strčil mi v nestřeženym okamžiku ruku do výstřihu na holou kozu a mačkal, ale je bohužel zadanej. Prostě si nemohl pomoct.

    A dostala jsem pusu na rozloučenou od toho DJe a bývalýho aktivisty, kterýmu jsem jinak volná.
    to bych si ještě fandila, kdybych napsala, že mě alespoň nesnáší. Jsem mu volná, ale políbil mi ruku a dal mi pusu, po 13 letech mého zájmu o něj, heč.

    Takže jsem na dobré cestě se seznámit.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    RENA_SULIROVA: Připiš si to na seznam důvodu proč se nemůžeš seznámit
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty to nechápeš, my, zlá osádka internetu, jsme se fakt těšili, že R je zpět. A místo toho tenhle novoroční trollolo. Well played!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    OVERWATCH: Ten bude jak já.

    Já teď dala na párty jednomu DJovi (a bývalýmu aktivistovi) pusu na rozloučenou, protože mi políbil ruku a celou noc se mi o něm pak zdálo, jak jsem s ním na nějaký chatě nahá v posteli a nahání nás tam naštvaně jedna jeho kámoška a jak mi pak ona nadává.
    Krásnej sen.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DARKINA: No ten je úžasnej. Neodbytný volání hned druhej den, to je můj sen.

    Jak vypadá?

    Pošli mi na něj FB.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI: Já ne. Ustrnula jsem v letech 2003-2006, to byly časy.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KULA: Nevím, kde byla REBORNA, ale já jsem se sem přihlásila přes známýho jen, abych si koupila lístekk na jednu vyprodanou akci.

    Proto jsem (zpět) online.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    DARKINA: to je červených vlajek jak o prvomájovém průvodu na Rudém náměstí v Moskvě 80. let...
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    DARKINA: Utíkej, Darki, utíkej.
    Děsivý, kdyby nepřestal, tak bych ho zřejmě zablokovala.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    BERRUNA: Píše jí na FB Messenger. Zřejmě reaguje na to, co ona na FB sdílí, ať už to vidí přímo u ní, nebo skrze společné přátele.

    Asi to potřebuje sdělit jasněji, že o něj není zájem.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    DARKINA: Tady byla zrejme z Tve strany trochu chyba ta pusa na rozlouceni. ;o) Vylozil si to, ze mas zajem. Zrejme jindy vzdy na prvnim rande ztroskotal, tak se tak rychle chytil.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NAVARA: kreditu bude mít ale dostatek, jak vidno :D to je dobrá partie! Ten zavolá i nazpátek ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DARKINA: A má hubenej nos? Případně, je ochoten si nechat udělat plastiku?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DARKINA: To by mě teda vyděsilo.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Jednou jsme se sesli na veceri, s sebou jsem mela i Anezku.Na konci vecera dostal pusu na rozluceni. Druhy den od rana x telefonatu… odpoledne jsem mu to vzala a on, “ze me miluje…ted oprava miluje nas”. V tu chvili RED FLAG. Napsala jsem mu, ze se omlouvam a ze na me takovehle vyrceni jsou moc rychle… ehm byla jsem hodna, zeano. Navic diky dle fb mame spolecnych 14pratel… no a pak to zacalo.

    P.S.RENATO NECHCES JEHO CISLO?.) Chodi na mejdany, mozna i zdedi byt po mame…

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    INSEQUI: to jenom nechodíš do těch správnejch nyxích auditek a srazů v mokrejch čtvrtích!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já měl za to že sms, prozvánění a to jestli někomu zavolám nebo počkám až ho někde potkám se řešilo naposled někdy kolem roku 2000, nějak jsem nabyl dojmu že na nyxu už je drtivá většina uživatelů v dospělém věku.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    to mate za to, ze ji krmite :-)
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: já jsem třeba v pojišťovně mezi agentama dementama pracoval, jako informatik. Nebylo to špatný. Tak ale teď zkusím znovu svůj dotaz - kde jsi byla teď ty 3 roky?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Jo, už to asi jde. Jsem na stránkách Tinderu a nic o banu tam není. Jen teď musím vymyslet, jak a přes co se přihlásit.

    Přes FB ani stejný číslo nemůžu.

    Tak asi přes číslo v práci.

    Doufám, že na něj pak z Tinderu nebudou chodit zprávy od koloušů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam